Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nightrunner

Zaczęty przez bart-allen, 27 Sierpień 2012, 19:33:03

bart-allen

W Batman Inc. widzieliśmy Afrykaninów Afrykanów i Anglików ale również Francuzów.Przykładem jest Nightrunner który przypadł mi do gustu.Różni się od Batmana tym że jest Parkourem i biega w trampkach.Więc jeżeli chodzi o następcę tronu Nightwinga ten jest najlepszym pomysłem.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Tengu

Sugestia do moderatora, jeśli jakiś tu jeszcze działa - jako że w "Uniwersum Batmana" dużo postaci z bat-universum ma swoje tematy, myślę że i ten powinien się znaleźć w tamtym dziale. Co do Nightrunnera, zaciekawił mnie ten pomysł, więc wyguglowałem (tak, jeszcze taki zdesperowany żeby czytać Batman Inc. nie jestem :D) ciekawy kadr w spoilerze:

Spoiler
[Zamknij]

... symbol... heh, no, to takie... "batmanowe".

Rado

Te? nie jestem zainteresowany aby czyta? BATMAN INCORPORATED, ale poczyta?em troch? na temat samego Nightrunnera i w sumie wydaje si? on do?? ciekawy. Troch? sztampowy (rozbita rodzina) acz, z tego co czytam, poruszaj?cy te? ciekawe problemy, jak np. kwestie religii we Francji. No i ogólnie temat Parkour'u mo?e zainteresowa?.

Roz?mieszy?o mnie, ?e Bruce kupi? Bilalowi penthouse'a z sekretn? baz? operacyjn? oraz pe?no sprz?tu do walki z kryminalistami. Zak?adam, ?e w tym ca?ym Incorporated Batman takie prezenty robi? ka?demu, ale nie zmienia to faktu, ?e jest to mokry sen ka?dego fana komiksów z mlekiem pod nosem - dosta? super tajn? kwater?, heh.