Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Movie- wszystkie wersje

Zaczęty przez Booster, 24 Czerwiec 2010, 16:40:45

Booster



Jedna z gier, która była adaptacją filmu Tima Burtona pod tym samym tytułem.
Gra w moim odczuciu jest średnia, trochę trzyma się filmu, trochę dodaje coś swojego.
Grafika gry jest dobra, muzyka też dobra.

Wracając do fabuły widział z was ktoś w filmie, w muzeum spadające żyrandole lub jakieś kolce?
Słabością jest mała ilość gadgetów, liczyłem na więcej. Nawet wersja NESowa miała więcej.

Moja ocena :


Galeria:


Anarky

Nie będę ukrywał że to chyba najlepsza gra na podstawie filmu Burtona jaka powstała, lepsza od wersji na NES choć z podobną muzyką. Fajna sprawa to etap z jazdą Batmobilem i ogólnie animacja na niezłym poziomie. Dobrze ze za przeciwników wprowadzono np mimów znanych z filmu, szkoda tylko że na końcu okazuje się że w walce że Joker posiada jakąś nadludzką moc. Ogólnie przyjemna gra, polecam jak ktoś nie grał.

PS. Booster jak będziesz zakładał temat o Batmanach na NES to zrób jeden temat wspólny

Ja wam pokażę!

Booster

#2
Cytatpolecam jak ktoś nie grał.

Klikać i pobierać  http://www.brothersoft.com/games/batman-for-genesis-download.html

CytatPS. Booster jak będziesz zakładał temat o Batmanach na NES to zrób jeden temat wspólny

Może zmienię temat na "Batman: The Movie"- wszystkie wersje" i każdy wyrazi swoją opinię na czym grał.

kelen

Ju? daj spokój z legalnie i darmowo :P
Batman na Mega Drive'a/Genesis to dobra gra, ma ?wietn? opraw? graficzn? i d?wi?kow?. Muzyk? zrobi? ten sam twórca co w wersji oryginalnej na NES i wywi?za? si? ze swojego zadania ponownie celuj?co. S? pewne zgrzyty zwi?zane z rzeczami jak czo?gi na ulicach Gotham, ale mo?na to prze?y?.
W moim odczuciu nie jest to najlepsza adaptacja Batmana Burtona (moimi ulubionymi b?d? Batman od Oceanu na Amig?/Commodore 64/itd oraz wersja na automaty).

kelen

Ten Joker to już resztki z wersji NES. Można już wybaczyć :P

Anarky

Celująco ? zupełnie jednak nie pasująca do klimatu Batmana. Batman od Oceanu na Amigę/Commodore 64 mnie osobiście nie przekonuje, nie ma tak dynamicznej akcji jak w wersji na GENESIS. Wracając jednak do ilości gadgetów, ja tam nie narzekam. Batman w filmie Burtona też ich nie miał wiele, nie liczę rzecz jasna wozu i myśliwca.

Cytat: Booster w 24 Czerwiec  2010, 18:30:41
jakieś kolce platformy ruchome?

To jest typowe dla takich gier z tego okresu
Ja wam pokażę!

kelen

CytatTo jest typowe dla takich gier z tego okresu
Tak samo jak i muzyka. Mnie utwory bardzo przypadły do gustu, nie przeszkadzały w grze. Może nie do końca pasowały do klimatów filmu na podstawie której gra została zrobiona, ale cóż poradzić na tych szalonych Japończyków :P
Gry z Oceanu faktycznie miały mniej dynamiki ale zachowały klimat na bardzo wysokim poziomie.

Anarky

Cytat: Booster w 24 Czerwiec  2010, 18:13:30
Może zmienię temat na "Batman: The Movie"- wszystkie wersje" i każdy wyrazi swoją opinię na czym grał.

Dobry pomysł
Ja wam pokażę!