Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Figurki z Batmanem

Zaczęty przez jahred666, 20 Marzec 2022, 10:03:12

jahred666

Hej, chciałem sobie dokupić do kolekcji komiksów jakąś fajną figurkę Batmana, która stanie na półce ale kompletnie się nie orientuję w rynku a wybór jest od groma (często gęsto tandeta). Jaka firma gwarantuje najlepsze wykonanie? co możecie polecić?

Q

Obserwując figurki kolekcjonerskie, które wypuszczają przy okazji premiery "The Batman", to jest w czym wybierać. Ale ceny też do małych się nie zaliczają i jak chociażby za statuetki/figurki od HotToys trzeba się liczyć w z wydatkiem czterocyfrowym cyfrowym. Iron Studios i Sideshow Collectibles też mają produkty wysokiej jakości.

Te tańsze to bardziej zabawki niż coś co można by śmiało postawić na półce.

Na https://www.dystryktzero.pl/ mają trochę wyboru kolekcjonerskich figurek.

Na pewno gdybym sam miał kupować taka figurkę,  zwracałbym uwagę by statuetka miała jak najmniej ruchowym czy wymiennych elementów, wtedy wiadomo, że nie zaprojektowano jej z myślą dla dzieciaków.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

jahred666

A co powiecie o figurkach McFarlane'a? Z tego co udało mi się przeczytać to jakościowo są jedne z najlepszych na rynku? Ma ktoś może?

Rado

Najlepiej sobie na YT obejrzeć prezentację danej figurki - na pewno ktoś już to opublikował. Niedawno kupiłem sobie akurat coś od McFarlana, właśnie ze wspomnianego sklepu Dystrykt Zero. 30 cm the Batman. Zbieram się do prezentacji na kanale, ale kiepsko mi to idzie. Ogólnie jestem zadowolony.


Juby

Nice. Ja jedynie celuję w figurkę, która trafiła do zestawów w CinemaCity (szkoda, że nie dawali takich przed naszym seansem). :)