Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Bless


Leon Kennedy

Firefly zapowiada się całkiem nieźle. Jak dobrze, że gra wielkimi krokami się zbliża :D

pingoo42

#167
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Bless

Chyba zostanę waszym głównym informatorem :D heh

NEW NEW NEW !    (od 0:55 Deathstroke)

http://www.youtube.com/watch?v=TBXl9iWqJXk#

LelekPL

Deathstroke jest rzeczywi?cie wolniejszy od pozosta?ych grywalnych postaci w tej serii, ale jest te? zdecydowanie najsilniejszy. To by?a te? jedna z rzeczy, która mnie troch? irytowa?a w systemie walki Arkham City - wszystkie postacie potrzebowa?y takiej samej liczby ciosów aby znokautowa? rywala, a wed?ug mnie taka chudziutka Catwoman albo m?ody Robin powinni potrzebowa? znacznie wi?kszej ilo?ci ciosów ni? Batman. Pomys? z ich nieco szybszymi ruchami by? strza?em w dziesi?tk?, ale powinno si? te? zwróci? uwag? na ró?nic? si?y.

Natomiast je?li chodzi o styl walki Slade'a to tak ?rednio póki co to widz?, znowu ma?o nowego. Mia?em nadziej? na u?ycie broni i miecza, ale by? mo?e przy odpowiedniej liczbie combosów mo?na u?y? tych "gad?etów" do natychmiastowego nokautu. Gracz prezentuj?cy si? tutaj jest bardzo s?aby, wi?c zapewne nie wykorzysta? wszystkich mo?liwo?ci Deathstroke'a.

Rado

Chyba jeszcze nikt nie wrzucał, tak więc całkiem niezły wywiadzik z voice actorem do Origins - Rogerem Craig Smithem.

http://www.buzzfeed.com/josephbernstein/an-interview-with-the-other-new-batman

pingoo42

#171
Nowy porównawczy gameplay od Nvidii.

Batman: Arkham Origins - NVIDIA PhysX Gameplay Trailer
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

NeitalMike

Kurde nie mogę się już doczekać <3

pingoo42

#173
Trochę nowych screenshotów.
Batman: Arkham Origins - New Screenshots [Penguin and Deathstroke]

I lista trofeów
Batman: Arkham Origins - Achievements Revealed

Bless, teraz to ja zostałem nowym informatorem :P

Post Merge: 21 Wrzesień  2013, 21:23:36

PS
Poprawiłem poprzednie linki bo kopiowałem je na stronę używając telefonu i coś nie działało :P

Sory za błędy :)
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

LelekPL

Batman: Arkham Origins - Season Pass

Będzie Arkham Origins Season Pass, które co ciekawe, będzie jednak warte świeczki (czyt. około 60 zł). Wykupując to sobie otrzymujemy:
- sporo skinów, w tym wcześniej już zapowiedziany Legends Pack (który btw możecie zdobyć zamawiając grę na muve.pl, tak jak ja), Detective Comics #27, ale i nowości takie jak - Batman z Red Son, z Gotham by Gaslight czy bardzo oczekiwany i idealnie pasujący do gry Batman z Noel. Co do reszty to nie jestem pewien skąd pochodzą. Może ktoś z Was wie... widoczne są one na 0:49 filmiku. Pierwsze trzy od lewej już wymieniłem, a te pozostałe!? Nadal wielka szkoda, że nie ma ani kostiumu z New 52, ani filmowych kostiumów, czyli tak naprawdę tych, na które najbardziej czekam
- Initiation - póki co najciekawszy dodatek, który pozwoli nam ćwiczyć jako Bruce Wayne, przed zostaniem Batmanem. Są to tylko challenge mapy, ale i tak wygląda to piekielnie ciekawie
- przyszłe Story DLC - a to jest najbardziej wart zakupu dodatek, nawet jeśli nie wiadomo co się pod nim będzie kryło

Bless

Z jednej strony ciesze si? na ka?d? wiadomo?? odno?nie dodatków do tej gry a z drugiej strony za?amuj? si? ile tego b?dzie trzeba dokupi? ?eby mie? full gr?. Co do Deathstrok'a to to jest po prostu robin z poprzedniej gry :/ troch? szkoda bo liczy?em na co? moreeee ale prze?yje :D a puki co ciekawi mnie ten tryb grania Waynem jako szkoleniowiec !

