Aktualności:

"Batman Knightfall: Prolog" w sprzedaży od 27 kwietnia.

Menu główne

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 Kwiecień 2008, 17:52:07

Juby

Wczoraj: Koszulka z Batmanem, skarpety w Batmany i świeżo odebrany album Batman Świat do wieczornej herbatki. A wy jak celebrowaliście Światowy Dzień Batmana w tym roku? :)

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Raczej na spokojnie. Nawet komiks nie wpadł. Ale kij z tym jak Twój? Wart zachodu?

Juby

W cenie, w jakiej można go kupić (niektóre sklepy oferują rabat 35-40%) - myślę, że wart zachodu. Album prezentuje się świetnie, ma wyróżniającą się matowo-odblaskową obwolutę, pod spodem gładką okładkę specjalnie dla naszego kraju, z tyłu kilka stron materiałów dodatkowych, szkiców postaci i okładek. Same historie w większości też w porządku. Najlepsze wrażenie zrobiły na mnie te z Francji, Hiszpanii, Rosji, Korei i Polski (tak!, udało się to nam moim zdaniem), najsłabiej te z Włoch i Niemiec. Scenariusze i kreski bywają bardzo różne, ale ogólnie całość pozostawiła na mnie pozytywne wrażenie, zwłaszcza że lubię tego typu antologię krótszych przygód Batmana.

- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Fajnie, zatem trzeba go mieć na uwadze  ;) Cieszy, że Polska część daje radę.

Juby

Wesołych świąt wam wszystkim ;)

- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Spóźnione, ale najlepszego dla każdego forumowicza, stałego, nowego, starego i przyszłego!!

LelekPL

Cytat: Juby w 24 Grudzień  2021, 09:41:35Wesołych świąt wam wszystkim ;)

Również najlepszego w Nowym Roku w takim razie.

Juby

Również życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku! Oby 2022 był lepszy od mijającego, oby The Batman był tak dobry, jak się zapowiada, oby także The Flash się udał (i nie został przesunięty na rok 2023 :P), oby nowe wydanie Knightfall wyszło bez obsuwy i było satysfakcjonujące, oby świat wracał do normalności, no i oby przydarzyło się nam wszystkim kilka miłych niespodzianek, bo tego nigdy za wiele. :)

- Morgan Freeman

Johnny Napalm

Najważniejsze, żeby nie był gorszy od mijającego, ale wszelkie możliwe do pojawienia się plusy będą oczywiście bardzo mile widziane. Mam lekką podjarę dotyczącą nowego Batmana. Mam nadzieję, że ten film będzie dla głównego bohatera tym czym był Joker dla jego czołowego oportunisty.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...