Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman & Robin

Zaczęty przez Super Robin, 25 Marzec 2008, 09:18:54

lady_ozzy

Cytat: Mikoto w 23 Październik  2012, 21:51:57
Niby miałem wtedy z 8 lat, ale i tak wciąż się tego wstydzę...
Wstyd to kraść... =)
Tak jak powiedziałam... dubbing dopełnił resztę... bajki. I pośród nielicznych plusów tego dzieła, polskie wydanie z dubbingiem jest jednym z nich...
Ale to tylko Moja opinia.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rado


franek

O gustach się nie dyskutuje. Ja bardzo dobrze wspominam pierwszego polskiego Batmana jakim był Andrzej Frenec. Tekst z filmy "Sub-Zero" nadal robi na mnie wrażenie, "Pamiętaj, będę cię miał na oku". Brzmiało tak kozacko że nie mogłem wytrzymać.


Show Must Go On!!!

Nagi Wonrz

Szczególnie "Cześć Freeze, jestem Batman" i "Teraz już wiem, czemu Superman pracuje sam" brzmią kozacko. Dubbing jest tu świetny, pasuje perfekcyjnie.

Johnny Napalm

#229
Jak to jest, że przez całe swoje życie ani razu nie załapałem się na wersję filmu fabularnego z dubbingiem? ??? Teraz to nie ma co mówić o żałowaniu, że tego nie oglądałem, bo być może pozytywne opinie płyną tu ze względów sentymentalnych - jak coś się oglądało za młodziaka, to zawsze się to mile wspomina. Wspomnienia są zawsze poprawiane przez nasz umysł. :)

Post Merge: 26 Październik  2012, 11:00:29

Cytat: Funky w 22 Październik  2012, 17:21:27
Pewnie że mam wymarzonego mężczyznę (posła Biedronia z "Rucha" Palikota :P)
;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Cytat: Johnny Napalm w 26 Październik  2012, 10:43:45by? mo?e pozytywne opinie p?yn? tu ze wzgl?dów sentymentalnych

Cytat: lady_ozzy w 24 Październik  2012, 12:16:04
po?ród nielicznych plusów tego dzie?a, polskie wydanie z dubbingiem jest jednym z nich...

Nie chodzi Johnny o wzgl?dy sentymentalne... cho? faktycznie pewne wspomnienia s?. Ten film to gniot i skandal... ale je?li ju? kto? chce go obejrze?... to zdecydowanie polecam wersje z polskim dubbingiem... Jako? mniej 'razi', bo co wymaga? od bajki, ?eby by?a logiczna i 'politycznie poprawna' =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rado

Może ktoś jeszcze nie widział. Honest Trailer naszego ulubionego filmu.

Honest Trailers - Batman & Robin

Leon Kennedy

Przynajmniej przeprosił... Chodź to i tak mało za to co nam zrobił.

kelen

Wiń Warner Bros., nie jego.

LelekPL

Ja tam lubię ten film, dostarczył mi wiele materiału do naśladowania Arnolda ;)

Doctus

CytatWiń Warner Bros., nie jego

A ja się nie będę bawił w usprawiedliwianie Schumachera kosztem WB. Każdy, choć minimalnie sprawny intelektualnie fan Batmana wie że studio po Returns chciało bardziej luźnej i zabawniejszej konwencji. Nikt ze studia nie kazał Schumacherowi pisać do tego idiotycznych dialogów, dawać Batmanowi łyżwy do stroju, SUTKI, i wyszczególniać pośladki bohaterów w kostiumach, dodatkowo pokazując jeszcze to w ujęciach. To właśnie Schumacher upchał tam tyle kiczu ile się dało. W Batman Forever ktoś nad nim czuwał, i dał nam film który poziomem zdecydowanie jest nad B&R, a jednocześnie zachował swój luźny ton. Można? można. W mojej opinii B&R względem BF jest milion lat świetlnych w tyle, i jest to zasługą tylko i wyłącznie Joela Schumachera.

Leon Kennedy

Kelen moim skromnym zdaniem i Joel i Warner są winni, bo każdy z nich widział co się święci...

kelen

Joel jest winny tylko temu, że podpisał kontrakt. Ten film by powstał w taki sposób, nieważne kto by się za niego brał. Polecam obejrzeć dodatki do "Batman & Robin" na BR/DVD i poczytać trochę rzeczy w internecie. Kiedyś napiszę na pewno o tym szerszy artykuł, ale w wielkim skrócie - WB zażyczył sobie filmu, który sprzeda zabawki. Designy wszystkiego musiały być akceptowane i odsyłane projektantom od firm zabawkarskich. Popatrzcie sobie, jakie Schumacher i Akiva Goldsman zrobili filmy. Czy na prawdę wierzycie, że zrobili to wszystko, bo sądzili, że robią coś świetnego i wedle swojej woli?

Maskotka

Właściwie batman and robin podobał mi się bardziej, niż batman forever. Lubię jego kolorystykę i typ kiczu, jakim jest wypchany po brzegi. Nie dziwię się, że zebrał tak negatywne oceny, bo niewiele osób lubi kamp, ale jak dla mnie, plasuje się na czwartym miejscu wśród wszystkich batmanów, które widziałam :)

Funky

@kelen - Schumacher móg? powiedzie? ?e nie przy?o?y r?ki do tego filmu. Skoro nie mieli wolno?ci artystycznej mogli po prostu odmówi? i tyle. A niestety wszystko zaakceptowa? i jako najwy?szy ''dowódca'' to on odpowiada za tak ogromn? pora?k? tego filmu. Oczywi?cie Warner Bros te? jest winny ale mo?e inny re?yser zrezygnowa?by z sutków i zbli?e? na ty?ek Batmana i Robina oraz Batgirl :P