Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Harley Quinn (HBO max)

Zaczęty przez Juby, 20 Styczeń 2023, 22:30:11

Crowridd

Racja, z tym dnem przesadziłem. Pierwszy i drugi sezon obejrzałem dosysć sprawnie. Przy trzecim strasznie się męcze.

Mimo wszystko pojawienie się Gordona zawsze ratuje odcinek.

Mr.G

Do dna jeszcze kawałek, ale spadek formy w trzecim sezonie naprawdę spory.
Tak samo Odcinek Walentynkowy - zmęczył jak diabli. Albo im się humor popsuł albo mi dystans skończył. Podtrzymuję opinię, że idealnym zakończeniem był sezon drugi.

Crowridd

Obstawiam zwykłe wyczerpanie się konwencji lub robienie czegoś na czas. To widać niestety.

newtime

Akurat 2 sezon był dla mnie najlepszy i bawiłem się bardzo dobrze. Od 3 seznou faktycznie spadek ale nie skreślał bym jeszcze serialu

Miss_Quinn

Szczególnie że 3 sezon nie był zły, ale przez to że kończy się na 10 odcinku( było widać, niektóre wątki leciały tak szybko żeby były w miarę zakończone a z kolei niektóre strasznie były przedłużane). Jak dla mnie ( i widzę że nie tylko ja uważam) że drugi sezon był najlepszy.
Mam cichą nadzieje, że wkrótce pojawią się jakieś informacje odnośnie 4 sezonu( który jak na razie nie został anulowany, przynajmniej jak piszę ten post nie było takiej informacji).
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Juby

Cytat: Mr.G w 24 Marzec  2023, 11:38:25Tak samo Odcinek Walentynkowy - zmęczył jak diabli. Albo im się humor popsuł albo mi dystans skończył.
Nom, skróciłbym go o dobre 10 minut, cały wątek Clayface'a do wywalenia, a Bane'a do skrócenia (odkąd urósł zrobiło się aż za bardzo awkward).

Rzeczywiście zakończenie S2 było idealne. Ale jeśli wymyślą coś ciekawego na S4, to nie będę miał problemu wybaczyć twórcom słabszy S3.

Crowridd

Kilka newsów z tego roku mówi, że sezon czwarty powstanie. Trzymam kciuki mimo wszystko

Q

Jeszcze przed końcem 3. sezonu ogłoszono przedłużenie serialu o kolejny sezon. Za jego kształt odpowiadać będzie Sarah Peters, która jako producentka i scenarzystka pracowała przy wcześniejszych odcinkach.

Dotychczasowi showrunerzy Justin Halpern i Patrick Schumacker mają się skupić na spinoffie "Noonan's".

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby


Miss_Quinn

Będę miała co oglądać po powrocie z praktyk :D. Bo strzelam, że premiera pewnie będzie lipiec/ sierpień.
Bo w czerwcu szczerze wątpię, chyba że Max zrobi niespodziankę i wypuści pierwszy odcinek pod koniec czerwca bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi. Teraz czekam z wielką niecierpliwością na plakat i zwiastun, który pewnie pojawi się na dniach( wcale bym się nie zdziwiła, gdyby miał się ukazać jutro w formie niespodzianki).
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Po_prostu_smyk

Obyśmy tylko nie musieli czekać jak było to z 3 sezonem..

Juby

Jeśli ma być latem, to obstawiam końcówkę sierpnia/ początek września, kiedy ludzie wracają przed telewizory. Ja i tak pewnie poczekam dłużej, bo będę chciał kontynuować oglądanie z dubbingiem, a z tego co wiem, polska wersja językowa trafiała na HBO max z opóźnieniem.

Crowridd

Obejrzałem odcinek specjalny i niestety strasznie mnie wymęczył. Serial trzymał jakoś poziom, słabszy sezon miał kilka dobrych momentów, ale tu wg mnie to poszło w złą stronę - niczego ciekawego tam nie zobaczyłem - szkoda.

Juby

Cytat: Juby w 16 Czerwiec  2023, 08:32:51Jeśli ma być latem, to obstawiam końcówkę sierpnia/ początek września.

A jednak, premiera już 27 lipca.
https://www.batcave.com.pl/2023/06/premiera-4-sezonu-harley-quinn-w-lipcu/

:)

Miss_Quinn

Czyli dobrze strzelałam że będzie lipiec :D. Teraz tylko czekam z niecierpliwością na zwiastun, który jak strzelam( ponownie) pojawi się w ciągu 3- 4 tygodni max.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'