Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rado

To widocznie mój Empik tak się drogo ceni. No trudno się mówi...

Różnicy chyba nie ma w rozmiarach. Ja mam ten sam co Rafalinda ma też w pokoju.

Człwowieknietopeż

Często na stronie empiku jest cena jaka powinna być, a do niektórych do nie dociera, dlatego gra jakas tam powinna być za 7 dych, a jest za 2 stówy.
Dlatego tam najlepiej przez ich stronę zamawiać, bo nie dość, że masz normalne ceny, to do tego masz jeszcze zniżki jakieś i darmową dostawę
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Johnny Napalm

Aż takich różnic między ceną stacjonarną a tą z netowego empiku, to nie zauważyłem. Przeciętnie jest to  -1/3 ceny.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Już w poniedziałek powinienem otrzymać przesyłkę z łódzkiego Incala z twardookładkowym the Dark Knight Returns, a gdzieś w połowie tygodnia ruszam po JL... czekam tylko na kasę... he he.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

dumb_bm

ODNOSZĄC SIĘ DO WĄTKU :)

W SKŁAD MOJEJ KOLEKCJI WCHODZĄ WSZYSKIE ALBUMY WYDANE W POLSCE Z BATMANEM
czyli wszystkie numery jakie wypuścił tm semic , plus wydania specjalne ,  prawiewszystkie albumy egmont,(za wyjątkiem black and white) oraz kilka zagranicznych ale w moim mniemaniu istotnych tytułów dla tej postaci jakie nie zostały wydane w polsce  (np death in the family czy long halloween)
dodatkowo posiadam wszystkie filmy i seriale animowane (oprócz tego badziewia z lat 60-tych :D)
do tego dochodzi niezliczona ilość gadzetów czy figurek -jeszcze z dzieciństwa -ich stan kolekcjonerski pozostawia wiele do życzenia.....
no i gry -wszystkie te wydane na pc

(ps- moje komiksy z tej jak i z innyc serii tm semica , lub mandragora czy dk dublują się wiec jesli jest ktoś zainteresowany -cetnie odsprzedam numery w dobrym stanie(foliowane) po niskiej cenie :)

Post Merge: 10 Sierpień  2013, 19:39:27

aha - no i zapomnialbym o reprincie 17# dtective comics z 1939 roku :D

dumb_bm

JAKI JEST WASZ NAJBARDZIEJ WATOŚCIOWY KOMIKS W KOLEKCJI :d??

franek

DC 17# powiadasz? Czyli że dziesięć numerów przed Batsem? Coś mi się wydaje że blef...


Show Must Go On!!!

dumb_bm

re- sorki to jest 27 :) -numer w którym 1 raz ukazal się batman (kopia)

Johnny Napalm

Z małym poślizgiem, ale w końcu dotarł do mnie TDKR. Kurcze, jestem naprawdę bardzo zadowolony z formy wydania. Nie ma jednak porównania pomiędzy soft- a hardcoverem. Wygląda to teraz po prostu ładnie, rzekł bym, że wręcz reprezentacyjnie.
Żałuje tylko, że gdy mogłem go kupić za pięć dych mniej to, nie uczyniłem tego. Dobra, mniejsza z tym.
Teraz na moim celowniku będzie chyba jednak DD, a nie JL, na którą się nastawiałem. To po prostu wybór między współczesną, efektownie kiczowatą kolorowanką, a czymś co się zwyczajnie czyta.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Również nastawiam się na zakup DD w sklepie Gildii, JL to nawet w ogóle nie brałem pod uwagę do zakupu komiks gdzie tylko rysunki są dobre , do jednokrotnego przeczytania na skanach, szkoda na niego kasy.

Mister Tadeo

W końcu udało mi się kupić 1 i 2 sezon TAS, wydania węgierskie w folii, z pl napisami i dubbingiem:




W obu sezonach jest to zbiorcze pudełko tekturowe z 4 czarnymi slimami. Za całość dałem dokładnie 142,69 zł (razem z przesyłką z Węgier). Tyle to chyba w Polsce nawet jeden sezon nie kosztował. Obie serie praktycznie już nie do kupienia u nas (chodzi mi o pl wydania), rzadko też pojawiają się na allegro.

kelen

Zastanawia mnie, czemu akurat węgierskie wydanie ma polskie napisy i jeszcze na dodatek dubbing.
W sumie to za taką cenę się opłaca, jeśli 1 płyta polskiego wydania potrafi kosztować 40-50 zł. Kto jest dystrybutorem tego wydania?

Mister Tadeo

Tak pewnie zdecydowano w siedzibie Warnera. Jakąś prawidłowość można tu zauważyć: wspólne wydania filmów na Europę Środkowo-Wschodnią. Dystrybutorem na Węgrzech jest Forum Home Entertainment Hungary KFT. A opłaca się jak najbardziej. Jak napisałeś u nas trzeba dać min. 40 zł za pojedynczą płytę (w pudełku normalnej grubości), 1 sezon miał jeszcze napis "Kino dla dzieci", co niektórym bardzo się nie podobało.

XIII

Dzięki 6 zeszytom od serdecznego znajomego mam już większość semicowskiej  historii Knightfall, brakuje mi już tylko prologu i zakończenia.

Bless

Uuu wypas kolekcja :D ja byłem akurat w tej kwestii leniem heh i kupiłem tą cegłę ale nie żałuję !