Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ulubione kadry z komiksów

Zaczęty przez Firm, 19 Październik 2008, 15:47:10

Mel


Katrin

Widziałam to XD
naprawdę niesamowite... Robin dorównuje reszcie i się na dodatek znajduje w "punkcie centralnym" ;D

Diablo

#32
Ten kadr jest moim zdaniem fenomenalny.




(A)nonim

http://img692.imageshack.us/img692/6887/batman40060.jpg
Jeżeli chodzi o Batmana ta strona,  a zwłaszcza ostatni panel zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Idealnie pokazane przejście z pre-kryzyzowej rzeczywistości do rzeczywistości post-kryzysu, kolorowe postaci i wręcz srebrnowiekowa gadka Robina skontrastowana z ponurym Batmanem i ostatnim panelem z którego mrok aż wylatuje (w postaci nietoperzy ;)). Słowa "Hello again. Beware... forever" w tym kontekście pasują doskonale i w pełni oddają postać Batmana. Cudo!
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Łubudu

To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Anarky

Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Mrok, mrok i jeszcze raz mrok ;D

Łubudu

Są gorsze mroki :) Np. pomroczność jasna...
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!


Bully96

Moim ulubionym kadrem z komiksu jest ten, w którym Joker zabija drugiego Robina, Jasona Todda. Z jednej strony jest szkoda pomocnika Batmana, a z drugiej cieszymy się że clown może trochę poszaleć. W końcu to bardzo wpłynęło na postać Batmana, a Jason już nigdy nie został tym kim był. Zwróćcie uwagę na pasję z jaką on to robi, jakby otwierał skrzynkę z kilkoma bilonami dolarów.



Mel

Cytat

Fakt, jest w pewien sposób przełomowy w karierze Jokera, bo nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji zobaczyć go w takim "wcieleniu". Odnosi się to też do późniejszych komiksów - nie pamiętam, aby jeszcze kogoś obijał z taką pasją, ale za to zaczął obrywać od innych w imieniu zemsty i ku pamięci Robina II.
A szkoda, takie chwile "słabości" Jokera świetnie go wypełniają.

A teraz kadr, który szczególnie przykuł moją uwagę. SLAP!:

Love dat Batman.

kelen


Mel

Batman/Danger Girl
Posted on: 16 Maj  2010, 20:34:02

 Musiałam dodać to do listy ulubionych kadrów:


Bully96

#44
Kolejny kadr do mojej listy. Jest on w moim komiksie, jednak nie mogłem znaleźć go w Googlach. Mianowicie w "Zabójczym Żarcie" (The Killing Joke) Batman na początku komiksu gra z Jokerem w karty podczas konwersacji która później robi się dosyć brutalna. Fenomenalny kadr, naprawdę!