Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman i tworczosc jego fanow

Zaczęty przez Leon Kennedy, 22 Luty 2008, 12:01:06

Maxie Zeus

Mieliśmy juz krzyzówke Nurse Joker'a i Scarecrow'a ;)
..przyszedl czas na krzyzówke Egghead'a z Jokerem.. :D


Mel

naH...Lepiej wypadl mix z 300.



No ale "blondyna" mnie nadal rozwala...

Maxie Zeus

Parodia teledysku ''What is love. Baby don't hurt me''  z Carrey'em tez dobra - mogli zrobic juz caly clip ;D

kelen

Cytat: Mel w 01 Wrzesień  2008, 13:26:50
naH...Lepiej wypadl mix z 300.
Wiadomo, w koncu to oryginalna wersja :)

Crane

Cytat: codic w 22 Sierpień  2008, 15:26:06
obejrzyjcie scenki z udzialem tego goscia.. calkiem dobrze sobie radzi :D

http://pl.youtube.com/user/CiscOreo
Na SHH ktoś napisal ze ilekroc ogląda coś takiego, odczuwa wielkie zazenowanie. Mam tak samo. Porazka.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

codic

niby czego ? bo nie wygląda jak Joker ? wiem ze ledgera nikt nie zastąpi... ale to nie znaczy ze ktoś jest slaby ?

jak sie mawia, kazdy moze byc dobry, ale nie kazdy bardzo dobry. ledger byl bardzo dobry, najlepszy. ten gosc jest po prostu dobry. ja go cenie za jego podejscie do tego.
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Crane

(zbyt) usilne odtworzenie czegoś co jest niezwykle i niepowtarzalne, tym bardziej jeśli jest to gra aktorska, jest dla mnie zenujące i tyle.

Pan z you tube ląduje na mojej czarnej liście tuz za naśladowcami Elvisa (sic!).


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen


Mr.G

Dobra gra aktorska, dobra muzyka i ciekawie ukazana depresja Ledger'a.
Mial swoją wizje i postanowil to ukazac. To co chcial uzyskac wyszlo mu bardzo dobrze.

Juby

Dla mnie to wielkie gówno. Jak mozna robic filmik o tym jak ktoś rzekomo chcial sie zabic i to zrobil. Dla mnie nikt tego nie powinien tu umieszczac. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
: 06 Wrzesie?  2008, 10:37:08

 Machnąlem to w pietnaście minut:  ;)


ladne?

Mr.G

Jezeli rzeczywiście zajelo Ci to tylko 15 minut to pozostaje mi tylko Ci pogratulowac ;)

Crane

Cytat: kelen w 06 Wrzesień  2008, 08:50:58
http://pl.youtube.com/watch?v=8rxJtRx6sL4&feature=related
Polska produkcja
Pretensjonalny, zenujący stolec. Nie wiem co sobie myślą autorzy takich koszmarków.


BAT MAN, spoko rysunek, nawet zeby ma obrzydliwie zólte ;D


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Cytat: Mr.G w 07 Wrzesień  2008, 19:05:08
Jezeli rzeczywiście zajelo Ci to tylko 15 minut to pozostaje mi tylko Ci pogratulowac ;)

No moze bylo to coś kolo 20 minut, lącznie z kolorowaniem.  ;) Cóz moge powiedziec, "Mam talent" jak glosi TVN.  ;D
Ale musze przyznac, ze troche mi nie wyszedl, bo raz rysowalem, a raz zerkalem na "Nagą Bro?" w TV.
: 07 Wrzesie?  2008, 20:27:59

 Ktoś juz próbuje zrobic okladke DVD:

: 09 Wrzesie?  2008, 15:26:30

 Ktoś juz próbuje zrobic okladke DVD:

Mr.G

Ciekawy projekt, ale zdjecie Nolana przy bat-sygnale mozna by zastąpic jakąś charakterystyczną fotką Jokera.