Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 25 Kwiecień 2016, 00:18:13

Juby

Ja oglądałem. Trailer taki se, za długi, pokazuje sporo, w główne mierze natłok wszelakiej maści komiksowych postaci i motywów skąpanych w xboxowym cgi. Kolorystyka się poprawiła (poprzedni trailer to w 90% cyjan, teraz ma to jakieś kolory, naturalniejsze + dużo czerwieni) - to w sumie jedyny plus. No, może jeszcze muzyka w drugiej części, która jest bodajże miksem jednego z motywów Zimmera z MoS.

Suche żarty były suche. Wszystkie.

A tak w ogóle to jest mi strasznie smutno. Kocham Batmana i DC, nie spodziewałem się, że dożyje czasów, w których na film z bohaterami tego uniwersum, w tym dla mojej ulubionej postaci ever, będę miał wyjebane. Nawet na BvS, który wkurzał mnie niemiłosiernie doniesieniami z planu i kampanią reklamową, czekałem z wypiekami na twarzy. Ale teraz, po tym co zaoferowało mi to uniwersum w ostatnich 3 filmach, nie potrafię wykrzesać z siebie nawet krztyny optymizmu. Mało tego, nie polubiłem Afflecka i Ironsa jako Batmana i Alfreda, to chyba pierwszy raz kiedy te postacie nic mnie nie obchodzą, zamiast nakręcać mnie na ich kolejne występy. Gal jest fajną Wonder Woman, ale jej solowy film póki co nosi tytuł "overrated of the year", więc nie czekam i na jej losy. Aquamany, Cybrogi i Flashe są dla mnie praktycznie anonimowi. Jedynym, dla którego wciąż chcę iść na to do kina to Cavill-Superman, którego stałem się fanem w 2013 roku. Niestety, banda debili, która pokazała go na oficjalnym zdjęciu ekipy na ubiegłorocznym Comic-Conie, w materiale po zakończeniu głównego etapu zdjęciowego w UK i potwierdzeniu, że Superman pojawi się w filmie, postanowili w 2017 roku udawać, że jednak go nie będzie (epic fail! Nawet dla kogoś kto nie ma neta, bo wystarczy, że widział zakończenie BvS). I jak tu się jarać, skoro nic nowego z nim nie publikują? :(
Mam nadzieję, że na głównym plakacie będzie już cały skład Ligii, bo jeżeli chcą ciągnąć tę farsę do końca, to krzyżyk na drogę takiej Lidze.

Funky

CGI jest fatalne (wygląda jak w słabej grze wideo i nie ma żadnej poprawy) nadal bardzo źle jest z Cyborgiem. Sam trailer to nic ciekawego a jedynie co zapamiętałem to tekst Flasha o znikaniu na końcu. Zwiastuny do BvS przy tym to było arcydzieło.

Leon Kennedy

#92
CytatJa oglądałem. Trailer taki se, za długi, pokazuje sporo, w główne mierze natłok wszelakiej maści komiksowych postaci i motywów skąpanych w xboxowym cgi. Kolorystyka się poprawiła (poprzedni trailer to w 90% cyjan, teraz ma to jakieś kolory, naturalniejsze + dużo czerwieni) - to w sumie jedyny plus. No, może jeszcze muzyka w drugiej części, która jest bodajże miksem jednego z motywów Zimmera z MoS.

W sumie sam się ździwiłem długością trailera, ale mam wrażenie, że nie zdradza zbyt dużo, a zwłaszcza tych aspektów, które mają nas zaskoczyć w kinie. A cgi jak już to playstationowe cgi  ;)

CytatSuche żarty były suche. Wszystkie.

Ten z Alfredem i z popychającym i uciekąjącym Falshem, zarąbiste. Fajnym smaczkiem jest zniknięcie całego zespołu na dachu komisariatu i reakcja Barrego  :D

CytatMało tego, nie polubiłem Afflecka i Ironsa jako Batmana i Alfreda,

Jeden i drugi mają spore zadatki na bycie najlepszymi w tej roli. Na razie jest trochę za mało filmów z nimi, ale nie sposób im odmówić... sporej jakości ;D

CytatAquamany, Cybrogi i Flashe są dla mnie praktycznie anonimowi. Jedynym, dla którego wciąż chcę iść na to do kina to Cavill-Superman, którego stałem się fanem w 2013 roku.

