Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Villains

Zaczęty przez Maxie Zeus, 25 Marzec 2008, 14:55:26

Jasiu Ciast

Cytat: Grim Knight w 13 Lipiec  2008, 23:09:20
Osobiście uwazam Deadshota za jednego z villainów mocno pomniejszych, zatem nie przywiązuje do niego az takiej wagi.
A co do alucardowskiego designu kostiumu w Gotham Knight....
Nie. Obiecalem Zeusowi :D
moze i jest pomniejszony ale to jeszcze nie wyklucza go z pojawienia sie w jakimś filmie
Vote Harvey Dent

pauers

A kto jako Poison Ivy ??
Na samotność skazują człowieka nie wrogowie, lecz przyjaciele.

van hellsing

two face-nicolas cage
mad hatter-johny depp
riddler-od jma carrey'a nikt nie dalby rady zagrac go lepiej
pingwin-paul giamatti
joker-robert englund
hush-jason statham
deadshot-clive owen
black mask-bruce willis
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

(A)nonim

Cytattwo face-nicolas cage
W zyciu. Gdzie w Cage'u masz Apollo? Plus ostatnio ma zlą passe.
Cytatmad hatter-johny depp
A to by byla ciekawa wizja. Tyle ze Burton juz coś w tym guście kombinuje.
Cytatriddler-od jma carrey'a nikt nie dalby rady zagrac go lepiej
No comment.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

van hellsing

1.o co chodzi z Apollo?
2.wszystko sie ko?czy- zla passa tez
3."No comment"-  w sensie, ze pochwalasz, czy potepiasz ten wybór?
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

(A)nonim

Cytat1.o co chodzi z Apollo?
Przydomek Denta sprzed wypadku, nie pamietam gdzie pojawil sie pierwszy raz, w kazdym razie uzyte w sensie "przystojniak".
Cytat2.wszystko sie ko?czy- zla passa tez
No mam nadzieje bo patrząc na czasy świetności "Dzikośc Serca", czy "Zostawic Las Vegas" zal mi teraz tego aktora.
Cytat3."No comment"-  w sensie, ze pochwalasz, czy potepiasz ten wybór?
Potepiam, Carrey zrobil z komiksowego geniusza blazna wydurniającego sie gorzej niz Joker. Chociaz wiem ze potrafilby zagrac go lepiej, wolalbym jednak innego aktora.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Uuuch, Cage jest strasznym wyborem na Deppa. Zwlaszcza w ostatnich czasach, gdy gra trzema minami i jednym uśmiechem.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G

Cytat: pauers w 16 Lipiec  2008, 14:52:34
A kto jako Poison Ivy ??

Ja juz kiedyś napisalem, ze z wyglądu nadawalaby sie Liv Tyler. Przynajmniej wedlug mnie...

(A)nonim

CytatUuuch, Cage jest strasznym wyborem na Deppa.
Denta. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Philips V38

Cytat: Mr.G w 24 Lipiec  2008, 19:21:05
z wyglądu nadawalaby sie Liv Tyler.

Tak, Liv Tyler jak najbardziej.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

XIII

Andrew Bryniarski -Bane

Daz Crawford-Killer Croc

Hydro

Bryniarski zagral juz w jednym filmie o Batmanie (nie zmienia to faktu, ze na Bane'a sie nawet nadaje), a czarnoskóry Croc mi niezbyt pasuje.
It's a funny world we live in.

Firm

Cytat: Mr.G w 24 Lipiec  2008, 19:21:05
Ja juz kiedyś napisalem, ze z wyglądu nadawalaby sie Liv Tyler. Przynajmniej wedlug mnie...

Liv Tyler is (glos wykastowanego kastrata) HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT!

oprócz tych, którzy u Nolana byli to:

Riddler - Johnny Depp, Ryan Gosling, Hugh Laurie, Davi Tennant, Ewan McGregor (i nie nie graliby wszyscy naraz tylko jeden z nich)
Pingwin - Bob Hoskins
Black Mask - Jaquine Phoenix
Deadshot - Clive Owen
Killer Croc - CGI (jezeli mówimy o przerośnietym Crocu) albo jakiś mieśniak, który i tak nie zagralby dobrze tylko by biegal i robil "BUM BITCH!"

Bat

Joker - Johnny Depp
Riddler - Jude Law

Nic więcej nie przychodzi mi na myśl.

Kadaver

To mój debiut na tej stronie , więc na początek chciałbym wszystkich serdecznie pozdrowić.
Killer Croc-w tej roli chętnie zobaczyłbym Tylera Mane, ponieważ jest duży(208 cm wzrostu).potężny i ma już doświadczenie w graniu czarnych charakterów