Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ulubione kadry z komiksów

Zaczęty przez Firm, 19 Październik 2008, 15:47:10

franek

Teraz coraz mniej jest takich kobiet, jeśli wiesz o czym mówię :(


Show Must Go On!!!

Mr.G


Funky



Ten kadr po prostu idealnie opisuje Jokera. Szaleństwo które nie zna żadnych granic.

Maskotka

@franek, Mr.G - a ja nie wiem, wyt?umaczy mi kto??:)

@Funky - The Killing Joke, artysta Bolland!:) wrzuci?e? wersj? kolorowan? przez Higgins'a. Wolisz j?, czy przypadek?

Dodam jeszcze co? od siebie:


The New 52, Batman, Death of the Family, artysta Greg Capullo
Oczywi?cie mam na my?li górny kadr. Poza batmana przypomina mi:


To znowu Kelley Jones

Funky

Maskotka wolę wersję kolorowaną. ten ostry fiolet jeszcze bardziej pokazuje w jakim stanie emocjonalnym i psychicznym jest Joker ;)

Nightrain

Cytat: franek w 27 Styczeń  2013, 17:25:44
Teraz coraz mniej jest takich kobiet, jeśli wiesz o czym mówię :(
Dlatego, że Gwen była mądrą blondynką, czy dlatego, że już nie żyje?

Valar Morghulis

franek

Nightrain - twój komentarz odbieram jako poczciwy trolling. Spójrz na laskę typu Gwen... okej a teraz popatrz na dzisiejsze dziewczyny. Widzisz różnicę? (nie mówię tu o forumowiczkach, nic do was nie mam ;) )


Show Must Go On!!!

Mel

Cytatktórych serca zdobywało się odwagą i szlachetnością

Jak dobrze, że to tylko fikcja, ponieważ osobiście I dig this:



Uwielbiam ogólną kompozycję tych kadrów oraz niemą lirykę/rozbicie czwartej ściany. Wiadomo też, że gdyby nie Joker, to bym raczej zignorowała tę stronę.
(No tak, forumowicze, którzy znają mnie od kilku lat są przyzwyczajeni do mojego specyficznego daltonizmu upośledzającego detekcję wszystkich kolorów oprócz zieleni i fioletu.)

Maskotka

Łał, Kefuka, ten kadr jest boski *.*  z czego to?

Cytat: franek w 26 Styczeń  2013, 20:03:00
niedawno przypomniałem sobie ten film w HD, takich rzeczy już dziś nie robią... niesamowity klasyk
Cytat: franek w 09 Wrzesień  2012, 19:32:18
Uwielbiam rocka, to jedyny typ muzyki który mogę słuchać.
Cytat: franek w 27 Styczeń  2013, 17:25:44
Teraz coraz mniej jest takich kobiet, jeśli wiesz o czym mówię :(
nie martw się, jeszcze z tego wyrośniesz:)

A do tematu; niesamowity Norm Breyfogle!


Mel

CytatŁał, Kefuka, ten kadr jest boski *.*  z czego to?

Bezapelacyjnie boski!
Legends of The Dark Knight #200

I proszę, mów mi Mel. Może uda mi się ponownie zmienić obecny nick to tego pierwotnego.

franek



Show Must Go On!!!

Mr.G

Dziewczyna sądzi, że sentymentalizm i wrażliwość to cechy skazanych na klęskę gimnazjalistów, na które nie ma miejsca w świecie "dorosłych". Cóż, jej sprawa.
Dobrze Cię zrozumiałem, prawda Maskotko?

Nightrain

Bardziej chodzi o to, ?e my, gimnazjali?ci, chcemy si? wpasowa? w ?wiat doros?ych po przez s?uchanie, ogl?danie i w ogóle jekie kolwiek przywi?zanie do tych ''staroci''. Metal w gimnazjum to bardzo specyficzna grupa. W ogóle jakakolwiek subkultura w gimnazjum jest ''po ?ebkach''. Wi??e si? to z tym, ?e na si?? próbuj? si? gdzie? wcisn??. Ka?dego w gimbazie ci?gnie do doros?o?ci, wiadomo sex i te sprawy. Cz?owiek nawet nie zdaje sobie z tego sprawy jak bardzo to jest sztuczne, bo wszystko sprowadza si? do mi?o?ci... Dopiero w pewnym momencie si? budzi, zmieniaj? si? priorytety itp itd. Na szcz??cie lepsza taka udawana g??bia duchowa ni? papierosy, narkotyki, sratatata. I jedno jest w tym najlepsze: To si? tyczy wszystkich. No, ci, których poch?on??o co? mocniejszego [NARKOTYKI!] ju? z tego nie wyrastaj?. No i te dresy, dzieci ulicy i w ogóle do ko?ca ?ycia zachowuj? si? jak przedszkolaki =3

A co si? tyczy rysunków Jima Lee bez duszy... Kto? by powiedzia? zazdro??, ale ja, tak jak i zapewne wy, nie zazdroszcz? rysownikowi, ?e stworzy? takie cudo, tylko je podziwiam. Wystarczy pokierowa? j? w innym kierunku - ka?dy z nas ma swojego ulubionego rysownika, scenarzyst? etc. Pod?iwadomie [lub ?wiadomie] ''kibicujemy im''. Reszty mo?na si? chyba domy?li?. A dlaczego mieliby tak robi?? Popatrzcie na jego rysunki. Mo?na by rzec, ?e zawsze i wsz?dzie b?d? ''idealne''. A to jest nudne. Jakie? niedoci?gni?cia anatomiczne, jakie? srakie?, cz?sto t?umaczy si? za spraw? stylu, a kiedy rysunki s? idealne? Nie ma stylu. Jego postacie s? bardzo podobne. Wi?kszo??.

Valar Morghulis

Maskotka

@Mr.G
Nieprawda. Ale kiedy ktoś pisze, że "za dawnych czasów wszystko było lepsze" to mnie żółć zalewa. Szczególnie jeśli pisze to 15-latek, który, podobnie jak ja, te "dawne czasy" zna tylko z filmów/książek/opowieści - bo i skąd mielibyśmy znać? A sentymentalizm i wrażliwość nic do tego nie mają. I wręcz przeciwnie, uważam, że przynajmniej ta druga cecha jest bardzo pozytywna. A co do "golden age thinking", to polecam "O północy w Paryżu".

@Nightrain nic dodać, nic ująć. Są zachwycające, ale po jakimś czasie się nudzą, bo ciągle widzimy to samo.

kelen

Cytat: Mel w 28 Styczeń  2013, 14:47:08
Bezapelacyjnie boski!
Legends of The Dark Knight #200

I proszę, mów mi Mel. Może uda mi się ponownie zmienić obecny nick to tego pierwotnego.

To ten numer z akcją w szpitalu?