Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Leon Kennedy

Trailer bardzo dobry. ?wietnie narastaj?ce napi?cie :D. Szkoda tylko, ?e de facto ma?o Gacka :-[

Cytat? Kto? serio twierdzi?, ?e Miranda Tate wychodzi z tej "studni"?

Chyba kto? kiedy? pisa?, ?e to mo?e by? Catwoman, ale Miranda, nie.

PS: My?l?, ?e Selina b?dzie mia?o co? wspólnego z Blake'iem. W ko?cu to jej si? pyta czy prze?y?...

Charism

Trailer ?wietny, mimo i? pelen akcji ,to muzyka tego nie podkre?la, muzyka nadaje mu zdecydowanie inny, smutny, 'apokaliptycny' klimat. Co jest bardzo, bardzo fajne. Ciekawi mnie tylko, czy ludzie to kupi?. Trailer b?dzie puszczany przed prze?adowanym akcj? The Avengers, gdzie b?dzie mnóstwo osób ?lini?cych si? na ka?dy wybuch, czy sekwencj? du?ych efektów specjalnych. Mo?e troche min?? sie z targetem. Zobaczymy.

2 minusy:
- dogrywany glos Bane brzmi debilnie, jak dubbing. Wola?em go z prologu/pierwszego trailera.
- sekwencje walk s? katastrofalne. Bane skacze i uderza Batmana w... klatk? piersiow?? A nie, zaraz, on przecie? nie trafi? w ogóle. I tak ka?da potyczka na tym trailerze. Brawo panie Nolan. Po?wicz pan ten element, bo? pan dupa a nie rezyser scen walk.

Maxie Zeus

A zauwa?yli?cie ze w scenie gdzie zrzuca Blake'a, Bane nie ma maski na twarzy?
Moim zdaniem, je?eli efekty specjalne nie poch?on? tego filmu (co jest w dzisiejszych czasach trendem), to TDKR b?dzie !przynajmniej! na poziomie poprzednika :)

Juby

Charism polecam ci jakiegoś lekarza od oczu, mózgu, albo czegokolwiek z czym masz jeszcze problem. ::)

Po pierwsze: Nie widziałeś poprzednich Batmanów? Nie wiesz jak będą wyglądać walki? "Każda potyczka" w trailerze, czyli masz na myśli te 4 ćwierć sekundowe ujęcia? Jaja sobie robisz, czy chcesz od początku udzielania się na forum zrobić sobie reputacje przygłupa?

Po drugie:
Cytatdogrywany glos Bane brzmi debilnie, jak dubbing. Wolałem go z prologu/pierwszego trailera.
- Ach wolałeś go z prologu i pierwszego trailera... gdzie też był dubbing, bo Hardy nie mógł nic mówić mając na sobie tą maskę. Bravo za kolejne "cfane" spostrzeżenie. ::)

Leon Kennedy

G?os Bane'a brzmi ?wietnie. Nie rozumiem tego narzekania. Co do walk to fakt, ?e Nolan nie jest mistrzem w ich kr?ceniu, ale fuszerki równie? nie ma w zwyczaju odwala?, a ju? gnoi? je po czterech mega krótkich uj?ciach to g?upota.

CytatMoim zdaniem, je?eli efekty specjalne nie poch?on? tego filmu (co jest w dzisiejszych czasach trendem), to TDKR b?dzie !przynajmniej! na poziomie poprzednika :)

Ale nie jest trendem u Nolanowego Gacka i w ogóle u samego Nolana. Mo?na spa? spokojnie ;)

kelen

Cytat: Maxie Zeus w 01 Maj  2012, 11:08:18
A zauwa?yli?cie ze w scenie gdzie zrzuca Blake'a, Bane nie ma maski na twarzy?

?ci?gn??em specjalnie trailer w HD i wygl?da na to, ?e to jednak nie Bane. I wygl?da na to, ?e to jest kontynuacja tej sceny, gdzie pó?niej Blake trzyma podniesione r?ce.

