Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Bat-Band

Zaczęty przez Altair, 04 Luty 2013, 11:38:16

Kujaw

Wrzuciłem taby na dropbox

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

Weszłam tu po krótkiej nieobecności i...wow, ale zajebioza :D

Chłopaki, to ma moc i potencjał! Riff kujawa jest jest po prostu zajebisty! Czuję w kościach, to będzie mega!

Mogę spróbować napisać jakiś tekst na próbę, jeśli tylko chcecie :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Kujaw, chyba zły plik tej drugiej gitary wrzuciłeś. Będę wdzięczny, jak dasz poprawny, pomoże mi to do wpisywaniu taba do GP bo nie jestem pewien kilku rzeczy.

franek

Hej... ja już się zgłaszałem do tekstów ;) Ale im więcej będzie materiału tym lepiej, więc niech każdy kto może coś napisze a potem można by coś z tego skleić :D


Show Must Go On!!!

Altair

Kelen, wrzucisz ten plik Gp jak skończysz na dropa? Też bym wtedy zajrzał do niego. ;)
Aha i jak każdy z nas by coś dodawał do tego pliku to wtedy najlepiej będzie to robić w ten sposób, że nie będziemy nadpisywać tej poprzedniej wersji, hm? Tylko po prostu będziemy robić kopię i dopisywać w nazwie datę edycji? Tak żeby w razie co można było do wszystkiego wrócić. ;) Jak myślicie?

kelen

Tak, wrzucę, ale najpierw chciałbym dostać tą drugą gitarę, żeby na 100% się zgadzało. Od początku zakładałem pracę na kopiach, żeby każdy mógł swoją wizję przedstawić.

Tymczasem ja wracam do swojego pomysłu zrobienie coveru themu YJ w wersji rozszerzonej. Na razie rozpisałem sobie normalną wersję i w wersji trochę koślawej ją nagrałem:

https://dl.dropbox.com/u/108031395/TapeDeck%202%20%20Feb%2015%2022-52-07.wav

Kujaw

Kelen, rozumiem, że mówisz o tej osobnej ścieżce? No to jest w sumie ta sama ścieżka co leci w intrze, tylko wyciągnięta w całości w Reaperze. Ale w sumie jest trochę ciulowo nagrana, więc nagram jeszcze raz, ale dopiero na wieczór, gdyż nie mam w tym momencie gitary w domu.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Kujaw

Wrzuciłem ścieżkę zgodną z tabem. Sorry, że dopiero dziś, ale musiałem oddać wiosło do lutnika.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Spoko, po konwencie i powrocie do domu ogarnę i skończę przepisywanie tego do GP.

Altair

Okej, świetnie. To jest w tonacji a-moll, right? Mogę spróbować poogarniać co by było po intrze, verse riff czy cuś. Nie wiem jak wyjdzie dlatego zapiszę to jako osobny tab, a Wy ocenicie :)



Kujaw

Skleciłem dziś taki oto cover :D

http://www.supershare.pl/?d=BC5530CC2

Mam nadzieje, że poznajecie :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

O_O
Wow
O_O
Ej, ale ja sam chciałem akordy z tego wyczaić ... : <
....
Wow O_O

BlackBat

Jasne, że poznaję!! Kujaw, miód pitny i dziewki karczmienne na mój koszt!! Urwało mi tyłek i nie odda! :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Stary, we? to wrzu? na YouTube'a i reprezentuj dumnie Polaków je?li chodzi o ?wietne covery rzeczy z Batmanem :D

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"