Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Stare Komiksy

Zaczęty przez zupa123, 04 Czerwiec 2016, 19:57:03

zupa123

cześć mam pytanie gdzie można kupić stare komiksy? przez stare rozumiem od  lat 90 w dół (choć te bardzo stare mogą kosztować fortune). bardzo podobają mi się graficznie i przyciągają mnie swoim stylem gdzie nie ma nowoczenych aut tylko są stare i wszyscy mają stare ubrania  tylko nie za bardzo wiem gdzie takie dostać. najbardziej interesowały by mnie oczywiście te o Batmanie

Night_Wing [usunięty]

Poniżej prezentuje jedne z najdziwniejszych, osobliwych, ale jednocześnie specyficznych ze względu na wypełnienia, tusz, kreskę oraz kontury postaci i rzeczywistości historii obrazkowych komiksów:


Reign of the Superman! - nr3 - The Adventures of Superman - Boy meets Supergirl nr 3 /96 (TM Semic)
-

Komiks krótki, ale co najważniejsze z charakterystycznym rysunkiem i specyficznym wypełnieniem cienia oraz z postacią, którą za "Chiny Ludowe" nie mogę się dopatrzyć kim jest: "Biała Króliczka". Dlaczego Lex Luthor Ma czerwonawe długie włosy złączone z brodą w spójny konstrukt? Trzej Supermani, w tym John Irons  aka "Steel" lub "Man of Steel" - zamiennik prawdziwego Super Mana, którego uważano za zmarłego. No, nieźle. Pojawiają się jeszcze Stinger, Guy Gardner i wiele innych, a co najciekawsze ten zeszyt jak i wiele podobnych wydań z lat 90-tych był zbyt krótki - ledwie kilkadziesiąt stron, w porównaniu do tego co prezentują nam współcześnie wydawcy: średnio po 120/130-lub więcej stron.



The Adventures of Superman - Na granicy Wszechświata - Kismet nr 4/95 (TM Semic)
- Tego komiksu jeszcze nie czytałem, ale zapowiada się on ciekawie, co skłania mnie do szybkiego zaangażowania się w  tą lekturę. W tym numerze Superman spotka się z jakimś kosmicznym wszech-organizmem, bytem, świadomością Wszechświata: Kismetem.

Jestem skłonny sprzedać te dwa komiksy po przeczytaniu.