Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond

Zaczęty przez Voorhees, 25 Październik 2009, 14:05:24

Leon Kennedy

Na tak ukazaną serię w świecie Beyond warto było czekać :D. Świetnie wykorzystywanie przeciwników z przeszłości Gacka, nawiązanie do Return of the Joker, konfrontacja Husha z Batmanem i w końcu, to na co długo czekałem... Terry i Dick twarzą w twarz!

Anarky

Cytat: Roy_v_beck w 22 Sierpień  2010, 21:30:41
Myślę, że Drake się już ostatecznie uwolnił. Głupio by było, gdyby było inaczej.

Czy ja wiem, wydaje mi się że zrobiło by sie jeszcze ciekawiej ale na razie niech rozwiąże się wątek Husha i niech pojawią się epizodycznie (nawet w postaci wzmianki) inni starzy wrogowie Batmana których w kreskówce zabrakło. Podejrzewam że w następnym numerze dużo będzie o przeszłości Dicka Graysona...
Ja wam pokażę!

Roy_v_beck

Przy okazji, zastanawiaj? mnie niezgodno?ci z serialem.
Po pierwsze - Grayson mieszkaj?cy w Gotham, a w Powrocie Jokera by?a mowa, ?e do innego miasta si? wyprowadzi?.
Po drugie - garnitur Wayne'a - cech? szczególn? w?a?nie wszystkich garniturów w tym serialu by?o to, ?e nie ma ju? tych zagi?? na klacie, o czym mowa by?a w filmie "Inside Batman Beyond", no i w kreskówce ju? mia? taki wyg?adzony garnitur Bruce, a nie marynark? z XX wieku.
Po trzecie - Joker jest z much? na szyi. W wersji przysz?o?ciowej nie mia? jej...

kelen

1. Niestety nie pamiętam dokładnie tego dialogu, że wyniósł się z miasta. Więc albo Terry udał się poza Gotham, albo Grayson do niego po prostu wrócił - w końcu akcja toczy się po Powrocie Jokera. Albo to faktycznie wpadka scenarzysty.
Drugi i trzeci punkt to raczej wina rysownika :P

Leon Kennedy

O Dicku pamiętam, że coś tam Barbara wspomniała ( było to chyba przed retrospekcjami ).

Anarky

No i nie zapominajmy o garniturze z inicja?ami ''DG'' ju? w samej kreskówce ;)
Ja wam pokażę!

BD96

Batman Beyond #3

W sumie to jest nieźle. Chociaż miło by było gdybyśmy dowiedzieli się czegoś więcej o tym Hushu. Skoro wie że Terry McGinnis jest Batmanem to wspaniale, ale skąd? to znaczy chciałbym wiedzieć jakieś szczegóły. Miejmy nadzieje że wyjaśni się to w następnych numerach. Jak już o tym wspominałem to Calendar Man w sumie specjalnie nic nie znaczył w Gotham i śmiało można było go uśmiercić, a nawet rzekłbym iż ten zabieg jest czymś ciekawym. No i ważna rzecz, czy Drake całkowicie już uwolnił się od Jokera... w sumie to nic nie jest pewne. Może nawet to Tim jest Hushiem... (no dobra pożartowałem, a teraz wracam do tematu :)). A ta Catwoman słaba moim zdaniem, nie tak charyzmatyczna jak stara dobra Selina. W więc Hush do boju. Zaraz! a może Joker to Hush? nie to chyba niemożliwe... jak mi coś do łba wejdzie to też Bóg się śmieje.

Ocena: 8/10
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

kelen

Hush nie wie, że Terry to Batman. Poznał tylko, że ktoś inny się teraz kryje pod maską.

BD96

Interpretacja to cecha indywidualna.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

kelen


Anarky

Cytat: BD96 w 31 Sierpień  2010, 20:16:46
Chociaż miło by było gdybyśmy dowiedzieli się czegoś więcej o tym Hushu.

Cierpliwości nie wszystko dostaniesz od razu na tacy, seria się wciąż rozwija.Dochodzą też nowe wątki, o Hushu na pewno niebawem dowiemy się więcej i za pewne jeszcze nowy Batman wejdzie mu w drogę...


Ja wam pokażę!

Roy_v_beck

Równie dobrze mogli by zakończyć serię niż powiedzieć, kim jest Hush. Czytelnik ma sam się domyśleć, po szczegółach, jakie serwuje scenarzysta.
No a ostatni numer dobry dlatego, że jest konfrontacja Drake-McGinnis i zapowiedź walki
catwoman - Hush oraz rozmowy Terry - Dick.

BD96

Batman Beyond #4

I wiemy kim jest Hush. Nie wiem czy robienie z Dicka Graysona wariata na stare lata (ale ładnie się zrymowało :D) to dobry pomysł. Można powiedzieć że to zniszczyło jego legendę - wolałbym aby był nim Tim Drake którego ewentualne szaleństwo byłoby uzasadnione. Mimo wszystko numer był naprawdę efektywny i ciekawy, przyjemnie się czytało. Mogę dać z czystym sumieniem...

Ocena: 7/10
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Roy_v_beck

No w?a?nie przecie? Dick Grayson nie jest Hushem. Ujawniono to?samo??, ale dalej nic nie wiadomo o co chodzi. Tam na koniec jest m?ody Grayson, z dwoma oczami, bez siwych w?osów, wiec to na pewno inna osoba. Jako? to z tymi laboratoriami Cadmus teraz b?d? to t?umaczy?. Pewnie dopiero w ostatnim numerze wszystko b?dzie jasne.
Ciekawe na ten przyk?ad, ?e Maxime zosta?a Catwoman, tylko dlaczego taka niech?tna wi?c wobec Batmana by?a? No i nie podoba mi si?, jakiego nieudacznika robi? z Bruce'a. Mimo wszystko jego roboty ekstra. Fajnie wygl?daj?, tylko za wcze?nie posz?y do boju.

Ka?dy kolejny numer robi sporo smaku na nast?pn? cz???.

Ocena: 7,5/10

Mel

No i znowu wszystko przez Jokera.