Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Villains

Zaczęty przez Maxie Zeus, 25 Marzec 2008, 14:55:26

Kadaver

#90
A ja bym w roli Killer Croca najch?tniej zobaczy? Kevina Duranda.
Jako Mr Freeze'a widzia?bym Eda  Harrisa, jako Riddlera Johny Lee Millera.

Doctus

Matt Smith - Joker
William Dafoe - Dr. Langstorm/Man-Bat
Emma Stone - Harley Quinn
Joseph Gordon-Levitt - E. Nigma/Riddler
Andrew Garfield - L. Machin/Anarky
Idris Elba - Bane
Nicholas Cage - Dr. Crane/Scarecrow

Mr.G

A Jason Todd?
Ostatnio sporo myślę o tej postaci, ale nie potrafię przypisać mu konkretnego aktora i nieco mnie już to, szczerze powiedziawszy, zaczyna męczyć. Wiem, że na pewno powinien to być ktoś młody (choć niekoniecznie młody w naszych czasach) i o obliczu tzw. "złego chłopca", ale nie takiego w stylu "Pamiętników Wampirów". Ktoś zimny; w czyich oczach można wyczytać trudne dzieciństwo na East End, własną śmierć i zew krwi... Coś jakby szukać młodego Punishera.
Jakieś propozycje?


P.s.
Co do powyższego postu, zgadzam się w pełni z wyborem Jokera.

LelekPL

Prince już martwy niestety, a bardzo dobrze mógłby zagrać dziecko jakim jest Red Hood :P

Jeśli chodzi o kogoś po dwudziestce to jest cała masa talentów i wystarczy poszukać kogoś kto kandydował na Hana Solo (bo wszyscy kandydowali na Hana Solo). Np. Emory Cohen jest bardzo dobrym młodym talentem. Jeśli jeszcze inna grupa to dużo osób z Everybody Wants Some, Richarda Linklatera będzie niedługo gwiazdami. Można też szukać w kopalni złota talentów - Grze o Tron. Nolan teraz też będzie robił film z młodziutką obsadą - Dunkirk. Być może tam znajdzie się też jakiś talent.

Jeśli miałby być ktoś po trzydziestce to dobrymi materiałami na twardzieli są na pewno Tom Hardy lub Matthias Schoenarts, ale oni są chyba za dobrzy na takiego Red Hooda.

Night_Wing [usunięty]

Dane DeHaan - on może być dobry jako jakiś mroczny charakter - zagrał Green Goblina w ,,Amazing Spider - Manie 2" i obdarzonego supermocami od obcych pragnącego zemsty młodzieńca w filmie Kronika !