Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Jak wygląda twój pulpit?

Zaczęty przez Silent Dark, 28 Marzec 2008, 15:33:20

Juby

Tak jak i rok temu (kiedy ze względu na premierę TDKR zmieniłem na kilka tygodni swoją tapetę) zmieniam swój pulpit ze względu na tegoroczną, najbardziej oczekiwaną przeze mnie premierę tego lata. Samoróbka FF6:


Johnny Napalm

Ładnie to zrobiłeś. ;D
Widzę, że znasz się na rzeczy i potrafisz zrobić ciekawe rzeczy w PS. Ten metaliczny napis - to maska z chromowego podkładu zrobiona na kształcie liter, czy samym gradientem i efektami bawiłeś się na tekście?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Wyciąłem tytuł z dołu plakatu, oczyściłem z tła i wkleiłem przy postaciach. ;)

TheKamiloos


franek

Ja niedawno odnowiłem sobie pulpit. Zrobiłem zdjęcie kaset z rockową muzyką które niefortunnie zniszczyły się w radiu :(


Show Must Go On!!!

Doctus

Niedzielny poranek to dobry moment na zrobienie porządku na komputerze:


LelekPL

Fajny pulpit, klasyczne logo i  nic więcej - podoba mi się. Z dwojga złego, czyli gaci na kostiumie i niepraktycznego oczojebnego loga na kostiumie Batmana, zawsze wolałbym powrót loga mimo wszystko. Przynajmniej dobrze wygląda i niby można to dobrze wyjaśnić, jak np. w Incorporated.

Ja swoim się chwalić nie będę, bo nadal widnieje świąteczny pulpit ;)

Doctus

Ja mam do tego loga cholerny sentyment, bo nie dość że było obecne w TASie, to również w chyba w prawie wszystkim co z Batmanem wydało TM-Semic i na zawsze wryło mi się do głowy jako klasyczny wizerunek Batmana. Nie mówiąc już o Batmanach Burtona, na których ta tapeta najwyraźniej się trochę wzoruje bo logo zdaje się być wykonane z gumy. Jest jednak niepraktyczne, to prawda, i wydaje mi się że lepiej pasuje do starszych komiksów a nowe powinny pozostać przy czarnym logu. Oczojebny żółty kolor na klatce piersiowej to raczej strzał w stopę dla kogoś, kto uwielbia działać cicho i w cieniu. Chciałbym że Snyder wykorzystał szaro czarny kostium Batmana, na którym całkowicie czarne duże logo byłoby świetnie widoczne.

Anonimowy Grzybiarz

Wróciłem do jednej z moich ulubionych tapet:

Rado

Damn! Masz "zakaz hotlinkwnia" na tapecie? Szacun, heh.

Anonimowy Grzybiarz


LelekPL

Mi się ostatnio zmienił pulpit, wróciłem do prostoty i Batmana, tym razem do The Batmana. Wysyłałem Funkiemu to myślałem, że i tu się podzielę:


Juby

#57
Od blisko pięciu lat nie mam swojego komputera (odkąd zamieszkałem z drugą połówką, gdy potrzeba korzystam z jej laptopa), ale mogę wrzucić jaką tapetę ustawiłem w nowej pracy. :)


LelekPL

O ile na swoim pulpicie staram się trzymać porządek... o tyle na tym z pracy mam straszny syf. NIgdy moj pulpit w pracy tak nie wyglądał :P

Juby

#59
Dopiero zacząłem pracę. ;) Ale na każdym komputerze staram się zachować porządek, tak już mam.