Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Adventures of Batman and Robin- wersja SNES

Zaczęty przez Booster, 22 Czerwiec 2010, 21:02:19

Booster

Witam!



The Adventures of Batman and Robin to nic innego jak przeniesienie najlepszego serialu z Batmanem na konsole SNES. W grze wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który musi pokrzyżować plany: min. Jokerowi i Harley, Pingwinowi, Two Face  oraz Poison Ivy. Cała rozgrywka liczy 8 historii:
1. Amused To Death
2. No Green Peace
3. Fowl Play
4. Tale Of The Cat
5. Perchance To Scream
6. Perchance To Scream
7. Riddle Me This
8. The Gauntlet

Gra ma piękną grafika, oraz niezła ścieżkę dźwiękową.

Galeria:





kelen

Gra zdecydowanie warta uwagi, posiada wiele plusów, mało minusów. Wszystkie poziomy są robione na wzór co najmniej (albo tylko, nie pamiętam) dwóch odcinków TAS. Muzyka miodzio, grafika miodzio. Grę trochę ciężko dostać w całym komplecie tj pudełko instrukcja itd. Ceny są spore, ale mnie udało się zdobyć za 90 zł. Jest to nie wiele w porównaniu do cen na ebayu (150-200 zł).

Anarky

Booster witam cie na forum, mam nadzieje że zostaniesz z nami dłużej...

W The Adventures of Batman and Robin oczywiście grałem, gra jest dość trudna i wymagająca. Dobrze że pobudza szare komórki do logicznego myślenia (nie jest to tylko bijatyka) i całością przypomina kreskówkę. Osobiście utknąłem na Riddle Me This, dość poplątany i zagadkowy etap gry.
Ja wam pokażę!

Anarky

Swoją drogą z tego co widziałem w The Gauntlet (czyli ostatni etap gry) trochę na siłe wciśnięto Man-Bata i Clayface. Przydały by się oddzielne etapy dla tych postaci, końcówka wiec jest mocno skrócona. Chociaż Joker z tym plecakiem odrzutowym przypomina tego z filmu animowanego Mask of the Phantasm, być może efekt zamierzony.
Ja wam pokażę!

MR.JACK

Cytat: kelen w 22 Czerwiec  2010, 21:46:51Grę trochę ciężko dostać w całym komplecie tj pudełko instrukcja itd. Ceny są spore, ale mnie udało się zdobyć za 90 zł. Jest to nie wiele w porównaniu do cen na ebayu (150-200 zł).
Allegro zapewne? Mnie interesuje nawet sam cart ;) Bardzo chciałbym zagrać na swoim SNESie. Grałem w nią na emulatorze... Jednak jak wiadomo NIE oddaje on nawet 50% frajdy z grania na oryginalnym sprzęcie ;)

W grze jest świetnie animowany Gacek i ta grafika! Do niepotrzebnych rzeczy w grze, do tego co już koledzy wyżej wymienili, dorzucił bym jeszcze bardzo trudna misję batmobilem, która w dodatku jest graficznie gorsza od tych z poprzedniej generacji - NES.   

kelen

CytatAllegro zapewne? Mnie interesuje nawet sam cart  Bardzo chciałbym zagrać na swoim SNESie. Grałem w nią na emulatorze... Jednak jak wiadomo NIE oddaje on nawet 50% frajdy z grania na oryginalnym sprzęcie

Tak, allegro. Sam cart pojawia się sporadycznie, możesz ewentualnie spróbować uderzać na ebayu.

Alan

Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

kelen

Nie mam gry ze sobą, to bym Ci dał skan książeczki, ale zobaczmy...
http://www.consoleclassix.com/snes/adventures_batman_robin.html
Tutaj :) Trochę niżej masz tabelę.

Alan

Dziękuje bardzo ale czy są kody albo trainery do tej gry?
Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.


Alan

Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

franek

Ta gra to istny hardcore jak dla mnie. Nie zliczę ile gier przeszedłem ale duuuuuuuuuuuuuuużo to na pewno (Nie były to gry na jeden wieczór). A tu stoję na pierwszej walce z Jokerem.


Show Must Go On!!!