Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Moderatorzy

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Luty 2009, 14:34:42

Leon Kennedy

Przykro mi, ale nie zanosi się, aby powstał nowy dział dotyczący tematyki gier... Jednak jeśli ktoś che pogadac o konkretnej grze to może działać w offtopicie ;)

Mihcim

Leon, chyba miales na mysli
Zagladajcie do tematu o Residencie
zostalo 2 dni! : )

Leon Kennedy

Również, ale nie tylko ;)

Altair

Okej Leon,to zglaszam kandydature do ''Inne Komiksy''

Leon Kennedy

A jak Twoja wiedza w tym zakresie??

Altair

Kilka Ultimate Spider-manow,kilka Amazingow + Spider-man Reign no i przymierzam sie do Superman:Doomsday,a potem poleca Punisher i Daredevil ;)

(A)nonim

Nie że wiedza w danej dziedzinie nie jest ważna, ale czy ważniejsza czasami nie jest znajomość regulaminu, dbanie o porządek, brak OT, itd.?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Sama wiedza również jest istotna...
Posted on: 14 Marzec  2009, 18:20:15

 Mam nadzieję, że Bruce95 to zrozumie, ale dział o komiksach przejmie najprawdopodobniej (A)nonim. Nie chcę abys pomyślał, ze Twoja kandydatura została przez nas olana, bo tak nie było, po prostu wybraliśmy osobę, która bardziej pasuje do tego działu i tylko to zaważyło na naszej decyzji. Nie było w tym żadnych podtekstów. Liczy się tylko dobro forum.

Altair

Nie obrażę się ;)
Posted on: 19 Marzec  2009, 12:55:09

 A Fan-Filmy?

Mihcim

Mam nadzieje ze beda  inne-gry ; )

Leon Kennedy

Nie będzie i jest to raczej już przesądzone. Odnośnie Fan - Filmów to jeszcze się zobaczy.

Altair

Fan-filmami rowniez moglbym sie zajac.

Leon Kennedy

Myślę, że do poniedziałku dostaniesz odp ;)

Altair


Leon Kennedy

Trochę mi się to przeciągnie... Dzisiaj mam ostatni dzień z netem... przerwa aż do piatku. Więć dopiero wtedy poznasz opdpwiedź ;).