Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwiastuny/klipy z filmu "Joker"

Zaczęty przez LelekPL, 03 Kwiecień 2019, 15:43:31

LelekPL


Jest, pierwszy teaser Jokera. Wygląda ciekawie, wygląda inaczej od innych filmów typu superhero... ale jakoś bez elementu WOW w żadnej ze scen. Może warto poczekać na pełen zwiastun. Póki co jest dokładnie tym czym się spodziewałem i niczym więcej. Phoenix może być tu bardzo dobry, widać olbrzymią fizyczną metamorfozę, ale jest też potencjał na przeszarżowanie z tą postacią, więc po zwiastunie podchodzę trochę ostrożniej do tego filmu.

Póki co najbardziej kupiła mnie scena z Joaquinem i Zazie w restauracji. Jestem ciekawy tego "romansu".

Q

Jak na teaser to dość długi zwiastun, ale też praktycznie nie wiele ujawniono, tylko fragmenty scen ale by żadnego kontekstu.

Może nie ma efektu "wow", ale jest intrygująco. Wygląda, że zgodnie z opisem chcą pokazać studium człowieka z marginesu, który na każdym kroku napotykał na problemy, aż z nieudacznika stał się kimś zupełnie innym.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jest nieźle, klimat świetny, a o aktorstwo nie ma co się obawiać. Mam tylko nadzieję, że jego przemiana to będzie coś więcej niż tylko poniżanie  i bicie przez innych oraz matka, która mówi coś o celu w życiu i rozbawianiu ludzi. Fajnie, że pokazano nam Thomasa i chyba również Bruce'a.

Juby

Dobry zwiastun, inspiracje filmami Scorsese widoczne gołym okiem (nawet nie tyle Królem komedii, co Taksówkarzem). Fajnie, że nawet aspect ratio dopasowali pod kina lat 80-tych (1,85:1), gdyby nie specyficzny color-grading, czuć 80s. Czekam i raczej przejdę się do kina. Zachęca już samo to, że film całkowicie odcina się od wszystkiego z kina DC z ostatnich lat i będzie czymś nowym w temacie filmów komiksowych (pierwsza historia villaina rated-R).

Johnny Napalm

Cytat: Leon Kennedy w 04 Kwiecień  2019, 02:54:05Mam tylko nadzieję, że jego przemiana to będzie coś więcej niż tylko poniżanie  i bicie przez innych oraz matka, która mówi coś o celu w życiu i rozbawianiu ludzi.
Również mam nadzieję, że ta przemiana będzie o wiele bardziej skomplikowana. Urywki, pokazane w pierwszym zwiastunie, niby sugerują, że powodem przeistoczenia się w Jokera będą zwykłe błahostki – trudne dzieciństwo, ludzie, którzy nie śmiali się z jego żartów. ;)  Liczę jednak, że najlepsze Todd Phillips zostawi do samej premiery, a nawet drugi zwiastun nie zdradzi nam zbyt wiele.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Świetny teaser który pokazuję jak Arthur nie radzi sobie w rzeczywistości Gotham i staję się Jokerem. Fabuła niezbyt odkrywcza ale wybiorę się dla kreacji Phoneixa i klimatu lat 80.

Johnny Napalm

Teraz, po seansie, doceniam jeszcze bardziej ten zwiastun. Kurde, tak powinno się je robić. SPOJLER! W sumie trzy piąte scen z trajlera mignęło w ciągu paru pierwszych minut. Kolejne sceny z zapowiedzi filmu są tak ledwo zasygnalizowane, że zupełnie nie można ich połączyć w jeden kontekst. Mimo wszystko bardzo zachęcają i o to chodzi. Szacun za trajler.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...