Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Leon Kennedy

CytatKupował?

No ;)

CytatEDIT: Dobra już to ogarnąłem!

Z resztą też sobie poradzisz, bo jedyne co było trudne w Gacku, to odnalezienie odpowiedniej drogi, trzeba miec oczy szeroko otwarte :D

Altair

Cytatmam nadzieję, że nikt mnie nie wsypie!
He did it officer! He! :P

kelen

Cytat(nie mam takiego budżetu, aby kupować gry za 100zł, lub więcej)!

Obecnie rzadko jaka gra kosztuje więcej niż 100 zł na PC. Azyl kosztował około 90 przy premierze, a dzięki BC szło go nawet zdobyć taniej. Teraz wyszła wersja Premium z dodatkową płytą (o nieznanej mi zawartości) i cena od 50 - 60 zł.

Katrin

W dniu premiery edycji 'Game of the year', kupi?am sobie AA na xboxa, z okularkami 3D. Oczywi?cie daleko do technologii kinowej IMAX, ale i tak trójwymiar jako taki wida? (zw?aszcza na przerywnikach i Character Trophies), najlepiej graj?c po nocach. Niestety na d?u?sz? met? nie jest to wygodne, ju? po jednej walce oczy bol? niemi?osiernie.

Co do samej gry, to jestem zachwycona, pod wieloma wzgl?dami... Osobi?cie bardzo spodoba? mi si? w?tek z pokojem wizyt i przyznam, ?e dawa?am si? zaskoczy? za ka?dym razem... ach, te moje nerwy. Walki z bossami te? by?y ca?kiem fajnie przemy?lane (Ivy jak dla mnie najtrudniejsza, a z ka?dym kolejnym poziomem coraz bardziej si? w?ciekam XD), tylko szkoda ?e tak ma?o ich by?o, a Scarecrow'a natomiast- a? do znudzenia.
Poza tym nie mog? si? ju? doczeka? dalszej cz??ci, zapowiada si? obiecuj?co ^^

Altair

Witam nową usserkę! ;)
Płeć piękna grająca w gry akcji, które są oparte na poczynaniach komiksowych superbohaterów to dzisiaj rzadkość! :)

Mihcim

Hehe moja mama gra w Tomb Raidera : )
Katrin widze że masz World at War. Może zagramy dzisiaj?
MichimPL   Dodaj jakby co : )

Altair


TheBeatles

Katrin da się grać bez okularów?

Katrin

tak, w każdej chwili można wyłączyć opcje 3D
a gry akcji to u mnie wpisują się w standard ;D

Mel

Narzekałam, że Venom Joker to gruba przesada, a tak patrząc na koncept arty, to mogło być gorzej...



I przyznaje, że ta wersja nawet mi się podoba ;D



Gdyby tylko to nie był Joker, to wszystko byłoby ok dla mnie - mam słabość do tego typu mutantów ;D I nadal żałuję, że to Gordon nie oberwał titanem.

kelen

Będziesz taka dobra i podasz źródło? :P

Mel


kelen

Wielkie dzięki, nie sądziłem, że rysownik z AA ma swoje konto na dA.
Posted on: 14 Maj  2010, 17:53:51

 http://chuckdee.deviantart.com/gallery/#Concept-Work

Leon Kennedy

Przyjemniaczek z Jokera ;D

Batarang

Hej ja też mam Goty tylko, że na ps3.

Gra w 3d to świetne rozwiązanie, ale podczas pojedynków ze Strachem na Wróble musiałem wyłączyć tą opcję, ponieważ wątpię, że znalazł by się cwaniak co by nie przestraszył się podczas tej właśnie sceny.