Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Expendables

Zaczęty przez Kadaver, 23 Maj 2009, 19:04:24

Johnny Napalm

Ciekawe... nie wydaję mi się, żeby w świecie anglo-amerykańskim ludzie mieli taką fiksację na punkcie Chucka jak np w Polsce. Mel to zupełnie jednak inna liga, no i chociaż Chucka bardzo lubię to, Gibson jest zdecydowanie lepszym aktorem. Potrafi grać, ma bogatszą mimikę, jest... bardziej zabawny, no... film dużo zyska z tym gościem w składzie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Nikt nie powiedział że Chuck dobrze gra. Ta fiksacja wynika z jego zaje*istości, on jest po prostu NAJ....... wojownikiem w historii. Taki Wielki Przedwieczny razem z Bruce`m Lee ;)


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Johnny... nie chodzi tutaj o gr? aktorsk?... Raczej o to, ?e Chuck jest jednym z symboli kina akcji. Bohaterowie grani przez niego, w pojedynk? potrafili za?atwi? band? przeciwników, nawet si? przy tym nie poc?c. I zapewniam Ci?, ?e 'anglo-ameryka?skie' ?rodowisko, równie? ?a?uje, ?e Chuck nie zagra w EX3.

A z Mel'em po prostu porówna? si? go nie da, bo to dwie oddzielne bajki...

franek... 10/10 =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Kadaver

Wg imdb Stallone chce, żeby w trójce zagrał Kellan Lutz.


JaRo II

 Czyli zdj?cia ju? ruszy?y, obsada zosta?a skompletowana. Jest dobrze, pojawi?o si? nawet kilka nowych klasyków- Mel Gibson, Wesley Snipes i Jackie Chan. Cieszy tak?e wybór Harrisona Forda i Antonio Banderasa, ale ci aktorzy jako? nieszczególnie kojarz? mi si? z kinem akcji. W ogóle to zauwa?am, ?e anga? w tej serii otrzymuje coraz wi?cej aktorów, którzy maj? raptem dwa mocniejsze filmy akcji, a te prawdziwe ikony nadal s? pomijane.
Mi nadal brakuje Stevena Seagala ( s?usznie ochrzczonego "Wielkim Nieobecnym" ), brakuje tak?e Kurta Russella, Michaela Dudikoffa, Vina Diesela, The Rocka i Hulka Hogana. Ten ostatni wypowiada? si?, ?e chce zagra? w trzeciej cz??ci, szkoda, ?e twórcy nie rozwa?yli jego kandydatury.
Z innych aktorów, którzy mo?e nie s? pierwszoligowymi aktorami kina akcji, ale jednak zas?uguj? na wyst?p w tej serii to najbardziej brak:
- Carl Weathers ( "Rocky" , "Predator" ),
- Mr. T ( "Rocky III" , "Dru?yna A" ),
- Tom Selleck ( "Magnum" ),
- David Hasselhoff ( "Nieustraszony" ),
- Danny Trejo ( "Desperado", "Maczeta" ),
a tak?e Ruetger Hauer, który by?by wr?cz wymarzonym czarnym charakterem dla ekipy Niezniszczalnych.

W ewentualnych kontynuacjach chcia?bym zobaczy? kogo? z powy?szej ekipy. Brakuje mi w tej serii tak?e "niezniszczalnego sprzed wieków", czyli Clinta Eastwooda. Clint to jeszcze jedyna gwiazda z czasów Charlesa Bronsona, Johna Wayne'a i Lee Marvina, która nadal ?yje i która jest symbolem twardziela. Clint pewnie w tej serii nie zagra, a szkoda. I na sam koniec brakuje mi jeszcze w tej cz??ci mojego ulubionego Niezniszczalnego- Chucka Norrisa. Dobrze, ?e przynajmniej zagra? w drugiej cz??ci. Mia? niedu?? rol?, ale skrad? ca?y film.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Adriann

Clinta też chętnie bym zobaczył..nawet w jednej malutkiej scence czy coś np... Jako ojca któregoś z głównych bohaterów, byłego wojskowego..mógłby np mocno zjechać całą ekipę..:P Taka scenka byłaby super

Kadaver

Wg imdb do obsady dołączył Robert Davi.

