20 czerwiec 2021, 13:03:45

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Maskotka

46
Wasza twórczość / Odp: Z jaskini nietoperza
17 grudzień 2012, 19:57:40
1. Co najbardziej Ci się podoba w opowiadaniu?
Starasz się nie lać wody w opisach i to się chwali, masz jasny koncept na każdy wątek i potrafisz go sprawnie przeprowadzić, to już drugi plus, najfajniejsza ze wszystkiego zaś była chyba rozmowa batmana z komisarzem gordonem.
2. Co podoba Ci się najmniej?
Zbyt długie opisy potyczek (co się fajnie ogląda, niekoniecznie równie przyjemnie się czyta), zastój w fabule pod koniec (takie rozwodzenie się nad tym, jak Shade zabija/zastrasza mafiozów jest trochę nudne, no i odziera go z tak pożądanej tajemniczości, przez którą my też czujemy dreszczyk na plecach, gdy po raz pierwszy widzimy go - oczami Jaya. Swoją drogą świetny chwyt tu zastosowałeś, że facetowi, który z początku chciał zabić batmana zaczynamy właściwie kibicować)
3. Czy w którymś miejscu zrobiło się nudno? Jeśli tak - to w jakim?
p.w.
4. Czy zauważyłeś/aś jakieś nieścisłości, luki fabularne?
Niee, ale to jeszcze nic nie znaczy:)
5. Której z postaci drugoplanowych powinno być mniej/więcej?
Mniej Quawiego! A więcej bym chętnie przeczytała Randalla.

Ogólne wrażenia pozytywne:))
47
Offtopic / Odp: Przywitaj się!
17 grudzień 2012, 19:33:48
Alohaa, jestem Maskotka. Dzieckiem w kolebce zaczytywałam się komiksami o spider-manie (prawdę mówiąc, to raczej oglądałam obrazki), a od pewnego czasu pochłaniam wszystko, co tylko związane jest z batmanem. Mam naście lat, za długie włosy i kotkę. Lubię: bawić się, batmana, balet, Bułhakowa, biegać. Nie lubię: biologii, być smutna, brokułów, braci Quay. Dla przyjemności bębnię sobie w pianino albo rysuję. Chciałabym stworzyć komiks o batmanie, ale taki poważny, więc uczę się rysować. Póki co sama, ale pewnie niedługo zapisze mniemamana jakieś kursy. I w ogóle chętnie odpowiem na jakieś pytania, byle takie, na które chcę odpowiadać, więc piszcie:)) Pozdrawiam wszystkich,
Maskotka ;)