Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Altair

CytatA 3D jest jeszcze za drogie na to aby kupić je dla Gry Avatar i Killzona 3 który jeszcze nie wyszedł.
Drogie na pewno, ale wg mnie i nie tylko bardzo przyszłościowe. Okazuje się poza tym, ze Avatar o dziwo trochę słabiej wypada w 3D niż Killzone.
CytatA Move to niby nowość?
Nie, ja to mówiłem? W każdym razie wydaje się być czymś bardziej dopracowanym niż Kinect, no i potwierdzeniem słuszności mojej tezy niech będzie fakt, że Sony nie musiało wynajmować do swoich pokazów aktorów, którzy nieudolnie naśladowali to co widzieli na ekranie...
Cytat
Pozatym na E3 pokazywano Gears Of War 2 w 3D
Co jest zaletą Epic i nikogo więcej. MS już dawno wypowiadał się co sądzi o 3D, skąd ta nagła zmiana toku myślenia?

Mihcim

Tak grałem i ta gra jest hmm ouuuuuukeeeeej.........
Jak nie masz co zrobić z kasą to kup ; )

Altair

Grałem. Jeżeli Ci się podobały pierwsze trzy części (Piaski Czasu, Dusza wojownika i Dwa Trony) to nawet się nie zastanawiaj.

Mihcim

Ta gra jest słaba :/ moim zdaniem strata kasy ale jak nie masz co z nią robić to kup...Red Dead Redemption  : )
iiiihaa!

Altair

RDR jest dro?sze od Prince'a.

TheBeatles

Ale 100 razy lepszy

Altair

Wiem, ale wyraźnie powiedział, że jest fanem PoPa.
Posted on: 16 Sierpień  2010, 19:45:38

 Zresztą pytał akurat o tą grę, a nie o RDR. To tak jakbym spytał Was czy warto kupić nowego Silent Hilla, a ktoś inny by wyskoczył "weź Uncharted 2"... :P

TheBeatles

Cena Kinecta to ostatni gwóźdź do Trumny tego kontrolera. Jeśli nie stanieje do trzech stów(co najmniej) to kiepsko widzę przyszłość tego wynalazku

Altair

Pomijając fakt, że nie przypominam sobie jego dużych pokazów, na których by działał to tak poza tym naprawdę jest coraz gorzej. Najpierw fakt, że Fable 3 nie będzie na razie robione pod niego, potem brak obsługi głosu, ciągłe awarie na dużych imprezach i jeszcze ta cena.. 

TheBeatles

Glos będzie później i podobno będzie obsługiwał język polski. Ale jednak dzięki Kinectowi mamy Live w polsce

Anarky

Ponieważ to mój (o dziwo) pierwszy post w tym temacie, a czasu na granie zbyt wiele nie mam przedstawię w co gram obecnie. A mianowicie w Velvet Assassin, gra akcji i typowa skradania w której cień i mrok to twoi sprzymierzeńcy. Czekanie na odpowiedni moment i cios, to tutaj podstawa. Fabuła gry osadzona jest w realiach II Wojny Światowej, gracz wciela się w rolę agentki brytyjskiego wywiadu MI6, Violette Summer. Podczas gry odwiedzimy między innymi Francję (Paryż), Niemcy (port w Hamburgu) oraz uwaga Polskę (okupowana Warszawa). Naszą podstawową bronią jest nóż / sztylet i choć napotykamy bronie palne to amunicji do nich jest mało, by nie powiedzieć bardzo mało. Save Game w dowolnym momencie jest tu niemożliwy, przeciwnicy mają przewagę liczebną i są dość czujni co jeszcze bardziej utrudnia grę. Co ciekawe bohaterka Velvet Assassin, jest wzorowana na historycznej postaci Violette Szabo, agentce SOE (Zarządu Operacji Specjalnych - powołanej do życia w 1940 roku strukturze zajmującej się przede wszystkim organizacją dywersji i ruchu oporu na terenach okupowanych przez Niemców).

Velvet Assassin trailer
http://www.youtube.com/watch?v=VA4SHe_0heE



Ja wam pokażę!

TheBeatles

Na jakich platformach grasz?

Anarky

Cytat: TheBeatles w 29 Sierpień  2010, 18:00:48
Na jakich platformach grasz?

Nie wiem czy można nazwać to platformą ale jeśli już to zwie się ona PC, PC i jeszcze raz PC :D
Ja wam pokażę!

TheBeatles


Mihcim

Resident Evil 6 zapowiedziany : )
Wkrótce nowe newsy :D