LelekPL

Clint jest starszy od w?gla ju? teraz. Dajcie facetowi spokój, bo on zamiast gra? w Expendables czy jako stary Bruce Wayne, co to niektórzy jeszcze sugeruj?, w tej chwili bardziej zajmuje si? gadaniem do pustych krzese?. Clint mia? swój czas i by? wielki, ale na boga znajcie limit ludzie.

Co do wypowiedzi JaRo to musz? Ci? zasmuci?, ale Jackie Chan nie wyst?pi w trójce. Za to do Twojej listy koniecznie doda?bym Bolo Yeunga i przywróci?bym Van Damme'a - tyle razy gra? ju? przecie? bli?niaków.

Ja po dwójce ju? my?la?em, ?e si? kompletnie zniech?ci?em do tej serii, by?a straszna wed?ug mnie, zw?aszcza przy kolejnych podej?ciach, ale có?, znowu pad?em ofiar? nostalgii i umiej?tno?ci marketingowych Stallone'a bo dla nowych cz?onków obsady znowu chc? ten film zobaczy?. Zw?aszcza Mel Gibson i Wesley Snipes, którzy z nowych powinni mie? naprawd? du?e role. Bo z Harrisonem to si? nie oszukujmy, nie b?dzie to wi?ksza rola ni? Willisa.

Kadaver

A ja do waszej listy dopisałbym jeszcze: Richarda Nortona, Dona the Dragona Wilsona, Ralpha Moellera, Briana Thompsona, Mathiasa Huesa.

kelen

Jestem ciekaw, czy za 10-20 lat ktoś by się skusił na podobną formułę filmu, ale zbierającą aktorów z filmów superhero.

JaRo II

Cytat: LelekPL w 31 Sierpień  2013, 20:17:35


Co do wypowiedzi JaRo to musz? Ci? zasmuci?, ale Jackie Chan nie wyst?pi w trójce. Za to do Twojej listy koniecznie doda?bym Bolo Yeunga i przywróci?bym Van Damme'a - tyle razy gra? ju? przecie? bli?niaków.




  Ca?y czas my?la?em, ?e Jackie Chan wyst?pi w tym filmie. Wielka szkoda, najbardziej si? cieszy?em na my?l o nim :( Na pewno wprowadzi?by do filmu sporo dobrego humoru i kaskaderskich wyczynów. A co do Van Damme'a to te? ?a?uj?, ?e si? nie pojawi. Móg? w?a?nie zagra? brata bli?niaka Jeana Villeina, który chce si? zem?ci? na Niezniszczalnych za ?mier? brata. Dopiero w czasie trwania fabu?y dowiaduje si? od Barneya Rossa o tym, ?e jego brat by? terroryst?. W ramach rekompensaty staje po stronie Niezniszczalnych i pomaga in pokona? Mela Gibsona. Oklepane? Mo?e i tak, ale pasuj?ce do tego typu kina.

A Clint Eastwood móg?by pojawi? si? chocia? tak symbolicznie, nawet w jednej krótkiej, ale za to pami?tnej scenie. Chocia?by tylko po to, aby zaznaczy? sw? obecno?? w serii, która zapewne kiedy? stanie si? kultem.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Kadaver

Z aktorów w podobnym wieku, co Eastwood mogliby się pojawić John Saxon i Jim Brown (grał w" Parszywej Dwunastce" i "Uciekinierze").

LelekPL

Swoją drogą do obsady nowych Szybkich i Wściekłych dołączyli Kurt Russell i Tony Jaa, więc i ta seria wyrasta na mini Expendables. Ba, śmiem twierdzić, ze ostatnie dwie części były znacznie lepsze od tego co zaserwowali nam emeryci do tej pory, którzy zamiast tworzyć nowe spektakularne sceny bazują tylko na starych tekstach i odniesieniach do przeszłych filmów.

lady_ozzy

Cytat: LelekPL w 31 Sierpień  2013, 20:17:35
Co do wypowiedzi JaRo to muszę Cię zasmucić, ale Jackie Chan nie wystąpi w trójce.

Mogę zapytać, skąd taka informacja ? Nie tak dawno pojawiała się informacja, że zagra, stąd Moje zdziwienie.
Internet również milczy na ten tema. Ale może słabo szukam.
W każdym razie byłaby to wielka szkoda....

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]