Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman & Robin

Zaczęty przez Super Robin, 25 Marzec 2008, 09:18:54

Johnny Napalm

Cytat1) Je?eli przyszed? j? zabi?/ukara?/zamrozi?, to jak do cholery przekona? do tego pomys?u w?adze Arkham?
Szkoda, ?e nie pokazano w tym filmie postaci Jeremiasza Arkhama, to by? mo?e by co nieco wyja?ni?o.
Cytat2) Raczej nie mogli dzieli? celi, bo w Arkham nigdy nie by?o wspólnych cel (i chyba by?o to nawet powiedziane w filmie). Mo?e Freeze za?yczy? j? sobie jako seks zabawk??
Przy skali wykolejenia Joela Schumachera nie jest to wykluczone - pytanie tylko dlaczego nie zaprosi? do wspólnej zabawy jeszcze Batmana z jego sutkowym kostiumem?
Cytat3) Z drugiej strony nie mog?a to by? cela Freeze'a, no bo po pierwsze wcze?niej siedzia? on w kiczowatym, pasiastym stroju wi??nia, a tu by? w PE?NYM UZBROJENIU - co za debil da? Freeze'owi jego kostium (nie czyni? go on czasem silniejszym?), i po jakie licho? ?eby sobie ?wieci? w ciemno?ci jak si? b?dzie ba?? Mogli mu jeszcze da? jego pistolet, a co.
Nawi?zuj?c do punktu drugiego, mo?e przezornie w scenariuszu zaznaczono, ?e teraz Freeze b?dzie potrzebowa? dodatkowej mocy... kto wie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

jakura

Oglądałem ten film z 20 razy lekko licząc:P Pamiętam, że spędzałem ferie u dziadków i dopadłem kasetę (w kinie też byłem wcześniej) i męczyłem ją na okrągło przez parę dni:D Ostatnio obejrzałem jakoś w ubiegłym roku. Wesołe, radosne i ogólnie przypominające naszego Wiedźmina pod względem ideologicznym:P Czyli - jeśli nie podchodzimy do tego całkiem serio, to świetnie poprawia humor:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Leon Kennedy

Cytatto świetnie poprawia humor:)

Bardziej psuje, ale to już od podejścia zależy jak napisałeś... Chodź ja tak dobrego przy tym "dziele" nie mam i nigdy nie będę miał. No może na starość ;)

Funky

A tak przy okazji tych sutków to Schumacher wytłumaczył się jakoś sensownie? Mówił może w wywiadach po co umieścił je na kostiumie Batmana i Robina? (dlaczego Grayson miał kolczyk w uchu?) Ja mam taką teorię że Joel przeniósł swoje homoseksualne fantazje do świata Batmana (słynne zbliżenie na bat-dupę ;D) Dobrze że tylko na tym się skończyło (ciekawe czy Joel miał w myślach wyposażenie głównego bohatera w Bat-fiutka? ;D)

kelen

Jeśli dobrze pamiętam, sutki na strojach miały być czymś w rodzaju oddania tego, że jest to niczym starożytna zbroja . A kolczyk miał uczynić bardziej modnego na tamte czasy.

Hydro

Ja czytałem, że stroje dzięki temu miały być bardziej anatomiczne. A ktoś w komentarzach napisał, że w takim razie powinni dać jeszcze bat-penisa. ;]

To w takim razie dlaczego Batgirl tych sutków nie miała? :D
It's a funny world we live in.

Corso

Już się nie rozpędzajcie, bo zaraz ktoś się zapyta, dlaczego Batwoman nie miała owłosionej "myszki mickey". ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


lady_ozzy

Panowie, spokojnie =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

#203
Cytat: Corso w 30 Marzec  2012, 19:48:32
Już się nie rozpędzajcie, bo zaraz ktoś się zapyta, dlaczego Batwoman nie miała owłosionej "myszki mickey". ;)

Skąd wiesz że nie miała? ;P A tak serio to sutą są spowodowane tym że Joel... Jest gejem. Nie odrzucajmy go z powodu innej orientacji seksualnej.

PS: I nie obrażajmy go... Określenie na jego orientacje seksualną poprawie brzmi gej, to które użyłeś jest nazbyt obraźliwe. Zapamiętaj sobie to na przyszłość.


Show Must Go On!!!

LelekPL

Najlepiej cały ten problem podsumował Nostalgia Critic - nie cytując, powiedział mniej więcej, że jedyna o\postać która powinna mieć batsutki (Batgirl), ich nie miała ;)

Ps. Brawa dla Leona za czujność przy ostatnim poście Franka, sam miałem to napisać

franek

Sorry. To było głupie. Widać głupawi koledzy robią swoje.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Cytatdlaczego Batwoman nie miała owłosionej "myszki mickey". ;)
Myszka Mickey prędzej pojawiłaby się w marvelowskim filmie, bo Disney i Marvel to w końcu małżeństwo. :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Powiedzmy 'zwi?zek partnerski' =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Powiedzmy że to nie ten temat ;)


Show Must Go On!!!

jakura

Nie wiem, czy ktoś to już widział, ale że ostatnio natrafiłem na to w sieci, to podam linka:
http://www.youtube.com/watch?v=tRFaE5XrTzE
http://www.youtube.com/watch?v=mBfHDhQfSv4&feature=relmfu
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.