07 grudzień 2021, 23:37:17

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Jackdaw

1
Bat-Filmy / Batman Ninja
21 maj 2021, 11:08:57
Największe badziewie jakie w życiu widziałem. Zresztą  to tandeta z chinuf jak każde anime.
2
Uniwersum Batmana / Catwoman
21 maj 2021, 11:05:06
Maska Seliny Kyle w nowym filmie chyba jakiś ułom  projektował ona przed niczym nie osłania  prawie całą twarz jej widać, a wystarczyło kupić zwykłą kominiarkę na ebayu.
3
Dla mnie to przereklamowany ćpun,idiota wierzy w magię i chodzi z zapchlona brodą. Te jego komiksy promują jako jakieś  nie wiadoma jak ambitne  a to po prostu  długie nudne snuje napisane przez chorego psychicznie który  na dodatek nawdychał się zioła.
4
Suicide Squad / The Suicide Squad
11 maj 2021, 12:46:31
Do Stallona całkiem straciłem szacunek że podkłada głos jakiemuś badziewnemu cyfrowemu rekinkowi w tym g*****, w ogóle  jak widziałem zwiastun wydawało mi się ze to jakiś ************* nakręcił.
5
Powinni zrobić że Clark jest czarny a zmienia sie w białego Supermana, to by było naprawdę dobre i odpadł by idiotyzm że nikt nie poznaje tożsamości supermana.
6
Seriale animowane i TV / TAS/TNBA
11 maj 2021, 10:03:15
Ja nie potrafię temu czemuś napisać laurki, najbardziej przereklamowana animacja w historia. Ta  cała detektywistyka w tym serialu to poziom Malanowskiego i Partnerów, do tego dużo debilnych odcinków z Jockerem  albo Pingwinem. No i oczywiście  mój najbardziej znienawidzony motyw czy to w filmach czy w serialach że ktoś zakłada cudowny kostium który imituje wygląd innego człowieka albo stwora pokroju killera croca.