Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 25 Kwiecień 2016, 00:18:13

Juby

Good for you. Ja czekam na film, bo jestem fanem Supermana-Cavilla i Wonder Woman też odbieram, póki co, pozytywnie (choć ciężko coś o niej powiedzieć po małej rólce, dopisanej na kolanie, w BvS), choć czekam na jej solowy film. Ale czekanie =/= jaranie, bo w tym przepadku nie widzę czym się jarać.

Leon Kennedy

CytatJakie hardkorowe podejście do Aquamana?

Trailer mówi nam, że to kozak, Snyder mówił nam, że to będzie kozak i aktor świetnie dobrany. W końcu cały świat dowie się jaka to fajna postać.

CytatCo w biegu Flasha wygląda jak cudeńko?

Efekty podczas biegu zapowiadają się co najmniej ekstra i to widać na trailerze.

CytatLubisz te postaci tylko za to jak wyglądają i tym się jarasz? :P

Wygląd to połowa sukcesu, a ten Aquman ma ZAJEBISTY, resztę dostanę w filmie, proste?

Cytat, że wszystkim się jarasz i praktycznie wszystko ci się podoba

Znajomi mówią, że skupiam się tylko na pozytywach i bardzo często tak jest, a od narzekania mam Was. Zresztą nigdy nie twierdziłem, że te filmy są doskonałe, bo do tego im daleko, ale bawią mnie, a to najważniejsze.

CytatDodam tylko, że teksty o Cyborgu, to nie żart - o stronie wizualnej też nie.

Uwaga, uwaga  ;D Żarty na poziomie marvela, hehe. Wygląd jaki jest każdy widzi, a ja nigdy nie twierdziłem, że wygląda super, bo tak nie jest, ale.filmu jeszcze nie ma...

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 02 Kwiecień  2017, 13:05:49
Trailer mówi nam, ?e to kozak, Snyder mówi? nam, ?e to b?dzie kozak i aktor ?wietnie dobrany. W ko?cu ca?y ?wiat dowie si? jaka to fajna posta?.
Trailer nam mówi, ?e Mamoa b?dzie rock&rollow? wersj? tej postaci i prezentuje si? najlepiej z ca?ej ekipy. Tyle. Ale co w nim "kozackiego" to ja nie wiem. To, ?e uratowa? cz?owieka? Superman i Batman robi? to na du?ym ekranie od dekad. To, ?e potem waln?? flaszk? z gwinta? Logan te? tak ju? robi?. To, ?e surfowa? na CGI Batmobile'u na CGI tle? Tak, to bardzo kozackie.

Snyder powiedzia? te? to...
! No longer available

...a potem nakr?ci? BvS, w którym Batman leje Supermana. S?owa Zacka znacz? dla mnie tyle co psia kupa na trawniku. Co to w ogóle za argument, ?e re?yser co? zapowiedzia?? Przecie? oni zawsze chwal? swoje filmy, ?eby je wyreklamowa?. ::)

A ?e aktor ?wietnie dobrany - nie znam tej postaci z komiksów, ale totalnie nie widz? podobie?stwa Mamoy do Aquamana. Idealnie dobrany to on by by? na Lobo.

Cytat: Leon Kennedy w 02 Kwiecień  2017, 13:05:49
Efekty podczas biegu zapowiadaj? si? co najmniej ekstra i to wida? na trailerze.
Rozmowa z tob? jest jak rozmowa z jaraj?cym si? now? zabawk? dzieckiem. "Ekstra"? Ale co ekstra? Konkrety, bo rzucasz ogólnikami w swoich postach bez niczego na poparcie swojej opinii. Ja ju? napisa?em czemu wg mnie bieg Flasha wygl?da do dupy - za du?o b?yskawic sprawiaj?cych, ?e kadry z nim s? strasznie nieczytelne - no i wysoce Xboxowe CGI, któremu brakuje fotorealizmu. Samo "co najmniej ekstra" means no shit to me.

