Przemyśleń parę na temat tragedii na premierze TDKR

Zaczęty przez kendzi76pl, 20 Lipiec 2012, 11:15:01

Znaleziona ankieta bez pytania.

Tak
10 (45.5%)
Nie
12 (54.5%)

Głosów w sumie: 22

Rexio

#60


[Facepalm] Jak dla mnie to nie jest temat z którego można sobie stroić żarty...no cóż,  trolle są dosłownie wszędzie.

vincent

Ja tam mam dystans do świata i potrafię się z tego śmiać ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Johnny Napalm

Humor rodem z palikociarni. Żadnych ludzi nie mam zamiaru obrażać, ale... serio, ktoś powie, że go to tak szczerze śmieszy?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

vincent

Nie chodzi o to, ale potrafię się do tego uśmiechnąć i zapomnieć.
Napewno nie jestem oburzony.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Johnny Napalm

Rozumiem o co ci chodzi. Rozładowanie atmosfery jest nawet wskazane. Tylko ten humor mi nie leży. Po przeczytaniu kilku wcześniejszych postów z tego topica, też miałem już dość tekstów - a ludzie to teraz takie straszne rzeczy mówią o Batmanie. To takie polskie. Nie znają się, ignoranci... itd.

Ok, nie znają się, więc ich olejmy. Proste.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

rocklee

Są niestety ludzie i taborety, na kwejku, był taki... kwejk, związany z tą tragedią, od razu znalazły się osoby o poziomie umysłowym gimbusa, którzy w życiu nie doznają pochwał i żartowali z tego, choć to też nie można nazwać żartem, bo to takie żenujące teksty, jak wojewódzki i ukrainki, po prostu bez ładu i składu.
Takie osoby chcą być śmieszni, zbierać pochwały, chcą się dowartościować i dlatego rzucają takimi sucharami, trzeba mieć trochę kultury i godność, z czego się można pośmiać, a z czego nie, dzisiaj jest dużo internetu i tam umysłowe dzieciaki piszą byle bzdury tylko by ktoś kliknął "lubię to" i poczuł się lepiej... żenua...

LelekPL

Ok, takie żarty mogą śmieszyć... ale w kontekście. Ta rozmowa jest nieco z niego wyrwana. Jeśli śmiejemy się z samej tragedii to jest to bardzo nieśmieszne, żenujące i szczerze mówiąc poniżej krytyki. ALE jeśli to jest czarny żart w żarcie - coś jak śmianie się ze słabego żartu - to jest to mój ulubiony typ humoru. Np The Office - jest tam mnóstwo rasistowskich, czy seksistowskich żartów, ale są one robione w ten sposób, że i widz i autor wiedzą, że są brutalne i nieprawdziwe, ale przez bardzo poważny temat tych żartów i tę nić porozumienia, jest to bardzo dobry humor. Takie połączenie czarnego humoru z metahumorem.

Tej rozmowy nie chcę osądzać akurat, choć przyznam, że nawet na dobre żarty z tego tematu, być może jest trochę za wcześnie.

Kwiatek

Polityka w swoim najnowszym numerze da?a na ok?adke zdj?cie Jokera(Heath Ledger) z tytu?em artyku?u -,,Jak kultura masowa prowokuje szale?ców''.
http://www.polityka.pl/spistresci

franek

Jak się dowiedziałem o tym to byłem na obozie, z kolegami oglądaliśmy Fakty TVN i tam było to głównym tematem. Może to jakiś psycho-fan (albo psycho-fani?) Marvela, może to jakiś pseudo-fan Batmana, jeśli tak to wstydzę się takich fanów, po powrocie do domu wychodzę z kolegami, mówią mi że chcą bym przestał czytać komiksy o Batmanie bo to się może odbić na mojej psychice, może to głupie ale strasznie mi było wstyd jak mi to powiedzieli. Słyszałem że było ich dwóch, a jeden na pewno był przebrany za Bane`a. Jak spytałem tatę czy podwiózłby mnie do kina to pytał czy urządzam strzelaninę. Teraz wstydzę się przyznać że jestem fanem Batmana ze względu na otoczenie. I wg mnie to źle wpłynie na to jak będzie postrzegany film i fani Batmana.


Show Must Go On!!!

Kwiatek

Terry Prachett  zauważył że bedąc cześćią fandomu czegokolwiek jest przez społeczeństwo sterotypowo uważanym za nieudacznika i samotnika, jedynym z wyjątków jest bycie fanem sportu.
Za przykład podał fanów Star Treka którzy w porównaniu do fanów Manchester United nie zniszczyli wagonu pociągowego, mimo to ći pierwsi bedą naznaczeni przez społeczeństwo jako wyrzutki.

Rexio

Nah...świat jest porąbany... James Holmes ma fanów na facebooku a fani Batmana, oraz gracze zbijają kolejne baty.

http://www.fejsik.pl/Morderca-James-Holmes-ma-fanow-na-Facebooku-a3517

Człwowieknietopeż

Wiecie co mnie najbardziej przeraziło w związku z tą sytuacją?
Zachowanie Polaków.
Zginął tam jakiś dzidziuś, Madzia czy coś i wszyscy za przeproszeniem dupy w kubeł i płacz.
A tam zginęło aż 12 OSÓB (!!!), a nasz świetny naród tylko to komentuje tekstami typu "Batman ich nie uratował, bo pocinał w karty z Jokerem".
  >:(
P.S.
Chociaż trzeba przyznać, że film miał wystrzałową premierę  ;)
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

JaRo II

 Film zdobywa różne opinie i recenzje. Jedni są nim zachwyceni, innych maksymalnie rozczarował. Ale mimo to, zapewne zostanie on zapamiętany w historii kina jako dzieło, na którego premierze doszło do tragedii.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

S?ucha?em Podcastu z Christianem Balem ostatnio w którym poromowa? swój najnowszy film Hostiles, i opowiada? o tym, ?e do tej pory nie ogl?da? batflecka (szcz??ciarz), swojej przysz?o?ci ze Star Wars, itp...

Ale wspomnia? równie?, ?e od premiery nie widzia? The Dark Knight Rises, z powodu Aurory. Nie potrafi si? przemóc, cho? chcia?by do niego wróci?, bardzo ceni? prac? Toma Hardy'go. Troch? to smutne szczerze mówi?c.