Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Quiz o innych komiksach.

Zaczęty przez Mick Knight, 15 Marzec 2010, 11:37:18

BD96

Mnie nie przekonasz. Anti-Monitor = Kryzys i koniec dyskusji.
Czekam na odpowiedź na moje bardzo łatwe pytanie ;).
Posted on: 05 Wrzesień  2010, 17:50:50

 Dobrze, skoro nikt nie zna odpowiedzi to powiem że stworzenia w jakie zamieniają się w X-Meni w najbliższym czasie to wampiry. W takim razie zadam inne pytanie. Znacie Robocopa? pierwotnie należał do Uniwersum do którego należy również... (muszę dać mniej znaną postać...) Onslaught. To chyba najłatwiejsze pytanie zadane w tym temacie :). Proszę mi powiedzieć jakie to Uniwersum.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Może się mylę, ale Onslaught należał do Marvela, right? Dawno temu o tym czytałem, ale chyba narobił on, w tym uniwersum, coś w stylu Kryzysu... w jego wyniku spora grupa postaci zniknęła (część na zawsze...). Ok, ale mogę się mylić, bo to... dawno temu było, po prostu. :)

BD96

Dobrze, pytałem się tylko o Robocopa a Onslauht to była zwykła podpowiedź.
Ale dobrze, do rzeczy - teraz sprawa pytania należy do ciebie... nie zmarnuj jej ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

#33
 Ok, mam nadziej?, ?e nie zmarnuje tej "szansy" (dla ciebie BD96 b?dzie jedno specjalne pytanko... jako fana ?owców z kosmosu). Dobra, wi?c przechodz? do meritum:
-jakiego nazwiska u?ywa?a Mystique podczas swojej pracy jako agentka w Berlinie Wschodnim w czasach Zimnej Wojny (dla u?atwienia dodam, ?e w tym czasie pozna?a Sabretooth'a, a ich znajomo?? mia?a pewne konsekwencje...)?
-drugie pytanie b?dzie dotyczy?o komiksu "Aliens vs. Predator", jak nazywa?a si? g?ówna (ludzka oczywi?cie) bohaterka tego komiksu? Ta, która pozosta?a na Ryushi po tym ca?ym "zamieszaniu" z Obcymi i ?owcami.
OK, pytania nie s? zbyt trudne, wi?c licz? na szybk? odpowied? na nie.
Pozdrawiam, hey!

Maxie Zeus

1. Leni Zauber
2. Machiko Noguchi

BD96

Pytanie dla mnie a ktoś zabiera mi ten zaszczyt ;D heh. Cóż w końcu to jest gromowładny Zeus i do niego należy wszystko i wszyscy. Powodzenia Maxie Zeus ;). Pozdrawiam.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

OK, więc czekamy na twoje pytanie Maxie. :)

Mick Knight

Cytat: BD96 w 05 Wrzesień  2010, 17:22:39
Marvel - Galactus.
DC - Anti-Monitor.

Jedyne co mi przychodzi do głowy.
Najpotężniejszy marvelowiec to Living Tribunal!

Maxie Zeus

W jakich okolicznościach zginał Quentin Beck - pierwszy Mysterio?

RafBat

 Hmm... chyba pope?ni? samobójstwo, po tym jak nie uda?o mu si? zniszczy? psychicznie i fizycznie kolejnego wroga, tym razem Daredevila (chocia? "nie?le" zd??y? zale?? mu za skór?, tak samo jak jego wspólnikowi-Foggy'emu). Wcze?niej, w wi?zieniu wykryto u Qentin'a Becka nieuleczalnego raka p?uc. Mysterio przed ?mierci? chcia? odej?? "w wielkim stylu", a ostatnia pora?ka go kompletnie dobi?a...
Posted on: 23 Wrzesie?  2010, 11:37:14

 PS: i jak Maxie, dobrze odpowiedzia?em?

Maxie Zeus


RafBat

Ok, ?eby wyj?? poza ramy ameryka?skiego pop-komiksu wróc? na nasze polskie poletko. Pytanie b?dzie dotyczy?o... "Kajka i Kokosza". :o Tak, tak, dok?adnie. A oto pytanie- podaj tytu? albumu z tej serii, w którym Czarownica Jaga wzi??a sobie ?amignata za m??a, ratuj?c jego pusty ?eb przed ?ci?ciem z r?ki kata.
Posted on: 17 Pa?dziernik  2010, 17:47:31

  Co? s?abo z Wami. ;) Serio, nikt z Was nie czyta? "Kajka i Kokosza"? Trudno, zmieniam pytanie i teraz b?dzie ono dotyczy?o "Tytusa, Romka i A'Tomka"... ?art (nie najlepszy, przyznaje). ;D Ok, jak nazywa?a si? wró?ka/czarownica, która przekaza?a J'onowi przepowiednie (w "niecodziennych okoliczno?ciach") w komiksie Rosi?skiego i Van Hamme'a pt:"Szninkiel"? Je?li przez d?u?szy czas nie pojawi si? odpowied? to, nie ma problemu, mog? odda? komu? innemu pytanie.

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

RafBat

 Dokładnie, zgadza się Lady. Przy okazji wyszło, że nie tylko samym facetom zapadła w pamięci ta postać-Volga... i jej, że tak powiem, igraszki. ;)
Czyń honory Lady, pytanie należy teraz do Ciebie. :)

lady_ozzy

Tak... ta to mia?a zboczony charakter i upodobania :) Mo?na powiedzie?, ?e to by? jeden z pierwszych moich kontaktów z... jak to powiedzie?- erotyk? ?
Jeszcze w wersji b&w po francusku :)

No to zosta?my przy 'Szninkiel'...

Na co 'chorowali' Nie?miertelni i jak to ukrywali.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]