Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kontynuacje TDK- jakie powinny wedlug was byc??

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Styczeń 2008, 15:51:34

Leon Kennedy

W TDK mamy Jokera. W nastepnej cześci prawdopodobnie bedziemy mieli Dwie-Twarze... a potem? Ja osobiście chcialbym zobaczyc kogoś nowego, świezego, mam dośc tego, ze gdy mówi sie o ewentualnych kontynuacjach, to w kólko przewijają sie czarne charaktery, które juz byly na duzym ekranie. Myśle, ze kazdy z nas chcialby zobaczyc jakąś nową postac: Croc, Szalony Kapelusznik, Black Mask... Co o tym sądzicie? Zaczynamy :).

Juby

Uwazam, ze powinien zostac zrehabilitowany jeden z moich ulubionych wrogów Dr. Freeze. Nolan na bank by umial świetnie umieścic w swym świecie Batmana tą okrutną, a zarazem tragiczną postac, no i umialby ją urealnic.

Mr.G

Szalonego Kapelusznika i Croc'a bym sie nie spodziewal, ale spodziewam sie takich wrogów jak Black Mask, Mr Zsasz, Riddler i oczywiście Catwoman. Chetnie zobaczylbym Poison Ivy, ale obawiam sie, ze ona nie pasuje do tego "realnego" stylu Nolana.
Na pewno nie chcialbym zobaczyc nikogo z bat-rodzinki. Moze wersja Joela mnie zniechecil do tych postaci, ale dla mnie Batman zawsze byl samotnikiem.

Leon Kennedy

A co sądzicie o wprowadzeniu Dicka? Bo ja jestem myśli, ze trzecia cześc to idealny moment, ale jak pisalem chodzi mi o Dicka i tylko o niego. Zalózmy, ze zostalby wprowadzony gdzieś tak w polowie filmu i zostalby powoli przygotowywany do tej jakze trudnej roli... Cudownego Chlopca. A w nastepnej cześci nowy rezyser ( jestem pewien, ze Nolan spasuje po nakreceniu tej trylogii), móglby przywdziac mu strój Robina. W ko?cu czwarta cześc to dobry moment ;).

CytatNa pewno nie chcialbym zobaczyc nikogo z bat-rodzinki.

Batgirl odpada. Nigdy jej nie lubilem ;)

Marquss

#4
W 3 cześci oprócz Dwie-twarze na pewno bedzie ktoś jeszcze, ja bym chcial zeby byl to Bane (nie wiem czy dobrze pisze) i zeby dzialal samodzielnie (nie jak w B&R) i tak jak Leon uwazam, ze jest to dobry moment na Dicka, ale wolalbym zeby juz na ko?cu filmu  byl jako Nightwing (zeby ominąc Robina ), i na tym zako?czyc trylogie, bo znając zycie, jak Nolan nakreci 4 i 5 cześc to 6 juz na pewno nakreci inny rezyser i to zniszczy ciezką prace Nolana.

Juby

Ja uwazam, ze BatGirl moglaby sie pojawic, w ko?cu juz w TDK ma byc Barbara Gordon i jezeli zostanie wprowadzony Robin to ona powinna pojawic sie w kolejnym (czwartym) epizodzie. A kto wie,  jezeli dojdzie do nakrecenie piątej cześci, to Dick stalby sie Nightwingem. Ale szczerze mówiąc nie wydaje mi sie, aby doszlo do chociazby czwartej cześci. Co do wrogów to (oprócz Mr. Freeze'a, którego juz wymienilem) chcialbym zobaczyc jeszcze raz Jokera. Po śmierci Heath'a to malo prawdopodobne, ale jakaś niewielka rólka, z podobnym aktorem nie zaszkodzi.

(A)nonim

CytatJa uwazam, ze BatGirl moglaby sie pojawic, w ko?cu juz w TDK ma byc Barbara Gordon i jezeli zostanie wprowadzony Robin to ona powinna pojawic sie w kolejnym (czwartym) epizodzie.
Barbara Gordon byla juz w Batman Begins, to zona Jamesa Gordona, nie córka. Czwartego epizodu nie bedzie, a przynajmniej nie w rezyserii Nolana.  W sumie to teraz nawet nie wiadomo czy trzecia cześc powstanie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Brzuchomówca

\\\\\\\" Say Hello to my little friend \\\\\\\"

Leon Kennedy

Cytatja bym chcial zeby byl to Bane (nie wiem czy dobrze pisze) i zeby dzialal samodzielnie (nie jak w B&R)

Bane jak najbardziej, ale che aby on byl glównym przeciwnikiem Gacka.

Cytattak jak Leon uwazam, ze jest to dobry moment na Dicka, ale wolalbym zeby juz na ko?cu filmu  byl jako Nightwing (zeby ominąc Robina )

Byla by to dośc nierozwazna decyzja...

Cytatbo znając zycie, jak Nolan nakreci 4 i 5 cześc to 6 juz na pewno nakreci inny rezyser i to zniszczy ciezką prace Nolana.

Czwórka? Piątka? Dośc daleko sie zagalopowaleś... Śmiem twierdzic, ze nawet o wiele za daleko ;). Jak pisalem wcześniej, jestem pewien, ze Nolan spasuje po trzeciej cześci.

CytatJa uwazam, ze BatGirl moglaby sie pojawic,

Batgirl nie, ale jakaś wieksza rola dla Barbary tak.

CytatBarbara Gordon byla juz w Batman Begins, to zona Jamesa Gordona, nie córka.

Gordon ma równiez córke o takim imieniu ;).

CytatW sumie to teraz nawet nie wiadomo czy trzecia cześc powstanie.

Oficjalnie nikt tego nie potwierdzil, ale uwierz mi na slowo powstanie :).

CytatJa chcialbym aby sie pojawil Scarface ...

Myśle, ze moglo by z tego wyjśc coś na prawde fajnego...

Mr.G

Leo bez urazy, ale gadasz jakbyś byl rezyserem tych filmów :P

Leon Kennedy

Bo moze i jestem ;).  Ale teraz juz calkiem serio... Ja pisze to co myśle i równiez jestem pewien jak niczego na tym świecie, ze powstanie trzecia cześc :)

PS: Wziąlem to bardziej jako komplement ;).

(A)nonim

CytatGordon ma równiez córke o takim imieniu
W komiksie tak w filmie nie.
Scareface jest świetną postacią i bardzo pasuje do świata Nolana, ale nie chcialbym go widziec w trzeciej cześci. Juz tlumacze czemu, otóz dwie postaci o podobnym schorzeniu psychicznym (rozdwojenie ja?ni) w jednym filmie to lekki przesyt postac troche niepotrzebna.   
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

bartP

Cytat: (A)nonim w 27 Styczeń  2008, 19:59:28
Barbara Gordon byla juz w Batman Begins, to zona Jamesa Gordona, nie córka.
Owszem, w Batman Begins pojawia sie zona Gordona, jednak nigdzie nie jest powiedziane, ze zwie sie Barbara.
Gordon ma zone o takim imieniu w Year One ;)
szkoła dla chłopców, technikum niewinności

Leon Kennedy

CytatOwszem, w Batman Begins pojawia sie zona Gordona, jednak nigdzie nie jest powiedziane, ze zwie sie Barbara.

Powiedziane nie jest, ale jednak ma ona na imie Barbara. Wystarczy wejśc na BatCave i zerknąc do dzialu BB ;).

CytatW komiksie tak w filmie nie.

Co racja to racja :).

(A)nonim

A logicznie myśląc jezeli zona Gordona w TDK ma na imie Barbara to chyba nie zmienila go od czasu poprzedniej cześci.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.