18 czerwiec 2021, 10:39:05

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Leon Kennedy

31
Trzyczęściowy upadek Mrocznego Rycerza i jego ponowne narodziny, oczywiście. Chciałbym, chciałbym i jeszcze raz chciałbym.
32
Bat-Filmy / Batman: The Long Halloween (2021)
07 kwiecień 2021, 16:04:12
Ja go nie ma raczej dalej dość, ale wciskanie go wszędzie gdzie się tylko da zaczyna być trochę irytujące.
33
Bat-Filmy / Batman: The Long Halloween (2021)
06 kwiecień 2021, 18:29:57
34
Tak efektownej walki jak na końcu nie wiem czy w ogóle widziałem! Do tego wszystko było widać wręcz koncertowo. Ludzie i ich motywację? Nie wiem, w ogóle nie pamiętam co i w sumie po co robili. Ale gdy Kong i reszta byli na ekranie nic nie było ważniejsze. Scenariusz? Był uroczo głupi 😃 Film w swoim gatunku, zajebisty.
35
Suicide Squad / The Suicide Squad
02 kwiecień 2021, 10:04:48
Jedyne co boli to ratujmy świat, mam nadzieję, że to sprytny zabieg i nie do końca będzie tak jak sądzimy z tym jego ratowaniem... A CGI może być.
36
Bat-Filmy / The Flash (Flashpoint?) (2022)
01 kwiecień 2021, 14:01:02
Oż Ty jeden!!! Przecież dziś prima aprilis... Masz szczęście 😋 A ja głupi w link nie kliknąłem, dopiero teraz 😄
37
Bat-Filmy / The Flash (Flashpoint?) (2022)
01 kwiecień 2021, 12:59:28
Fuck!!!!! Mam ochotę komuś przywalić za ten cholerny news. Jestem tak po ludzku wkurwiony na wszystkich i nikogo zarazem. I jeszcze ten biedny Flash... Dajcie mu już w końcu ten film!!!!!!!!!
38
Ogólnie o Batmanie / Ciekawe bat-aukcje
30 marzec 2021, 14:21:15
Pamiętam jak dostałem swój egzemplarz od przyjaciela. Wszystkie, dosłownie wszystkie strony latały 😛 W tym okresie mojego życia nożyczki, taśma przezroczysta i klej były ze mną praktycznie na okrągło 🙃😁 Fajne czasy. Ale co tam teraz też są fajne.
39
Rado to wszystko pięknie ujął. Podpisuję się pod tym obiema nogami. Zlot? DWUDZIESTOLECIE?? WOW!!! Z tej okazji by się przydał jak nic, oby tylko sytuacja była spokojniejsza i czas pozwolił, a kasa jakoś się znajdzie, a ostatnio idzie jak woda...😋😃
40
Suicide Squad / The Suicide Squad
29 marzec 2021, 14:47:27
CytujLol, jego jedyne filmy z ostatnich 10 lat to Strażnicy galaktyki, więc ciężko, żeby czymś zawiódł skoro zrobił dwa te same filmy

Dwa w sumie równie świetne filmy i mi jego styl bardzo pasuje.

CytujWTF!? Scorsese w tym samym czasie zrobił 5, Spielberg 7 (mówimy tu o facetach, którzy są o jakieś 30 lat starsi :P ) Żeby to jeszcze były same kaszany, ale Hugo, Czas wojny, Tintin, Lincoln, Wilk z Wall Street, Milczenie, Czwarta władza, Ready Player One i Irlandczyk to wszystko albo nagradzane albo wysoko oceniane filmy. Mi samemu nie wszystkie się podobały, ale pisać, że nic nie zrobili to jakiś absurd.

Nie no przesadziłem, ale uważam, że to już ich schyłek i raczej nic wielkiego już nie zrobią, ale z drugiej strony wiele  już zrobili i chwała im za to.

CytujMasz teraz bana na wypowiadanie się o filmach

Walnąłem głupotę, przyznaję się bez bicia.
41
Osobiście nie mam zamiaru nigdy żegnać się z forum, bo i po co? Jeśli nie mam czasu, nie zaglądam przez kilka/kilkanaście dni i tyle. Ale to co najważniejsze dalej jaram się wszystkim z Gackiem, filmy kinowy, gry, komiksy, seriale , animacje 😋 Do tego każdy film z DC to dla mnie małe święto ! Sam też nigdy jakoś wielce wygadany nie byłem 😙 i może z tego powodu nie ma wrażenia, że spędzam tutaj szmat czau, ale ogolnie patrząc spędziłem tu już tyle lat, że pewne fazy znudzenia się przechodziło, ale miłość do Gacka zawsze była i będzie wielka. Ok panowie, zatem kto odejdzie niech z czasem wróci, będziemy czekać 🖤
42
Suicide Squad / The Suicide Squad
27 marzec 2021, 13:43:50
I co z tego? Co jeden czy drugi w ostatnich latach wielkiego zrobili? Pod powiem nic, dosłownie nic. Co do wad? Efekty? Czekam na końcowy rezultat. Żarty? Wiadomo, tutaj nie zadowolisz każdego. Gunn? Gościu od lat nie zawodzi. Więc nie ma obaw. Trailer fajny.
43
Suicide Squad / The Suicide Squad
27 marzec 2021, 09:55:56
Nie wiem gdzie film zapowiada się fatalnie. Sam trailer jest fajny, zabawny, a pojawienie się Starro intryguje. Liczę na godne wykorzystanie tego ikonicznego przeciwnika. Będzie, zabawnie, przewrotnie i brutalnie. King Shark skradnie cały show.  A w Gunna nie ma powodu wątpić, żadnego.
44
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
26 marzec 2021, 18:23:19
Szału nie ma, ale czyta się dość przyjemnie i ceny są bardzo adekwatne do jakości. Więc zbiore cały run.

45
Suicide Squad / The Suicide Squad
26 marzec 2021, 18:21:18
No tak, mogłem się spodziewać takowej wypowiedzi z meh w tle 😛 A Starro zajebioza i skoro Gunn chciał, to Gunn ma i moje pełne zaufanie, również. Będzie mega z nim za sterami innej opcji nie ma.