Ta Twoja anonimowość zniknie po seansie, tak myślę  :P A wiesz co, ja chcę iść dla całej pieprzonej Justice League! Przed nią masz już przedstawionych Gacka, Alfreda, Superka i WW, mi to starczy. Nie mam ochoty płakać, że nie każdy dostał już swój solowy film, bo po co małpować Marvel  ;D
Cytat
CGI jest fatalne (wygląda jak w słabej grze wideo i nie ma żadnej poprawy) nadal bardzo źle jest z Cyborgiem. Sam trailer to nic ciekawego a jedynie co zapamiętałem to tekst Flasha o znikaniu na końcu. Zwiastuny do BvS przy tym to było arcydzieło.

Zawsze ktoś będzie narzekał, żę cgi to poziom pulsu... W sumie podobnie było przy BvS, a ja pod tym względem byłem zadoowolony, tutaj również daleko mi do krzywienia się, a pewnie jeszcze co nieco doszlifują. Chodź Cyborg taki se.

Q, Kelen, a może ktoś jeszcze??

LelekPL

Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 11:48:59
a ja pod tym względem byłem zadoowolony
Niemożliwe

Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 11:48:59
Q, Kelen, a może ktoś jeszcze??
A ja to co? :P Ale nie, szczerze to nawet nie chce mi się tego trailera komentować.

Maxie Zeus

CytatA tak w ogóle to jest mi strasznie smutno. Kocham Batmana i DC, nie spodziewa?em si?, ?e do?yje czasów, w których na film z bohaterami tego uniwersum, w tym dla mojej ulubionej postaci ever, b?d? mia? wyjebane.

Podpisuj? si? pod tymi s?owami. Pami?tam jak bardzo jara?em si? gdy powstawa? ka?dy z Batmanów Nolana, albo nawet 'Justice League' George'a Millera, które to niestety szlag trafi? na etapie preprodukcji. Na filmy z DCEU w ogóle nie czekam, bo uwa?am, ?e ca?y ten Snyderverse jest tylko i wy??cznie po?miewiskiem w?ród filmów komiksowych. FoX-Meni czy filmy Marvela nie s? mo?e idealne, ale w wi?kszo?ci s? one "watchable". W DCEU z tym ci??ko.

Dalej mam nadziej?, ?e w przysz?o?ci jako?ciowo si? to uniwersum poprawi, ale nie da si? ukry?, ?e spierdolone jest z ka?dej mo?liwej strony. I o ile mega-s?abe CGI mo?na jeszcze wybaczy?, tak samo plot holes'y... ale sorry, taki poziom debilizmu fabularnego jaki nam zaserwowano, takiej p?ytko?ci i spaczonej charakteryzacji g?ównych postaci ju? nie.

Batmany Burtona i Nolana ogl?da?em z paredziesi?t razy (w przypadku Schumachera - paredzie?cia). A jak wygl?da ta frekwencja w przypadku DC Abomination Universe?
Man of Steel - 3 razy
BvS - Dawn of Justice - pó?tora razy (drugiego seansu po prostu nie doci?gn??em)
Suicide Squad - 1 raz (i mo?e za jakie? 20 lat, jak ju? zapomn? o czym ten film w ogóle by?, podejd? do niego po raz drugi)
Wonder Woman - 2 razy

Na Lig? Sprawiedliwo?ci wybieram si? do kina, ale chyba bardziej dla Aquamana ni? Batmana. Tutaj musz? zgodzi? si? w 100% z Lelkiem - a sociopathic killer Batman ain't my nigga.
Tyle w temacie. I przy okazji pozdrawiam ;)

Leon Kennedy

#95
Sorki LelekPL, zapomniałem o Tobie i jeszcze paru osobach, ale nie miałem ochoty każdego wymieniać  ;)

CytatNiemożliwe

No przykro mi, ale wizualnie przez większość czasu było dobrze, chodź nie super.

LelekPL

Cytat: Maxie Zeus w 28 Lipiec  2017, 22:55:48
Podpisuj? si? pod tymi s?owami. Pami?tam jak bardzo jara?em si? gdy powstawa? ka?dy z Batmanów Nolana, albo nawet 'Justice League' George'a Millera, które to niestety szlag trafi? na etapie preprodukcji. Na filmy z DCEU w ogóle nie czekam, bo uwa?am, ?e ca?y ten Snyderverse jest tylko i wy??cznie po?miewiskiem w?ród filmów komiksowych. FoX-Meni czy filmy Marvela nie s? mo?e idealne, ale w wi?kszo?ci s? one "watchable". W DCEU z tym ci??ko.

