Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

John Constantine i DC Universe? serial - kiedy 2 sezon?

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 26 Czerwiec 2016, 00:24:23

Night_Wing [usunięty]

Witam !

Tak mi si? przypomnia?o o Johnie Constantine: zarówno o filmie, który niedawno ogl?da?em jak i serial, który jeszcze lecia? z ponad 1 rok temu .

Wiadomo: John Constantine: Constantine - film dla mnie klasyk - je?li chodzi o horror. FILM mo?e i stary z 2005 roku, ale mo?na go ogl?da? i ogl?da?. Film robi wra?enie ze wzgl?du na pomys? postaci samego Constantine'a i jego charakteryzacj?: jako cz?owieka obdarzonego nadnaturaln? zdolno?ci? do zwalczania z?a, wiecznie popijaj?cego ,,Whisk-acza" i kopc?cego ca?y czas te papierochy  ;D ;D ;D

Istotne jest to, ?e film i sama posta? Constantine nie jest ograniczona do spopularyzowanych ju? w filmach w?tków egzorcyzmów tylko chrze?cija?skich czy katolickich: Jak np. film : ,,Egzorcyzmy Emily Rose" Constantine - to egzorcysta na zamówienie - maj?cy uznanie w wielu kulturach i kr?gach nawet wyznawców Vodoo czy innych religii. Korzysta z zakl?? u?ywa ró?nych wg. mnie strasznie dziwnych symboli i artefaktów najcz??ciej staro?ytnych. 

Serial : Constantine: Jest podobny. Constantine'a gra jaki? Brytyjczyk, tak samo pali papierosy i nie stroni od dobrego trunku  8) 8). Pomaga mu z tego co pami?tam wyst?puj?cy równie? w filmie Chad, który po cz??ci jest nie?miertelny bo w tajemniczy sposób ma 8 czy tam ile? ?y?. Jest jeszcze ciekawa posta? pewnej kobiety, która ma wizje miejsc lub rzeczy, które otacza z?a demoniczna aura, w których b?dzie si? co? dzia?o zwi?zane w?a?nie z op?taniem lub jakimi? mocami z?a.  Korzystaj? z Mapy, która gdy si?y z?a przybieraj? na sile pokazuje miejsce w?a?nie wycieku takich mrocznych mocy. Jest i Papa Midnight - co wspomina?em o mieszaniu si? ró?nego obrazu z?a i demonów w religiach i sektach.  Serial pomys?owy, ale porzucony i nie wiem czemu po niez?ym pierwszym sezonie, a sko?czy?o si? tak, ?e zosta?a otwarta pono? jaka? brama wymiarowa, przez któr? mia?o przedosta? si? z?o - nie wiem czy to nie by?o zwi?zane z jakim? proroctwem. Serial ogl?da?em dawno wi?c mog?em co? pomiesza? wiele rzeczy.

Ale jak Constantine ogólnie - jak jego posta? ma si? do DC? bo pono? jest to zwi?zane? Jak zwi?zany jest Film : Constantine a jak serial o takim samym tytule do ewentualnie istniej?cego komiksowego pierwowzoru?
Constantine  to taki Ghost Rider w Marvelu, który te? nie wiem co tam robi.

Prosz? ludziska o wyja?nienia. Z góry dzi?ki  ??? ??? ??? ??? :-* :-* :-* :-* :-*

Doctus

Film i serial do?? sporo czerpi? z komiksów, ale i wybrane elementy zmieniaj?. Constantine pocz?tkowo nie mia? wiele wspólne z g?ównym uniwersum superbohaterow. Histori? z nim na ?amach serii Hellblazer wydawane by?y pod szyldem Vertigo, imprintu DC Comics. W 2011 roku, kiedy rozpocz??o si? New52 postanowiono wcieli? Johna do g?ównego kanonu. Constantine zosta? cz?onkiem Justice Leage Dark a jego drogi cz??ciej zacz??y si? krzy?owa? z trykociarzami.

CytatConstantine  to taki Ghost Rider w Marvelu, który te? nie wiem co tam robi.

Skoro nie wiesz, to dlaczego go wymieniasz? Ghost Ridera i Constantine'a ??czy tylko to, ?e poruszaj? si? po "terenach" demonów z wierze? chrze?cija?skich. Ghost Rider jest cz?owiekiem op?tanym przez ducha zemsty, Constantine egzorcyst?. Kompletnie ró?ne zaj?cia i bohaterowie. Co do pytania w tytule tematu - nie b?dzie 2 sezonu. Za to serialowy John pojawi? si? w 4 sezonie Arrow, oraz b?dzie bohaterem nowej animacji, gdzie równie? g?os pod?o?y mu Matt Ryan.

Leon Kennedy

Niestety drugi sezon nie powstanie, a szkoda! Pierwszy był całkiem udany, a aktor dobrany świetnie.