Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Villains

Zaczęty przez Maxie Zeus, 25 Marzec 2008, 14:55:26

Harvey

Popieram. Ten gość idealnie by się do tego nadał.
O wszystkim decyduję moneta... , "czysta" strona nakazuję dobre uczynki, "zła" przedstawia cię jako mordercę...

Altair

Wyjątkowo zgodzę się z Batem w 50%.Już dawno mówiłem,że Jude Law to idealny Riddler.
Liv to idealna Poison, a Crawford to idealny Bane.No i Depp jako Hatter.


Mihcim

Depp to na Riddlera. Pozatym Mad hatter raczej niski byl to jakis niski aktor by sie nadawal

Man-Bat

Na Madd Hattera może Jack Black albo Leonardo Dicaprio to moje pierwsze skojarzenia to prosze nie mieszać z błotem
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Altair

Nie,nie,nie....Powtórzę się jeszcze raz:Depp na Riddlera nie pasuje.
Z tego co wiem to w sumie hobbici też byli niscy, a na pewno bardziej niscy niż Eliah Wood 8)   

Kadaver

Jako stary Joker w ekranizacji Dark Knight Return pasowałby Billy Drago(grał Franka Nittiego w The Untouchables De Palmy).Ma upiorną twarz i potrafi być przerażający.

Huntersky

Billy Drago to przede wszystkim Ramon Cota z ,,Oddziału Delta 2" z Chuckiem N. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Kadaver

Mnie się bardziej jako Nitti kojarzy.
Nathan Jones jako Amygdala.

Two-Face


a co byście powiedzieli żeby Two-Face'a zagrał Collin Farell,wkońcu w DD zagrał Bullseye'a który miał obsesje na punkcie tzw."strzału w dziesiątkę" więc czemu nie mógłby mieć obsesji na punkcie liczby 2 jako Dwie Twarze?

Filer

Po pięciu minutach wpatrywania się w Twój post, w końcu parsknąłem śmiechem.

A może Stallone? W końcu grał w Rambo, gdzie zabijał, więc czemu nie mógłby zabijać jako Dwie Twarze?

Kadaver

Na przywódcę gangu Mutantów w ekranizacji DKR pasowałby Derek Mears.

tanathos

Riddler- Edward Norton

Harvey Dent- Hugh Jackman-  swoją drogą, postacie grane przez niego i Christiana Bale'a byli rywalami w filmie "Prestiż" więc byłoby wspaniale gdyby to Jackman grał Denta

Joker-- Piotr Rogucki, wokalista Comy, aktor.   świetnie nadawałby się do tej roli. jest ekspresyjny i nieobliczalny.a co ciekawe- Rogucki jest łudząco podobny do Heath'a Ledgera!!

Filer


Po prostu jak klon...

Altair

Teraz ja parsknalem smiechem :P

batboy

ja tam nie widziałem twarzy Heatha,a jak już to pod makijarzem