Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Harley Quinn: Birds of Prey

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Wrzesień 2016, 11:19:51

Leon Kennedy


Rarian

Cytat: Leon Kennedy w 15 Wrzesień  2016, 11:19:51
http://naekranie.pl/aktualnosci/nowa-umowa-margot-robbie-z-warnerem-bedzie-spin-off-legionu-samobojcow-1208728

HMMM....  :P

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :D! Solowy film o Harley to coś na co czekałem całe życie. Tylko jakie będzie "tło" i team? Gotham Sirens, Gotham Girls, Birds of Prey?

LelekPL

Cytat: Rarian w 15 Wrzesień  2016, 11:38:11
Solowy film o Harley to coś na co czekałem całe życie

Mhm...

Cytat: Rarian w 15 Wrzesień  2016, 11:38:11
Tylko jakie będzie "tło" i team? Gotham Sirens, Gotham Girls, Birds of Prey?

No to solowy czy niesolowy? :P

Rarian

To już kwestia nazewnictwa. Czy gdyby zrobić film o Batrodzinie to byłby to solowy film o Batku? Czy Batman i Robin był solowym filmem o Batmanie? Generalnie możesz przyjąć, że chodziło mi o film, w którym "Harley jest centralną postacią i główną bohaterką na dużo większą skalę niż w Suicide Squad".

Doctus

Skoro to Harley ma być w centrum uwagi to żadne Birds of Prey, a prawdopodobnie coś w stylu Gotham Sirens.

Leon Kennedy

Harley na pierwszym tle, a na drugim Ivy i Selina...?? O tak!!

PS: A i miejsce dla pączuszka musi się znaleźć.

Q

Twórcy "Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)" nie zamierzają ukrywać wyglądu bohaterów:

Mamy więc dobre zdjęcie Harley Quinn


Oraz video na którym dostrzec można pozostałych bohaterów.
Sorry...

Dla tych co nie chcą zatrzymywać filmiku - galeria screenshotów - http://www.batcave.com.pl/filmy/birds-of-prey/

Po tym materiale trudno jeszcze cokolwiek ocenić ale najwyraźniej prace na planie będę też realizowane w plenerach, więc niewykluczone, że będzie sporo zdjęć jak w przypadku "Jokera".


W filmie Harley Quinn (Margot Robbie), Black Canary (Jurnee Smollett-Bell) i Huntress (Mary Elizabeth Winstead) łączą siły by ochronić Cassandrę, gdy ta natknie się na diament należący do Czarnej Maski (Ewan McGregor), króla podziemnego światka Gotham City.

Premiera 20 lutego 2020 roku.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Trzymam kciuki, aby nasze dziewczynki spisały się na medal. I znowu DC wytycza szlaki. Pierwszy film z superbohaterką DC, a teraz pierwszy damski team. Oby tylko jakościowo było dobrze.

Juby

Nie dostrzegam tej poprawy w kinowym uniwersum DC. Mają taki bałagan, że już miesiąc temu zakończyły się zdjęcia do WW1984, która wejdzie na ekrany w czerwcu 2020 (premierę przekładano już dwukrotnie), a do tego filmu zdjęcia ruszyły dopiero teraz, choć wychodzi w 4 miesiące wcześniej.

Na Ptaszki w jakimś stopniu czekam, bo są postaciami ze świata Batmana, ale twórcy i ludzie od marketingu muszą mocno się postarać, żebym wydał pieniądze na bilet. Na razie wielki znak zapytania ode mnie.

LelekPL

#9
Już wygląda jak Suicide Squad. Czyli jak nowoczesny teledysk hiphopowy. Niby ciekawe, ale po ostatnim razie, mówię nie dzięki.

Leon Kennedy

Pożyjemy to zobaczymy, a może w końcu Cię zaskoczą  ;D

Q

Cytat: Juby w 28 Styczeń  2019, 19:58:26
Nie dostrzegam tej poprawy w kinowym uniwersum DC. Mają taki bałagan, że już miesiąc temu zakończyły się zdjęcia do WW1984, która wejdzie na ekrany w czerwcu 2020 (premierę przekładano już dwukrotnie), a do tego filmu zdjęcia ruszyły dopiero teraz, choć wychodzi w 4 miesiące wcześniej.

Jeśli przy WW84 nie pojawią się doniesienia, że jakieś wielkie dokrętki szykują, to zmiana daty premiery nie powinna być problemem. Przykład "Solo" pokazał że zmiana daty premiery dla danej serii może wpłynąć negatywnie. Oczywiście może się okazać, że będą takie perypetie jak "X-Men: Dark Phoenix", czy "New Mutant".

Wygląda też na to, że przy "Birds of Prey" będzie mniej CGI niż w WW84, więc krótszy czas postprodukcji nie stanowi problemu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Nie sądzę, aby nastąpiła kolejna zmiana daty premiery WW84. Film spokojnie byłby gotowy na jesień tego roku, ale postanowiono poczekać do przyszłego czerwca, bo wtedy więcej zarobią. Na jakiś miesiąc przed przesunięciem filmu był artykuł na Forbes, tłumaczący czemu Warner powinien dokonać takiej zmiany i... poskutkowało.

Ptaki oczywiście nie potrzebują tyle post-produkcji i też nie sądzę, aby ich data premiery miała się zmienić, obecnie luty jest zbyt apetycznym kąskiem dla każdego studia. Co nie zmienia faktu, że produkcyjnie Warner dalej ma tam bałagan, dlatego jestem cholernie ciekaw jakie projekty ogłoszą oficjalnie na lata 2021-2023 i ile z nich rzeczywiście powstanie.

Q

Jesienią tego roku WB wypuszcza "Jokera", więc też nie chcą by ich dwa filmy z komiksowymi bohaterami rywalizowały.

W okresie 2021-2023 powinien zadebiutować nowy Batman, "Aquaman 2" i pewnie jakiś projekt, którego się nie spodziewamy, tak jak było z "Jokerem".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

CytatJuż wygląda jak Suicide Squad. Czyli jak nowoczesny teledysk hiphopowy. Niby ciekawe, ale po ostatnim razie, mówię nie dzięki.
Heh, więc chyba twój właśnie, LelekPL, był ten tekst na filmwebie, podsumowujący trafnie czym był Suicide Squad. Teraz zanosi się na to samo. Nie podoba mi się ta stylistyka nowych filmów DC.

A co do aktorek, przejrzałem ich dossier na filmwebie i oprócz Margot Robbie nie robi to wrażenia. Z nią muszę nadrobić Żegnaj Christopher Robin, bo podobno to bardzo przyzwoity film. Wracając do reszty babeczek z Birds of Prey, to trochę lipa. Black Canary powinna być najbardziej seksowna z tej trójki, Huntress gdzieś pośrodku, a Harley jak najmniej. Tak przynajmniej było w komiksach, a tu zapowiada się na odwrót.
Nie czepiam się koloru skóry Black Canary, chociaż powinna mieć chociaż włosy farbowane na blond, ale ta aktorka w ogóle tu nie pasuje. Myślałem, że Jurnee Smollett-Bell jest dużą dziewczynką, w sensie gabarytów, ale ona ma jak na moje oko nieproporcjonalnie dużą głowę. Mogli dać do tej roli nawet Beyonce. To chyba w końcu nie jakiś wielce wymagający od aktorów film, tylko banalna przygodówka. Bardziej by mi tu pasowała.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...