Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

jakura

A ja uwielbiam Zimmera i często go słucham, a utwory z Króla Artura, Ostatniego Samuraja czy Króla Lwa są imba:) Superman: w gaciach lub bez i tak będzie super:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Funky

Tak samo jak jakura uwielbiam Hansa, i takie kawałki jak "Journey To The Line", "Do You Think Im a Saxon?", "Why So Serious?". "Like A Dog Chasing Cars" i wiele innych  to absolutne cuda. I skoro producentem jest Nolan a kompoztytorem Zimmer to chyba obejrzę po raz pierwszy film o innym superbohaterze niż Batman :)

Altair

Cytat: franek w 19 Czerwiec  2012, 14:45:46
A Zimmer to niby fachowiec? Jego muzyka jest tak wykastrowana z klimatu (przynajmniej w batmanach Nolana) że równie dobrze mogło by jej nie być.
WTF? A motyw pierwszy lepszy z brzegu - Piraci z Karaibów? A "Time" z Incepcji? A cały wybitny soundtrack z Augusta Rusha??

Mr.G


Prosty fajny plakat, może nieco przesadzony efekt detali kostiumu, przez co ten wygląda jak kolcza zbroja, ale ogólnie jest fajnie.
No tak, to plakat, ale ja wciąż czekam na zwiastun...

LelekPL

Kostium wygląda naprawdę dobrze. Bardziej... obco od poprzednich

Juby

Świetny plakat. Od teasera nie oczekiwałem nic więcej poza fajną kolorystyką i klimatem, a ten poster to posiada. Teraz czekam na zwiastun i zwolnienie z posady kompozytora Zimmera. ;)

kelen

Dla mnie plakat może być, jakiegoś szczególnego wrażenia na mnie nie zrobił, ale już nie mogę doczekać się teasera, mam nadzieję, że będzie też przed polskimi seansami TDKR.

LelekPL

W Polsce na 100% go nie będzie... tak szybko zwiastunów nie dostajemy jak w USA

Altair

Kto chciałby obejrzeć teaser z ComicConu:
http://search.4shared.com/postDownload/xUjwZPof/Man_of_Steal_Official_Trailer_.html
Ściągnięcie pliku wymaga szybkiej rejestracji (dosłownie 10 sekund).
Mimo, że mało widać to... WOW. Bije z tego jakiś nietypowy dla produkcji z esem klimat... No i TEN MOTYW MUZYCZNY!!!! JA CHCĘ JUŻ CAŁĄ PŁYTĘ Z SOUNDTRACKIEM ZIMMERA!!!

Maxie Zeus

Co do muzyki z teasera, pochodzi ona z 'The Thin Red Line'. Dok?adnie, u?yto tu utworu Journey to the Line.
Mo?esz ?mia?o pos?ucha? na yt :)

Altair

#325
Dzięki wielkie! Genialny kawałek. ;)

Post Merge: 17 Lipiec  2012, 12:01:26

Cholera, czekam na ten film... Jestem cholernie nim podjarany. W dodatku jak pomyslę, że grzebał przy nim też Nolan... Kurcze, to naprawdę może być to czym Batman Begins był dla Batmana.

Mr.G

#326
Jeżeli ta maksymalnie spaczona jakość trailera wystarczyła, by zrobić na mnie wrażenie, to na czas oryginalnej wersji zapomnę czym jest oddychanie.
Ktoś musi przejąć pałeczkę po serii Batmanów i oby to był właśnie Superman. A na to się zapowiada.

Post Merge: 21 Lipiec  2012, 19:29:22

Nie jest to ten sam zwiastun, który zamieścił wcześniej Altair, ale także wart obejrzenia:

http://www.youtube.com/watch?v=6jKWJZsjm5U


Jest spokojnie, refleksyjnie, nastrojowo, a Clark łowi kraby. Mi to się podoba.

LelekPL

Miałem wysłać to samo co Ty Mr. G.
No wygląda... nieźle. Tyłka nie urywa, trochę za dużo Deadliest Catch, a za mało Supermana, ale jak na teaser może być. Tym bardziej, że jeszcze nie ma nowego, głównego motywu Supermana (który ma CHOLERNIE wysoko postawioną poprzeczkę - na ich miejscu starałbym się umieścić score Williamsa mimo wszystko). Nie jest to wideo z Comic-Conu, nie ma Zoda, ale niech będzie. Teaser do TDKR też przecież wiele nie pokazał, a teaser do TDK jeszcze mniej ;)

Q

Dwa teasery (w jednym narratorem Costner w drugim Crowe) - http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/man-steel-teasers-zack-snyder-superman-terrence-malick-352769

Teaser oczywiscie dużo nie pokazuje, ale jeśli utrzymają taki klimat to zapowiada się naprawdę dobre kino.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jak na razie jest bardzo przyjemnie, co prawda teaser duża nie zdradza, ale klimat jest fajnie wyczuwalny, do tego niezła muza, smutna i wyniosła równocześnie. Cieszy mnie fakt, że Clark uprawia jeden z najtrudniejszych zawodów świata ;) ( swoją drogą świetny program, polecam).