Hydro

CytatA zauwa?yli?cie ze w scenie gdzie zrzuca Blake'a, Bane nie ma maski na twarzy?
Nope, to nie Bane. Zrobi?em screena, wyra?nie wida? ze to jaki? czarnoskóry ch?op.

Screen:

Spoiler
[Zamknij]

Równie? zauwa?y?em, ?e w scenie w wi?zieniu, za Selin? Kyle stoi (tak my?l?) Wade Williams, aktor graj?cy Bellicka w 'Prison Break'.

Screen:
Spoiler
[Zamknij]

Jakby kto? chcia? wi?kszy rozmiar to PPM -> Poka? obrazek.
It's a funny world we live in.

Q

#502
Cytat: Hydro w 01 Maj  2012, 11:28:27

Nope, to nie Bane. Zrobiłem screena, wyraźnie widać ze to jakiś czarnoskóry chłop.
To jest chyba Christopher Judge.

Screeny ze zwiastuna:
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Tak jak Hydro, też zrobiłem screeny, ale widzę, że się spóźniłem. Co tam, i tak dam:



Selina w więzieniu:

The Bat od spodu:

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

99% to Wade Williams. Chyba nie by?o wcze?niej mowy o jego udziale w filmie?

Wie kto? mo?e co odpowiada Bane na 'What are you?' ? Ja s?ysz? tylko 'I'm Gotham rbdws' :P
It's a funny world we live in.

kelen


Charism

Cytat: Juby w 01 Maj  2012, 11:12:56
Charism polecam ci jakiegoś lekarza od oczu, mózgu, albo czegokolwiek z czym masz jeszcze problem. ::)

Po pierwsze: Nie widziałeś poprzednich Batmanów? Nie wiesz jak będą wyglądać walki? "Każda potyczka" w trailerze, czyli masz na myśli te 4 ćwierć sekundowe ujęcia? Jaja sobie robisz, czy chcesz od początku udzielania się na forum zrobić sobie reputacje przygłupa?

Proszę. Sam to wstawiłeś:
http://i.imgur.com/HP9V7.gif

Komedia i machanie rękami akurat tam, gdzie nie ma przeciwnika.
I tak mam na mysli te ułamkowo sekundowe potyczki, które już zdążyły przykuć moją uwagę. W filmie zapewne bedzie to lepiej wyglądać, ale w trailerze, na spokojnie, gryzą. Zwlaszcza, ze trailer powinien byc wymuskany i jak najlepiej promowac film.


Cytat: Juby w 01 Maj  2012, 11:12:56Po drugie:  - Ach wolałeś go z prologu i pierwszego trailera... gdzie też był dubbing, bo Hardy nie mógł nic mówić mając na sobie tą maskę. Bravo za kolejne "cfane" spostrzeżenie. ::)

Ale nie brzmial tak studyjnie, jak w studio radiowym. Podoba mi się styl w jakim mówi, nie podoba mi się zupełnie obróbka dźwięku. Co on tam ma, mikrofon i głośniki?

Kolejna rzecz, która mi się nie podoba to ostatnia scena, juz po tytule. Jest żartobliwa i gryzie się perfekcyjnie ułożoną, stonowaną, smutną całością.

Hydro

W takim razie to ?wietny tekst, bior?c pod uwag? to w jakim miejscu dzieje si? ta scena.

Po tych wszystkich trailerach i wypowiedziach ekipy, s?dz? ?e film powinien nazywa? si? 'The Dark Knight Falls' ;P

CytatKolejna rzecz, która mi si? nie podoba to ostatnia scena, juz po tytule. Jest ?artobliwa i gryzie si? perfekcyjnie u?o?on?, stonowan?, smutn? ca?o?ci?.
Zgadzam si? w 100%. Ale nie zmienia to faktu, ?e jest niez?a.
It's a funny world we live in.