Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman the Movie czy Batman i Robin

Zaczęty przez piotrek1x2, 20 Styczeń 2008, 16:55:48

Lepszy by?:

Batman'66
22 (55%)
Batman i Robin
18 (45%)

Głosów w sumie: 40

daniello32

Ja wolę Batman & Robin.Pod względem kiczu i bezsensownej fabuły oba filmy są jak dla mnie równe, mimo tego, że różnią się o ponad 30 lat  ;).Wolę B&R, bo kostiumy w filmie były całkiem fajne (nie licząc sutków).Szczególnie kostium Robina był git.W Batman: The movie kostiumy były kompletnie do bani.Wiem, że to lata sześćdziesiąte itd, ale mogliby chociaż jakiś inny kształt oczu gacka dać, bo to uczyniłoby strój choć trochę ponurym.Zdecydowanie wolę B&R.

Altair

Watek troche bez sensu.Takim torem myslenia mozna zalozyc topic ''Zielona Mila,czy American Pie: Beta House?'' Ludzie, inne czasy,inne konwencje, inne realia,inne gatunki filmow i inny Batman.

Juby

No tyle, że oba filmy są o Batmanie i Robinie, a Zielona Mila, nie ma nic wspólnego z Beta House. W dodatku sonda dotyczy dwóch słabych i kiczowatych produkcji, a ty dałeś za przykład debilną komedię, najgorszą część serii American Pie i Film, który uchodzi aktualnie za arcydzieło, a dla mnie był tylko w miarę dobry. Jednak to porównanie było słabe Altair :P

Altair

CytatJednak to porównanie było słabe Altair
Wiem,nic lepszego nie przyszło mi wtedy na myśl :P ale jak celnie zauważyłeś nie mają nic wspólnego.Imo,tak samo można potraktować sytuację z Batmanem '66 i B&R.bo gdyby wyciąć z tytułu nazwę głównych postaci otrzymalibyśmy dwa niezależne i nie mające NIC,a NIC (fabuły,postaci,podejścia,konwencji,etc.) wspólnego filmy.

PS.Ranny z Ciebie ptaszek widzę ;)

Leon Kennedy

Jednak mją jedna wspólna cechę... Głupote, która wręcz emanuje z tych produkcji ;).

Altair

tak,tego tytułu im odebrać nie można ;)

heros65

Według mnie to ciężko by tu wybrać.Batman 66 to stary film i ciężko w nim o efekty specjalne,ale ma ciekawą historie.Batman and Robin to klapa mogli zrobić dobry film,a oni to zpieprzyli. 

bart-allen

Batman 66 to doskonały film.Jest lepszy o wiele od Batman i Robin.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem