Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wielka Kolekcja Komiksów DC: Bohaterowie i Złoczyńcy

Zaczęty przez Juby, 24 Marzec 2021, 12:44:19

Leon Kennedy

Oj sorki. Już poprawiam. Mam nadzieję, że mimo wszystko będziesz się dobrze na nim bawić.

MJ

Zrobię tak jak zawsze jak pojawia się jakiś spoiler czytelniczy odłożę na parę miesięcy poczytam coś innego i będę liczył że zatrze się to w mojej pamięci  ;)  O dziwo czasami działa.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Znam to  ;D , ale u mnie niestety z reguły to jednak nie działa... Jeszcze raz cię przepraszam za ten spoiler.

Leon Kennedy

Deathstroke: Zawodowiec.  Kto jest fanem naszego kochanego Terminatora, to brać i nawet o nic nie pytać  :D Dla nowicjuszy nie wszystko musi być jasne, ale idzie wszystko w miarę ogarnąć. Komiks można przeczytać jednym tchem. Trochę bawią się w nim retrospekcjami przez co mamy większy wgłąb w psychikę Slade'a. Rozwala mnie Gacek na okładce, którego występ jest raczej dość krótki. A na końcu mamy niezłe starcie z kimś z samej czołówki. Spokojnie można brać 😆

Crowridd

Widziałem recenzję omnibusa z tego runu i też był polecany. Kiedyś na pewno kupię.

Teraz Egmont wydaje przedkryzysowe historie, gdzie Desthstroke odgrywa tam jakąś rolę.

Leon Kennedy

Raczej się nimi nie zainteresuje, ale im go u nas więcej tym lepiej :D

Crowridd

Z ciekawości zapytam: nie kupisz bo to kolejny "kryzys", czy ze względu na to, że to nowe komiksy?

Leon Kennedy

Na razie mnie po prostu mało interesują... Ostatnio sporo biorę z tytułowej kolekcji, tak jak i chciałbym w końcu ruszyć z kolejnym runem Batmana po serii Kinga. Sporo tego, bardzo sporo. Ale nie wykluczam, że kiedyś sięgnę i po to...

Crowridd

No to jestem ciekawy Twojej opinii co do Tyniona, który totalnie inaczej podszedł do Batmana niż King.

Zdania jak to zawsze są mocno podzielone.

Leon Kennedy

Ale chyba opinie są bardziej przychylne niż przy poprzednim runie... Tak czy siak sam ocenie, bo wiadomo, co człowiek to opinia.

Crowridd

Ja spotkałem się w większości z mniej przychylnymi w przypadku Tyniona.

2 zupełnie inne runy - ja znalazłem w każdym coś bardzo dobrego.

King jak narazie u mnie jest numerem 1.

Btw. Od 66. numeru podwyżka za komiks z kolekcji - 49,99 w "kiosku".

Leon Kennedy

5 dyszek, to jeszcze ciągle dobra cena. Można to zatem przełknąć.

Crowridd

Tak, cena jest bardzo znośna. Ja obecnie nie mam po drodze do Empiku, więc pewnie ponadrabiam w przyszłości na aukcjach.

Na pewno kupię, jak tylko się pojawi Thy Kingdom Come 2 - tego prequela części pierwszej (JSA, którego nie mam) na Allegro niestety nie ma, więc obserwuję aukcje.

Po_prostu_smyk

Do tego pamiętajcie, że da się nabyć taniej od standardowej ceny np. z Empik Premium lub prenumeratą

Crowridd

Warto też dodać, że prenumeratę ogarnia Poczta Polska.