Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Juby

Skany (niestety ktoś nie umiał ich pomniejszyć i strasznie je wypixelował :P):







masta212

Bale'owi kapturki uros?y, ale mimo wszystko nadal z niego sucharek :P Widz?, ?e Bane b?dzie wje?d?a? na gie?d?.

Corso

Kostiumograf odwalił kupę genialnej roboty. Strój Bane suuuuuuper, zdjęcia jeszcze bardziej podsyciły chęć obejrzenia filmu! :D
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Q

Cytat: Rado w 12 Kwiecień  2012, 13:02:43
Na pierwszej stronie Gotham Times'a wida? Batmana? Czy on tam ma inicja?y ojca na szlafroku?
W Gotham Times jest zdj?cia Batmana z "Batman Begins" prawdopodobnie, a na szlafroku wydaje si?, ?e s? inicja?y TW, czyli ojca Bruce'a.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Ciekawe tylko skąd gazeta miałaby mieć takie dobre zdjęcie Batmana:P

Q

Jak to skąd? Znaleźli na jakiejś stronie poświęconej Batmanowi :D
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Co do zdj?cia Bale'a z Freemanem to ewidentnie wida? siwe w?osy na Waynie, tak?e nie b?dzie to raczej retrospekcja.

A Anne Hathaway wygl?da bombowo, ju? teraz mog? to stwierdzi?. Nie by?em najwi?kszym fanem tego designu po pierwszym zdj?ciu, ani nawet wyboru aktorki (cho? co do gry dalej nie mog? niczego stwierdzi?), ale teraz mog? ?mia?o stwierdzi?, ?e wygl?d na Julie Newmar jak najbardziej mi pasuje. Chyba za bardzo by?em zapatrzony w wersje Jima Lee, czy Arkham City, spodziewaj?c si? tego na pocz?tku, jednak w ko?cu si? przekona?em. Czy tylko mi si? Kocica podoba bardziej ni? Czarna Wdowa w Avengers?

Q

Zdjęcia w idealnej jakości:





What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

No i bajera, mogłyby być wprawdzie większe, ale w końcu coś oficjalnego w dobrej jakości. 8)

Co do Catwoman, to choć nie ma ona maski z prawdziwego zdarzenia i nadal nie jestem przekonany co do niej w 100%, to zarówno na okładce EW jak i na fotce prezentuje się znakomicie. A o Anie w tej roli się nie martwię, widziałem z nią kilka filmów i była moją faworytką przy castingu. Aktorsko na pewno nie zawiedzie (polecam Rachel wychodzi za mąż). Ale czy wygląda lepiej od Black Widow? Trudno powiedzieć, zobaczymy jak się bije i wtedy ocenię. ;)

Q

Lepszej jako?ci pormo foto z Bane'em

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

jakura

Mia?em kiedy? podobne buty, ale si? podeszwa odklei?a/odpru?a:( Mo?e dzieki temu batman pokona bane'a:D
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Funky

Batman z "tabletem" wygląda rewelacyjnie, bardziej krzepko i chyba naprawdę jest ciutkę bardziej umięsniony (pewnie przegląda forum BatCave ;D) Hathaway jak się nie uśmiecha wygląda bardzo fajnie (no i makijaż zmniejsza jej wielkie ślepia) A Bane w tych rękawiczkach i kurtce przypomina mi Jasona Voorheesa (tylko maczety brak ;) ) Ogólnie zdjęcia prezentują się bardzo dobrze i cóż mam nadzieję że im bliżej premiery tym będzie więcej fotek.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Czyli jeszcze tylko fotki Gordona brakuje w dobrej jakości.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)