Cytat: Leon Kennedy w 02 Kwiecień  2017, 13:05:49
Wygl?d to po?owa sukcesu, a ten Aquman ma ZAJEBISTY, reszt? dostan? w filmie, proste?
LOLx10. Batfleck te? wygl?da? ZAJEBI?CIE w BvS. Gadot i Cavill te?. A jakie wysz?o BvS... krzywe. :P

Doctus

Juby Ty już nieźle odleciałeś. Co On ma ci uzasadniać? Dlaczego podoba mu się design biegu Flasha? A uzasadnij mi czemu Aktorka XYZ jest według Ciebie ładna? Chcę eseju na jedną stronę A4, z oceną jej oczu, nosa, włosów, i tego jak wszystkie elementy łączą się w całość, i dlaczego akurat XYZ jest taka piękna. Wpleć w to też analizę urody kobiet na przestrzeni sztuki starożytnej.

Leon też poleciał po bandzie. Wygląd to połowa sukcesu? Wygląd do 30%, w porywach 35. Najważniejszy jest charakter i scenariusz, który będzie sprzyjać ku jego odpowiedniemu przedstawieniu. Właśnie taką dewizą kieruje się Snyder, najpierw układa sobie w głowie zlepek zajebistych scen, a potem porządkuje to układając z nich fabułę. To złe i krzywdzące dla każdego kina akcji.

Leon Kennedy

No może trochę przesadziłem z tą połową sukcesu  :P Wiadomo, że ważniejszy jest charakter postaci i scenariusz, ale to powinniśmy dostać w filmie.

PS: Fajne te błyskawice Flasha  8)

Doctus

No, mi też się podobają. Fajne błyskawice. Ładne. A uzasadnisz czemu są według Ciebie ładne? ;)

Juby

Cytat: Doctus w 04 Kwiecień  2017, 13:03:45
Juby Ty już nieźle odleciałeś. Co On ma ci uzasadniać? Dlaczego podoba mu się design biegu Flasha? A uzasadnij mi czemu Aktorka XYZ jest według Ciebie ładna? Chcę eseju na jedną stronę A4, z oceną jej oczu, nosa, włosów, i tego jak wszystkie elementy łączą się w całość, i dlaczego akurat XYZ jest taka piękna. Wpleć w to też analizę urody kobiet na przestrzeni sztuki starożytnej.

Doctusie, wiem, że niektórych rzeczy nie da się uzasadnić i uargumentować, bo "po prostu" mogą nam się podobać, trafiać w nasz gust, ale nie uważasz, że ta dyskusja wygląda na trochę irytującą ze strony Leona? Ja piszę, że Batman mi się nie podoba i zaraz wypisuje 4-5 linijek tego co z nim jest nie tak, dlaczego mi nie podszedł. To samo o wyglądzie Cyborga, to samo o Flashu. A na to odpowiada Leon, że "E tam, wygląd Flasha jest co najmniej ekstra". :P Trudno z czymś takim dyskutować, zwłaszcza u osoby, której podoba się prawie wszystko.

A wracając do Flasha - nie jestem przekonany do kostiumu. Wygląda nieźle, zdecydowanie lepiej od serialowego, ale totalnie nie tak wyobrażałem sobie filmową wersję tej postaci. Po co mu jakieś płytki i siatka rybacka na torsie? Nie lepiej było zrobić coś z materiału przypominającego obecną odzież do biegania? No i - nitpicking - po cholerę mu maska zasłaniająca twarz, skoro ma rękawiczki bez palców, więc wszędzie będzie zostawiał odciski palców. :P

Q

Bardziej wzmocniony kostium, to pewnie większa szansa, że Flash nie skończy jak Quicksilver z filmów Marvela  :)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

W tych kilku kadrach jego ruchy jak i blyskawice wygl?daj? obiecuj?co. Strój równie? mi pasuje, a b?d? jeszcze ulepszenia od Bruce'a. I jeszcze raz powtórz? mam zastrze?enia do filmów z universum DC, ale Wy ju? je wymienili?cie, a ja wol? skupia? si? na tym co by?o dobre.

Cytatcholer? mu maska zas?aniaj?ca twarz, skoro ma r?kawiczki bez palców, wi?c wsz?dzie b?dzie zostawia? odciski palców. :P

>:( No widzisz sam o tym my?la?em i  je?li to jakie? dziwne niedopatrzenie, to jest to bardzo... dziwne. Juby, w ko?cu z czym? si? zgadzamy :D

Juby

Nowy plakat spoko. Wprawdzie zupełnie nie mam pojęcia gdzie te postacie tak zerkają, ale jest to jakiś pomysł i nie najbrzydsze wykonanie. Niech dadzą coś podobnego, tylko z Supermanem i tytułem u spodu, zamiast "Unite the League", jako main poster i będę happy.

