Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Deuce

Po zmianie serwera też miałem problem z avatarem. W miejscu obrazka pojawiał się czerwony krzyżyk, tak jakby było błędne źródło. Ja, mój avatar, wczytuję z dysku komputera. W profilu forum wczytałem jeszcze raz obrazek i wszystko działa bez zarzutu. Proponuję właśnie ponowne wklejenie źródła obrazka w profilu. Może to rozwiązać problem.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

franek

Przemeblowałem na jedną z moich ulubionych serii filmowych (zaraz po Indiana Jones)


Show Must Go On!!!

Juby

Trochę rozciągnięta ta sygnaturka, ale ogólny wizerunek bardzo fajny.

Mr. G - brawo za awatar! ;D

Mr.G

No to jest już nas dwóch wojowników z przyszłości, Juby.

Funky

#259
Postanowiłem zmienić swój avatar (do Riddlera jeszcze pewnie kiedyś wrócę) i postanowiłem że facjata młodego Jacka Napiera będzie zdobić mój profil. Wielka szkoda że Hugo Blick nie dostał roli Jokera, gdyż jako młody gangster był dużo bardziej przerażający niż Nicholson jako klaun i stary Napier. Młody Jack to jedyna postać u Burtona ktorą absolutnie uwielbiam.



Kurna po tylu latach to wciąż wypisz, wymaluj Joker. Facet ma niezwykły uśmiech, niczym jak u psychopaty ;)

Nagi Wonrz

Zaraza dotyka chyba tylko avatarów z naszego serwera. Mój BB skrył się na obcym serwerze ma się dobrze. Ewentualnie to przez to, że to Big Boss.

Juby

Po 13 miesiącach zmiana wizerunku na Clinta w ulubionej roli.

franek

Brawo Juby, niedawno przypomniałem sobie ten film w HD, takich rzeczy już dziś nie robią... niesamowity klasyk podobnie jak twój poprzedni avatar ;)


Show Must Go On!!!

Juby

Ja niedługo kupię na blu-ray Dobrego, złego i brzydkiego (mam nadzieję, że już za dwa tygodnie) i po raz pierwszy obejrzę w HD. Terminator 2, Rocky, ech... Takich filmów już się nie robi. ;)

LelekPL

Cytat: franek w 26 Styczeń  2013, 20:03:00
takich rzeczy już dziś nie robią...

Takie głupoty pisać zaraz po tym jak wyszedł Django...

Funky

Jako fan pruskiego ordnungu i militariów postanowiłem że Jacka zmienię na Eisernes Kreuz (Hugo powróci pewnie za dwa tygodnie, bo po prostu uwielbiam jego demoniczny uśmiech). Pragnę powiadomić Juby`ego (gdyż nie chcę aby się irytował) że to krzyż Bundeswehry który nie jest w żaden sposób rasistowski i pomyślnie przeszedł proces denazyfikacji. ;D

Juby


Mel

Możesz tu wrzucić jakiś ulubiony kadr, a ktoś go przekombinuje na avatary.

A u mnie tymczasowy Joker wykonujący to, co mu wychodzi najlepiej.

Nightrain

#268
Mój pies, miał chyba wtedy ok. 2,5 miesiąca. Zdjęcie z połowy sierpnia.

...Słodka była.


Była.

Valar Morghulis

Cronos

Mam dość specyficzną prośbę :D

Potrzebuje avatara z Jokerem, rozmiar 200x200. Jego zawartość pozostawiam do inwencji twórczej, mile widziane ładne kolory, i coś oryginalnego ;)
Brak wiary w wolny rynek jest brakiem wiary w wolność. - Milton Friedman