Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Juby

#180


Bardzo fajny teaser poster, jestem miło zaskoczony, bo ostatnie plakaty filmów DC nie nastawiały pozytywnie.

Crowridd

Oryginalny, bardzo dobry plakat. Czekamy na trailer.

Rado


Leon Kennedy

Jeden plakacik i juz jestem podekscytowany!!! Chyba film na który najbardziej z tych komiksowych czekam w tym roku!!!

Juby

Taka prośba z mojej strony - nie planuję oglądać dzisiejszego trailera, więc jakbyście mieli opisywać jakieś sceny, cytować bohaterów, itp. prosiłbym umieszczać je w spoiler tagu. :)

Crowridd


O panie, co za klimat. Do premiery unikam kolejnych trailerów, bo to co zobaczyłem już mi w zupełności wystarcza.

Dawno tak dobrej zapowiedzi filmu DC nie widziałem.

Muzyczny motyw z 1:31... ::)

LelekPL

Mówiłem, że pozbawią Batmana Keatona klimatu Burtona i wypadł tutaj po prostu... meh. Kolejny CGI fighter, bez klimatu i atmosfery. Fajnie, że jego Batman w końcu może popisać się w scenach walki czego nie mógł przez dwa filmy u Burtona, ale kosztem stylu jest to przepłacone. Nawet jego kostium wypada tutaj słabo. Film wygląda jak Podróż przez Best of Snyderverse więc ja nadal zdecydowanie odpadam.

PS. Według nowych plotek podobno dodano nowe cameo jeszcze jednego dawnego Batmana. Nie powiedziano którego, ale to jeden z Kilmer, Clooney lub Bale - Kilmer ma raka krtani, Bale powiedział, że nie zagra Batmana dla innego reżysera niż Nolan, więc pewnie będzie to Clooney. To akurat mogłoby być fajne. Nie wstawiam w spoiler bo to tylko plotka.

Gieferg

Weź ićstont.

I'm Batman!



Ale ten AR... :/

Co ja się będę oszukiwał, kinowy pewniak i nie ma to tamto.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Mamy też spot z Super Bowl, który zawiera nowe sceny.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

#189
To, że Keaton nie ma klimatu Burtona było jasne i wiadome dla mnie od samego początku, ale muzyczka mu znajoma już przygrywa. Sam trailer ma zajebiście dobry klimat! Zod, fajnie jeśli Faora się pokaże ☺️ Oby jakoś sensownie wytłumaczyli pojawienie się Michaela i będę kupiony. Kara ala flashpointowy Es to strzał w dziesiątkę. Cholera, aż się boję co tam jeszcze dla nas ukrywają. Trzeci Gacek jak pisze LelekPl? Cholera, a czemu by nie i tak to przestanie istnieć. Taka piękna zapowiedź, a mi się chce płakać na myśl, że zobaczę Keatona, a dosłownie ryczeć gdy pomyślę, że to tylko tu ten jeden raz. Warner...😭😭😭

Juby

Cytat: LelekPL w 13 Luty  2023, 00:45:44Według nowych plotek podobno dodano nowe cameo jeszcze jednego dawnego Batmana. Nie powiedziano którego, ale to jeden z Kilmer, Clooney lub Bale - Kilmer ma raka krtani, Bale powiedział, że nie zagra Batmana dla innego reżysera niż Nolan, więc pewnie będzie to Clooney. To akurat mogłoby być fajne. Nie wstawiam w spoiler bo to tylko plotka.
Ta plotka wyszła od Grace Randolph, którą kiedyś Gunn podsumował w następujący sposób:



A wczoraj zaprzeczył jakoby miał to być Clooney. Bale nie wróci bez Nolana, co zaznaczał setki razy (a Nolan już nie pracuje dla WB), Kilmer też odpada ze względów zdrowotnych. Także plotka na 99% bzdurna, albo wrócą do Batflecka, albo będzie to ktoś nowy. W obu przypadkach - szkoda, że nie Keaton.

Trailera na razie unikam, widziałem tylko dwie stopklatki z Batmanem-Michaelem i wygląda dobrze.

Cytat: Gieferg w 13 Luty  2023, 00:59:15Ale ten AR... :/
Prawie pasuje do Batmanów Burtona, mnie akurat cieszy taki wybór.

MJ

Wow, ale sztos. Mam nadzieje że Warner jeszcze kiedyś zrobi coś więcej z Keatonem, Batman Beyond byłby w punkt. Zapowiada się piękny finał tego rozdziału DC.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

Przed chwilą dzwonił do mnie brat, obejrzał i powiedział, że bardzo dobrze, że sobie odpuściłem. Podobno Warner - nigdy nieuczący się na błędach - tak, jak z Dianą w BvS zaspoilerował wejście Batmana-Keatona (LOL) i że CGI jest tragiczne, wszystko wygląda jak gra komputerowa. Poza tym, świetny trailer i się jara.

Widziałem kolejnego screena z Batmanem i nie wygląda już tak dobrze.

Spoiler
[Zamknij]
Najpierw Batfleck w dokrętkach do ZSJL, potem Pattinson, a teraz Keaton. Nie wiem czemu DC każdemu filmowemu Batmanowi wciska maskę z odsłonięty spodem nosa jak w komiksach, ale wygląda to dużo gorzej od jego filmowych masek sprzed 2021 roku.

newtime

#193
To film o Flashu a nie batman Burtona wiec nie wiem czemu ktoś mial by wgl oczekiwać tej groteski. Zwiastun jest ok, fajnie zobaczyć Keatona ale mam nadzieje ze będzie on miał co robić w tym filmie, , bo jeśli to ma być fanserwis na zasadzie No way home i bazowanie na samej nostalgii typu I am batman pamiętacie to nie? Fajnie no to powie, to jeszcze raz , to ja dziękuje za taki występ, fabularnie też zapowiada sie spoko z tym ze ja juz myślami jestem przy nowym uniwersum i tego co Gunn wykombinuje wiec tak średnio mnie to obchodzi na tym etapie, zwłaszcza jak widze na erkanie postacie z SnyderVerse ::)

Leon Kennedy

CytatPrzed chwilą dzwonił do mnie brat, obejrzał i powiedział, że bardzo dobrze, że sobie odpuściłem. Podobno Warner - nigdy nieuczący się na błędach - tak, jak z Dianą w BvS zaspoilerował wejście Batmana-Keatona (LOL) i że CGI jest tragiczne, wszystko wygląda jak gra komputerowa. Poza tym, świetny trailer i się jara

Przecież to było jasne i oczywiste, że będą ten film i Keatonem reklamować. Nie rozumiem zaskoczenia i narzekania na to, że coś nam za spoilerowali, bo każdy wiedział, że tak to ugrają. Zaś efekty na telefonie wyglądały przyzwoicie. Na pewno nie miałem skojarzenia z jakąś grą. Zobaczę dziś na telewizorze, to może zmienię zdanie. Z drugiej strony teraz ciągle wszyscy narzekają na efekty. Co do wyglądu Keatona, to ta klata sprawia wrażenie trochę na pompowanej. Do maski nie mam raczej żadnych zastrzeżeń. A w filmie będzie bombowo, zobaczysz.

CytatTo film o Flashu a nie batman Burtona wiec nie wiem czemu ktoś mial by wgl oczekiwać tej groteski.

W punkt.