Dalej mam nadziej?, ?e w przysz?o?ci jako?ciowo si? to uniwersum poprawi, ale nie da si? ukry?, ?e spierdolone jest z ka?dej mo?liwej strony. I o ile mega-s?abe CGI mo?na jeszcze wybaczy?, tak samo plot holes'y... ale sorry, taki poziom debilizmu fabularnego jaki nam zaserwowano, takiej p?ytko?ci i spaczonej charakteryzacji g?ównych postaci ju? nie.

Batmany Burtona i Nolana ogl?da?em z paredziesi?t razy (w przypadku Schumachera - paredzie?cia). A jak wygl?da ta frekwencja w przypadku DC Abomination Universe?
Man of Steel - 3 razy
BvS - Dawn of Justice - pó?tora razy (drugiego seansu po prostu nie doci?gn??em)
Suicide Squad - 1 raz (i mo?e za jakie? 20 lat, jak ju? zapomn? o czym ten film w ogóle by?, podejd? do niego po raz drugi)
Wonder Woman - 2 razy

! No longer available

Cytat: Maxie Zeus w 28 Lipiec  2017, 22:55:48
Na Lig? Sprawiedliwo?ci wybieram si? do kina, ale chyba bardziej dla Aquamana ni? Batmana. Tutaj musz? zgodzi? si? w 100% z Lelkiem - a sociopathic killer Batman ain't my nigga.


No i oczywi?cie zawsze to przyjemno?? widzie? Ciebie w tych stronach.

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 11:48:59
W sumie sam si? ?dziwi?em d?ugo?ci? trailera, ale mam wra?enie, ?e nie zdradza zbyt du?o, a zw?aszcza tych aspektów, które maj? nas zaskoczy? w kinie. A cgi jak ju? to playstationowe cgi  ;)

No nie zdradza du?o, ale nie rozumiem idei tak d?ugiej zajawki dla filmu, zw?aszcza na tyle przed premier?. Do sieci powinna trafia? jaka? okrojona wersja, a nie pe?ny materia? z SDCC.
CGI - jak zwa? tak zwa? - co? niedobrego dzieje si? ostatnio w Hollywood, bo wiele blockbusterów ssie pod tym wzgl?dem. Wydaje mi si?, ?e i tak na tym trailerze s? znacznie poprawione wzgl?dem poprzednich (i wzgl?dem BvS).

Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 11:48:59
Ten z Alfredem i z popychaj?cym i uciek?j?cym Falshem, zar?biste. Fajnym smaczkiem jest znikni?cie ca?ego zespo?u na dachu komisariatu i reakcja Barrego  :D

Nie za?mia?em si?, przykro mi. :-[

Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 11:48:59
Jeden i drugi maj? spore zadatki na bycie najlepszymi w tej roli. Na razie jest troch? za ma?o filmów z nimi, ale nie sposób im odmówi?... sporej jako?ci ;D

Ca?kowicie si? nie zgadzam! Ilu filmów oni potrzebuj?, ?eby by? najlepszymi w tych rolach? Keatona i Gougha pokocha?em od pierwszego filmu. Bale'a i Caine'a te?. Afflecka widzia?em ju? w dwóch (licz?c z Suicide Squad), Alferda w jednym + trailery do nadchodz?cej Ligii i... nadal nie budz? we mnie sympatii. Najgorszy kinowy duet Batman+Alfred, IMO. Wi?ksza ilo?? wyst?pów niewiele tu zmieni.

Cytat: Leon Kennedy w 28 Lipiec  2017, 11:48:59
Ta Twoja anonimowo?? zniknie po seansie, tak my?l?  :P A wiesz co, ja chc? i?? dla ca?ej pieprzonej Justice League! Przed ni? masz ju? przedstawionych Gacka, Alfreda, Superka i WW, mi to starczy. Nie mam ochoty p?aka?, ?e nie ka?dy dosta? ju? swój solowy film, bo po co ma?powa? Marvel  ;D

Ale mi nie chodzi?o o robienie lamentu, ?e nie ka?dy dosta? solowy film (w Marvelu te? nie ka?dy dosta?), ale o to, ?e po czterech filmach uniwersum, jedynym bohaterem w DCEU jakim si? przejmuje jest Superman, a kompletnie go ignoruj? podczas promocji JL. Sama formacja JL mnie nie jara, je?eli w jej sk?ad wchodzi najgorszy Batman, Wonder Woman od najbardziej przereklamowanego filmu 2017 roku i jakie? postacie poboczne (+ Superman, ale go ukrywaj?).