I teraz takie pytanie z innej beczki, my?licie ?e na tym sprz?cie ruszy mi ta gra ?? :

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6600 @ 2.20Ghz
4,00 GB RAM
Windows 7 64 - bitowy system
Grafika Nvidia GeForce GT 310 M 512MB

Podkre?l? ?e poprzednie gry mi dzia?a?y bez zarzutu na ?rednich ustawieniach.

Rado

Micha?, chyba jest jednak skin z New 52, bo moim zdaniem jest to w?a?nie ten czwarty z lewej, masz te charakterystyczne nity na kostiumie.  Po nim jest stary pomarszczony Batman czyli zapewne po prostu z TDKR chocia? my?la?em te?, ?e to mo?e wampirzy skin, ale zdaje si?, ?e nie ma k?ów. Nast?pny batmanowy skin to zdaje si? jedna z wersji Earth 2:



Nast?pnie wydaje si?, ?e jest to desigh Tima Sale'a np. z Long Halloween. Pó?niej kolejna wersja Earth 2:



Nast?pny z Batman: Thrillkiller i Dark Knight of the Round Table.


franek

Origins powinno odpalić na minimalnych, zwłaszcza że ponoć wymagania mają być podobne do City ;)


Show Must Go On!!!

Bless

Hmm oby choć zastanawiam się nad zmianą kompa na tą grę hehe :D   Co to skinów to jest ich naprawdę dużo ! choć moim faworytem jest Knightfall skin !

LelekPL

Spokojnie odpali Bless. Z tego co widziałem to Origins ma praktycznie takie same wymagania co City, oczywiście poza wielkością i pewnymi detalami, ale myślę, że możemy mówić mniej więcej o tych samych wymaganiach. Więc mi na dużo słabszym komputerze - Pentium dual-core 2.00, RAM 3GB, geforce g 105m - działało praktycznie płynnie (przy ładowaniu się przycinał), mimo, że teoretycznie powinna nie pójść. Oczywiście będziesz musiał coś poświęcić - albo na prawie najniższych detalach sobie pograsz, prawie bo coś zawsze można zwiększyć, albo tak jak ja, czyli na high detalach, ale na rozdzielczości najniższej, czyli 4:3 - brak obrazu po bokach. Twój na dodatek wygląda na dodatek na lepszy komputer więc być może coś nawet i lepiej będziesz sobie mógł odpalić, ale podsumowując gra Ci pójdzie.

@Rado, dzięki. No właśnie ten czwarty od lewej mnie zastanawiał, bo za słabo go było widać, żebym mógł wywnioskować, że to New 52, ale z tego co czytam to chyba on właśnie. Ta maska trochę dziwnie wygląda, ale jeśli to ten skin będę BARDZO zadowolony. Ten piąty po lewej to jest chyba Blackest Night jednak. Natomiast pozostałe, te z Infinite Earths Pack, już znałem, bo ogłoszone zostały już wcześniej i to są te, które wymieniłeś i zarazem te, które za darmo dostaniesz na muve.pl kupując tam grę (tutaj masz link ze zniżką jeszcze - http://www.arkhaminfo.com/2013/09/wspolpraca-arkhaminfo-com-z-muve-pl/ ). Ale dzięki mimo wszystko za odpowiedź i pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że masz rację - Batman: Noel, DC #27 i New 52 to były trzy najbardziej oczekiwane skiny przeze mnie zaraz obok tych filmowych.