Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Leon Kennedy

Jestem juz po walce z Trujacym Bluszczem i musze przyznac, ze sama rogrywka byla fajnie zmajstrowana, ale dosc prosta jak na normal. Niestety po walce musze rozpoczac gre od nowa na nowym Xboxie, bo stary sie zrabal po tygodniu.

Mihcim

hahaha : )
Czerwone światełka śmierci co ? :D

Leon Kennedy

#902
O co dokladnie chodzi z tym czerwonym swiatelkiem smierci?

Arkham Asylum zaliczony na nowej konsoli. Wczoraj zaczalem dzisiaj skonczylem. Jestem w pelni ustaysfakcjinowany tym co dostalem, ale licze, ze nastepna czesc bedzie dluzsza i co tu duzo ukrywac po prostu trudniejsza... Watpie, aby hard byl taki jaki bym sobie go zyczyl.

Altair

To już nie masz PS3, Leon? :D

Mihcim

Mam nadzieje że mnie dodałeś leon
A ten problem xboxowy ze światełkami to po prostu martwica konsoly. Ja ją miałem i mi wysłali za darmo nową kosole jak starą odesłałem do Microsoftu : )

Leon Kennedy

No juz nie mam Alatair... niestety :-[

CytatMam nadzieje że mnie dodałeś leon

Zrobi sie ;)

Juby

Czy ktoś mógłby podać link, gdzie mogę ściągnąć spolszczenie do Arkham Asylum, bo właśnie zacząłem w to pierwszy raz grać, ale mam ENG? :P

kelen

To gdzieś ty kupował grę, że nie masz polskiej wersji? ;d

Leon Kennedy


Juby


kelen

To nie mamy o czym mówić.

Altair

To już jest grzech, ściąganie gry, której bohaterem jest mój idol number one :P Nieładnie,nieładnie...

Juby

#912
Nie ściąganie, tylko pożyczenie ściągniętej gry (nie mam takiego budżetu, aby kupować gry za 100zł, lub więcej)!

To w takim razie mam inne pytanie. Jestem teraz w bibliotece i szukam pewnej pani doktor, strzałka na mapce pokazuje mi, że mam iść na południe, ale drzwi są w gruzach. Jak mam się stamtąd wydostać? :P (16% gry)

EDIT: Dobra już to ogarnąłem! ;)

TheBeatles

W polsce Batman kosztuje 69zł na PC

Juby

Nie wiedziałem. :o W maju mam 18, więc wpadnie mi więcej kasy do portfela, to kupie oryginał, żeby kelen się tak nie burzył milczeniem. Ale póki co prejdę pirata, mam nadzieję, że nikt mnie nie wsypie! ;)