Leon Kennedy

CytatNie za?mia?em si?, przykro mi. :-[

A chocia? drobny u?miech, gdy Alfred wspomina problemy z bombami w kszta?cie pingwinów?  :P

CytatCa?kowicie si? nie zgadzam! Ilu filmów oni potrzebuj?, ?eby by? najlepszymi w tych rolach? Keatona i Gougha pokocha?em od pierwszego filmu. Bale'a i Caine'a te?. Afflecka widzia?em ju? w dwóch (licz?c z Suicide Squad), Alferda w jednym + trailery do nadchodz?cej Ligii i... l nie budz? we mnie sympatii. Najgorszy kinowy duet Batman+Alfred, IMO. Wi?ksza ilo?? wyst?pów niewiele tu zmieni.

Troch? wi?cej ni? defacto jeden filmowy wyst?p... Alfred mia? s?ownie jeden i Batman w sumie te? ( ma?o tego z SS, chod? by?o nie?le gdy si? dwukrotnie pojawi? ), jeden wyst?p. Je?li idzie o kreacj? w BvS, to Irons by? ?wietny, do?? ironiczny i z wygl?du pasuje mi o wiele bardziej ni? klucha Caine, a Ben i aktorsko podo?a?, a z wygl?du to po prostu sta? si? przera?aj?cym Batmanem! Nie lubisz ich trudno, ale mo?e jeszcze ulegnie to zmianie  :P
Cytat
Ale mi nie chodzi?o o robienie lamentu, ?e nie ka?dy dosta? solowy film (w Marvelu te? nie ka?dy dosta?), ale o to, ?e po czterech filmach uniwersum, jedynym bohaterem w DCEU jakim si? przejmuje jest Superman,

Có? mog? ci napisa?, szkoda i oby JL chod? troch? to u Ciebie zmieni?o.

Juby

No właśnie nie "nie lubię" tylko w ostatni weekend, gdy obejrzałem nowy trailer JL, doszedłem do wniosku, że i Batfleck i nowy Alfred są mi wysoce obojętni. A to chyba nawet gorsze niż niechęć do nich, bo nie sądziłem, że dożyje czasów, kiedy te postacie będą mi latały koło nosa. :(

Q

Wracając do ostatniego zwiastuna. Jak myślicie czy końcowa scena z Alfredem dotyczy powrotu Supermana, czy też twórcy postanowili w jakiś sposób wprowadzić do planowanego "Flashpointu"?

Najbardziej prawdopodobny wydaje się Superman, którego obecność w materiałach promocyjnych jest mocno ograniczona, ale czy nie będzie to coś bardziej zaskakującego, zwłaszcza, że już np. Flash z przyszłości pojawił się w "BvS", czyli w jakiś sposób powinno to wpłynąć na wydarzenia z "JL".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Być może jest coś na rzeczy z Flashpoint. W końcu jak wszyscy pamiętamy Barry już coś mieszał z czasem, znaczy ten przyszły Barry  :P A Supermana to ja chcę w czarnym stroju  :D

Night_Wing [usunięty]

 Takich komiksów o "Lidze Sprawiedliwości" nie czytałem i nie wiem o co chodzi z tymi bujnymi długimi włosami Kal-ela, ale takie odzienie  "The last son of Krypton" wydaje się być niczego sobie. Pokryte drobną metaliczną łuską,  i jakimś kryptońskim metalem lub siateczkowato ułożonym kewlarem, świetnie podkreśla potęgę Supermana, jego muskulaturę, nadrzędność do ,,podrzędnych" Ziemian i swego rodzaju naturalny gniew.



Osobiście również nie mogę się doczekać tego widowiska, choć opinie są podzielone co do "Ligii Sprawiedliwości". Ponoć włodarze WB nie byli zadowoleni z próby materiału.

Leon Kennedy

Po swojej śmierci i powrocie z martwych Kal zapuścił bujną czuprynę i przerzucił się na czarny kolor, który jak wiadomo szybciej wchłania promienie słoneczne  ;) Osobiście będę bardzo rozczarowany jeśli Superek takowego kostiumu nie otrzyma!

CytatOsobiście również nie mogę się doczekać tego widowiska, choć opinie są podzielone co do "Ligii Sprawiedliwości". Ponoć włodarze WB nie byli zadowoleni z próby materiału.

Z tego co pamiętam z BvS byli bardzo zadowoleni. Więc w sumie wiemy tyle, że nic nie wiemy.

Q

Różnica w kolorystce i VFX pomiędzy najnowszym i wcześniejszym zwiastunem:











What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)