Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Śmierc Bruce'a Wayne'a?

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:11:39

Czy usmiercenie Bruce Wayne'a/Batmana przez DC to:

Świetny pomysł
3 (4.8%)
Może z tego wyjść coś ciekawego
13 (20.6%)
Nie interesuje mnie to
2 (3.2%)
Jeden z najgłupszych pomysłów w historii DC
32 (50.8%)
Oznaka, że w DC brak świeżych pomysłów
13 (20.6%)

Głosów w sumie: 60

Marquss

Najbardziej ciekawi mnie to ze jezeli batman umrze i naprzyklad jego cialo znajdzie policja to wszyscy sie dowiedzą kim byl batman (Jak w powrocie mrocznego rycerza)i co ma zrobic jego nastepca np. Dick skoro wszyscy skojarzą fakty i bedą wiedzieli ze to on jest Batkiem, bo Bruce go przygarnol i spisal na niego swój majątek oraz w czasie dochodzenia spenetrują jaskinie??

Harvey Dent

Ja juz nie mam zludze?... Bruce Wayne zginie.

batavenger

wg. Batman móglby zginąc podczas wydarze? Final Crisis. (Chociaz oczywiście bym tego nie chcial) Uśmiercenie Batmana bylo by wielką glupotą ze strony panów z DC , tak ja to uczynili panowie  z Marvela z Capitanem America. Zapewne jak to juz zostalo wspomniane we wcześniejszych postach fani domagali by sie zmartwychwstania Batmana. Zgadzam sie z tym , ze jedynym Batman'em jest Bruce Wayne i tak powinno zostac. ;]
you will lose everything

batek_88

Myśle ze moglo by sie wreszcie coś ruszyc poniewaz nic nie trwa wiecznie tak samo Bruce Wayne! Ciekawe bylo by wprowadzenie kogoś innego na miejsce Bruce'a! Sądze, ze odpowiednią osobą móglby byc Dick no ale to tylko moje zdanie ;) Pozdro for all!

Super Robin

Cytat: Marquss w 27 Styczeń  2008, 13:02:46
Najbardziej ciekawi mnie to ze jezeli batman umrze i naprzyklad jego cialo znajdzie policja to wszyscy sie dowiedzą kim byl batman (Jak w powrocie mrocznego rycerza)i co ma zrobic jego nastepca np. Dick skoro wszyscy skojarzą fakty i bedą wiedzieli ze to on jest Batkiem, bo Bruce go przygarnol i spisal na niego swój majątek oraz w czasie dochodzenia spenetrują jaskinie??
Przeciez Dick zdejmie mu kostium i potem dopiero odda Bruce'a

Marquss

Chyba nie czytaleś powrotu mrocznego rycerza ;/. A pozatym Dick nie zawsze chodzi wszedzie z Batmanem, ma tez swoje Bludhaven pod opieką. A śmierc Bruce'a (daje przyklad) moze byc taka ze, w budynku w którym znajdowal si e batman wybuchla bomba a jrgo cialo wylecialo pod nogi policjantów. I co wtedy ??

Leon Kennedy

#21
I mamy wtedy pecha ;). Co do tej ewentualnej śmierci Bruce' a to jeśli do tego dojdzie, to na pewno bedzie to coś spektakularnego... Przynajmniej mam taką nadzieję. Ale i tak wątpie, aby do tego w ogóle doszło.

Mr.G

Tak po glebszym przemyśleniu to chcialbym zobaczyc umierającego Batmana. Nie chodzi tu o zadną zlośliwośc do tej postaci ;p

Zapewne w tym komiksie, w którym to sie wydarzy nad grobem/zwlokami (ale to niesmacznie brzmi) bedzie stala cala Liga Sprawiedliwych. Wszyscy Ci meta-ludzie w kolorowych kostiumach. Tego nie chce zobaczyc. Jeśli nie podoba mi sie bat-rodzina, to tym bardziej nie chce zadnej ingerencji latających super-bohaterów, ale teraz i tak jest za pó?no...

Marquss

Chyba jeszcze nie, jezeli niektórzy ludzie wierzą w restart calego uniwersum DC ( czyli ja :P). A powiem ze by sie przydalo, i to bardzo.

P.S.: Kto by nie chcial miec 1 numeru dedective Comics czy Batman??Byś moze znowu bedzie to mozliwe.

Mr.G

Wszystko od początku? Bez Supermana w świecie Batmana? To brzmi pieknie, ale pewnie nawet jakby coś takiego ruszylo to po pewnym czasie powstaną te same Ligi i wszystko zacznie sie od początku.

Maxie Zeus

Prawda jest taka, ze czasu nie cofniemy. W DC zdarzaly sie historie gorsze i historie lepsze. Nam, jako fanom pozostaje tylko czekac z nadzieją, ze w przyszlości bedzie wychodzic wiecej tych lepszych komiksów. Ten pomysl z uśmierceniem Bruce'a to zdecydowanie glupi pomysl i mam gleboką nadzieje, ze do tego nie dojdzie!

Super Robin

No to bedzie tak ze Solomon Grundy(jak jeszcze bedzie zyl)zlapie Bruce za gardlo i bedzie dusil go na śmierc.

Mr.G

Masz racje. To najbardziej godna śmierc dla Mrocznego Rycerza. Wprost idealna......  ??? ::) >:(

Leon Kennedy

#28
Idealna to wręcz mało powiedziane  ::).

Marquss

A potem przyjdą Power Rangers i uratują batka a salomona zabiją zordem XD