LelekPL

Snyder odchodzi od Justice League z powodu tragedii rodzinnej. Whedon go zastępuje.

Jestem ciekaw czy to oznacza, że Whedon przejmuje kreatywną kontrolę od tej pory za całe uniwersum. Mam nadzieję, że dadzą mu szanse zrobić chociaż mały reboot. Odejście Snydera i kto wie czy nie Afflecka, jakkolwiek tragiczne to okoliczności by nie były, może wyjść na dobre przyszłym filmom.

Juby

#86
Z jednej strony stało się to czego się spodziewałem - Snyderowie odchodzą od JL i DCEU. Z drugiej - sądziłem, że to się stanie dopiero na koniec listopada po miażdżąco złych recenzjach JL, a nie na pół roku przed kinową premierą z takich przykrych powodów. :(

Nie przepadam za Snyderem, ale wielka szkoda, że tak się stało, bo JL to dla wielu (w tym dla mnie) projekt marzeń, a od początku boryka się ze strasznymi problemami. Najpierw opóźnienie rozpoczęcia zdjęć i poprawki scenariusza, po krytyce "tonu" BvS. Później włączenie do producentów wykonawczych nietrzeźwego-Afflecka, aby trzymał pieczę nad postacią Batmana, którego solowy film miał później tworzyć... i z którego się wycofał, więc jego udział po drugiej stronie kamery JL stoi pod znakiem zapytania. W tym roku miało dojść do drastycznych dokrętek (które podobno jednak mają miejsce, nie były tylko plotką), a za nowe sceny, ich napisanie i wyreżyserowanie, odpowiadać będzie zupełnie inny twórca! Za post-produkcję też. Filmowa Liga Sprawiedliwości powstaje w takich bólach i w tak dramatycznych okolicznościach, że nie zdziwię się jeśli końcowy produkt - choć wydawałby się o wiele prostszy od BvS, w którego wepchali zbyt wiele - będzie jeszcze większym bałaganem od obu produkcji DCEU z 2016. :/

Ciekawi mnie jak bardzo będzie się dało odczuć te zmiany. Z jednej strony liczyłbym na oko Jossa, który ogarnąłbym barwniejszy film z bardziej fotorealistycznym CGI. Z drugiej - przecież on też nie ma nosa do strony wizualnej (jego filmy wyglądają zbyt telewizyjnie) i chyba jest za późno na takie zmiany. Najlepiej by było jakby było tak jak pisze Crane na innym forum - jak najmniej inwazyjna praca zastępcy i jedynie wzmianka w napisach końcowych.

W każdym razie, bardzo dziwny news. Z jednej strony bardzo przykry, bo zginęła młoda dziewczyna, z drugiej cieszę się, że Snyder nie macza już w tym palców, z jeszcze innej się tym martwię, a tak w ogóle to wciąż do mnie nie dociera jakim historycznym wydarzeniem jest angaż Jossa, który będzie miał na swoim koncie Avengers i pracę przy filmie o Justice League! Kto by coś takiego przewidział jeszcze 3 miesiące temu? Totalny odlot.

LelekPL

Mierzwiak? Jak wklejasz wiadomość z innego forum to weź ją chociaż edytuj tyle o ile.

Juby


Leon Kennedy

#89
No i mamy obszerny czterominutowy trailer. Jest sporo zabawy, wizualnie naprawdę fajnie, a i chyba dalej nie ma Esa...  ;)

https://m.youtube.com/watch?v=g_6yBZKj-eo



Post Merge: 24 Lipiec  2017, 13:11:30

Swoją drogą plotka goni plotkę, a może to Green Lantern ( wątpię ), Es ( prawdopodobnie ), a teraz natknąłem się na Supergirl ( kto wie, statek z MoS w końcu jakoś się dostał na Ziemię ), co myślicie? Trailer w ogóle ktoś tu oglądał??