Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

franek

Mam jeszcze nowego kandydata
Portal 2 albo L.A. Noire


Show Must Go On!!!

Altair

Właśnie ogarniam Duke Nukem Forever na Piecyku... Pierwsze wrażenia? Naprawdę klawa atmosfera i hardy humor, przeciętna grafika na ustawieniach Ultra i lekko zalatuje starą technologią, ale to kolejna gra, która umie przykuć do monitora, polecam.
Wstępnie? Mocne 7+, ale to tylko Prolog, więc zobaczymy co będzie dalej.

franek

Ja na pewno nie postawię na CoD Modern Warfare 3. Macie racje z tą grą. Jak to Activision zrobią 50 części CoD i wszystkie będą takie same.

Altair i jak ci się Duke Nukem podoba? Mi pasuje.


Show Must Go On!!!

Mihcim

W Call of Duty grają tacy typowi gracze i dla takich graczy jest robiona ta gra.
Nie ważne czy ta gra będzie mieć grafikę z zeszłego roku w CoDa dalej będą napier***ać Hardkorowcy.

Altair

franek, dla mnie klimat wygrywa mimo wszystko <3 ;D

franek

O którą grę ci chodzi???


Show Must Go On!!!

Altair


TheBeatles

Jako że Team Fortess 2 przeszło na model free to play zdecydowałem że ściągne. Po dwóch dniach ściągania (9GB!) zagrałem ale po 2 godzinach zdecydowałem że to nie dla mnie. Ale po obejrzeniu duetu Rock i Rojo postanowiłem wrócić i zagrać dotychczas nielubianym grubym. I dziś gra po prostu mnie wciągnęła i nie chciała puścić. W ciągu jednego dnia zdobyłem więcej osiągnięć i rzeczy do ekwipunku niż kiedykolwiek. Szczerze grę polecam.

franek

Zapomniałem że ja to czasem lubię normalnie pyknąć w Mortala
Wszystkie jakie tylko Na PC są
Mortal Kombat



Mortal Kombat II



Mortal Kombat III



Mortal Kombat: Trilogy



Mortal kombat IV



Brutalność Mortal Kombat FOREVER


Show Must Go On!!!

Rexio

Bijatyki takie jak Mortal czy Teken lepiej sprawdzaj? si? na konsolach  ::) takich jak PS3 , chocia? na PSP te? ?adnie si? prezentuj? , ale na kompa ? To jak pod??czysz jeszcze gamepada to jest fajnie ale na klawiaturze ?
Prototype i Crysis 2 to podobno fajne gierki godne polecenia na kompa tak samo jak Assasin Creed I i II , NFS Shift , Gta 4 , Dead Space 2 , Starcraft 2 ju? nie wspominaj?c o Batman Arkham Asylum  ;) czy wielu innych które ciesz? si? powodzeniem. Chocia? i tak zawsze lepiej si? gra na konsoli , zw?aszcza jak ma si? te 52 cale , wygodne siedzenie i gamepad który idealnie lezy w d?oni ( oczywiscie do NFS kierwnice a do Fps'ów tak zwany w Polsce karabinek ^_^ )

ashelos

Ten karabinek to takie gó*no ...
Na konsoli lepiej się gra w gry akcji,wyścigówki i takie podobne , ale w FPS-sy lepiej się gra na PC(No może z wyjątkiem Halo: Reach w którego na xboxie gra się fantastycznie) i jeszcze w strategie lepiej się gra na piecyku.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Leon Kennedy

Spotkał się może ktoś z poradnikiem do najnowszej odsłony Alone in the Dark? Wersja na wii.

kelen


Leon Kennedy

Taki bardziej Pl bym szukał, ale cóż i takowy się przyda ;).

franek

RExio zdziwiłabyś się, bijatyki są świetne na PC. Zaznaczmy że piewsze trzy Mortale zostały zrobione najpiew na PC i amigi.


Show Must Go On!!!