Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Leon Kennedy

Najbrzydszy Batman ever to ten z końcówki BiR i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej 😅

Juby

Wygląd Batmana to i tak pikuś, jeśli film będzie wciągający.

A kostium z finału B&R jest w moich oczach lepszy od co najmniej trzech filmowych Batstrojów. Maska Clooneya nie robiła tak mieszanego wrażenia, jak fotki z planu filmu Reevesa.

LelekPL

Też bym nie narzekał na strój Clooneya. Jako dzieciak uważałem, że jest "cool" ;)


A poza tym, pamiętajmy, że ten film to komedia, więc tłumaczenie czemu Batman ma zimowy strój jest jak tłumaczenie czemu ma spray na rekiny  :P po prostu ma

Leon Kennedy

Za dzieciaka to ja szalałem za BiR, ale wtedy byłem dzieciakiem.

CytatA kostium z finału B&R jest w moich oczach lepszy od co najmniej trzech filmowych Batstrojów. Maska Clooneya nie robiła tak mieszanego wrażenia, jak fotki z planu filmu Reevesa.

Ale to tylko i wyłącznie fotki z planu, a kostium George'a to żałosna imitacja stroju mrocznego rycerza 😋

Komedia piszesz Lelek, ok, ale komedia i kupa kiczu, jeszcze gdyby było to zamierzone, to rozumiem, ale tak to dziękuję, za ten zabawkowy strój nawet z najlepsza maska ever 😆

LelekPL

A czyli jednak Ci sie podoba i rozumiesz, bo przecież B&R jest jak najbardziej ZAMIERZONĄ komedią. To chyba oczywiste, że Schumacher robił komedię, a nie dramat kryminalny :P przy tej ilości odniesień do Batman 1966. Tak samo jak oczywistym jest zamierzony ton tego filmu, a nie bycie nieudolną próbą adaptacji Powrotu Mrocznego Rycerza  ;D

Leon Kennedy

Schumacher zrobił taki film jakie chciało studio, czyki kicz co sprzeda zabawki. Wątpię, aby Schumacher na serio chciał takowego filmu.

LelekPL

Kicz, który sprzeda zabawki nie znaczy, że to nie komedia. Batman 66 też był kiczowaty... z założenia. Tak samo jak B&R. A to, że film ma sprzedać zabawki to też norma. Avengers też mają sprzedawać zabawki. Batman 89 też. 99% filmów superhero ma taki cel.

Leon Kennedy

Ale nie są tworzone dla 5 latków 😋

Funky

Po premierze The Dark Knight widziałem w Empiku zabawki z logiem filmu i to był najbardziej kiczowaty Batman jakiego widziałem :P Dla dorosłych czarny strój w filmie, a dla dzieciaków żółty Batek z jakąś idiotyczną bronią w ręku ;)

Johnny Napalm

Cytat: Juby w 20 Kwiecień  2020, 22:57:22

Zapełnienie niezrozumiała przeze mnie decyzja. Przedwczesna. Wielka szkoda (...)

Przedwczesny to może być wytrysk. Tutaj jednak nie ma materiału, nad którym można by popracować w postprodukcji. Jak dla mnie zrozumiała decyzja, chociaż zgadzam się z tym, że poprzedni termin wydawał się lepszy na starcie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Cytat: LelekPL w 24 Kwiecień  2020, 16:36:51A poza tym, pamiętajmy, że ten film to komedia, więc tłumaczenie czemu Batman ma zimowy strój jest jak tłumaczenie czemu ma spray na rekiny  :P po prostu ma

Akurat wytłumaczenie skąd nowe stroje w finale znalazło się w komiksowej (bardzo dobrej) adaptacji filmu, więc nigdy go w samym filmie nie potrzebowałem. ;)

Cytat: Leon Kennedy w 25 Kwiecień  2020, 08:35:42Ale to tylko i wyłącznie fotki z planu

Mogę ci zapodać fotki z planu B&R Schumachera, na których jest George w kostiumie, lub jego dubler, i nigdy nie wyglądał tak... niekorzystnie jak Batman na zdjęciach z nowego filmu. Co by nie mówić o samym filmie Schumachera, Bob Ringwood przy kostiumach wykonał kawał dobrej roboty.

A najgorszy kostium (i najgorsza maska do czasu Pattinsona) to zdecydowanie to szaro-szare wdzianko Afflecka z JL


Ben wyglądał w nim jak gruby klocek, a maskę jakby mu wcisnęli o 2 rozmiary za małą i chyba znowu nie był w stanie kręcić głową.

Leon Kennedy

Jego brzuszek niestety był momentami widoczny. Co do tych zdjęć, to tak czy siak są to tylko fotki z planu, których nawet nie mam zamiaru oceniać. Czekam na oficjlane i wtedy będę oceniał.

Juby

O powrocie na plan cisza, więc w między czasie zabłysnę sucharem, który mnie rozbawił.



Patrzę na ramiona Battinsona i... w sumie racja. ;D

LelekPL

Widziałem kilka fanartów z kostiumem Pattinsona i kostium wygląda na nich dobrze. Funkcjonalnie i jak Batman. Więc może i ostatecznie w filmie będzie prezentował się dobrze. W fotkach przy samochodzie, nie był zbyt widoczny, ale wyglądało to dobrze. W pierwszym oficjalnym teście z kamerą też według mnie wyglądał dobrze. Póki co, z oficjalnych fotek, nie z planu, jeszcze nic złego nie widziałem.

Leon Kennedy

Możesz je nam tutaj za podobać. Chętnie zobaczę.