Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Bless

Copperhead : "Another fun surprise was the first ever announcement of a new assassin, Copperhead. Based loosely on the comic character of the same name, this Copperhead is a female master of martial arts who uses poison and outrageous fighting and acrobatic ability to take on our hero". No i wszystko jasne :P

pingoo42

Cytat: Człwowieknietopeż w 22 Lipiec  2013, 00:47:26
Niekoniecznie.
Typek podkładający głos batmanowi w aa i ac powiedział, że powróci w kontynuacji, gdzie będzie grał starszego batmana(robert craig smith gra młodszego).
Mam teorię, że w kontynuacji ac wrogiem będzie...
Spoiler
syn Jokera.
Bo chyba w dodatku do ac jest coś takiego, że Harley ma test ciążowy z pozytywnym wynikiem, więc syn będzie mógł chciec się za ojca zemścić
[Zamknij]

To w AC jest ten test ciążowy, a w DLC Zemsta Harley Quinn jest kilkadziesiąt testów ciążowych pokazujących, że Harley NIE jest w ciąży i opakowanie z napisem, który informuje iż test może wypaść fałszywie, dlatego Harley zrobiła ich jeszcze kilkadziesiąt. Więc syna Jokera raczej nie będzie.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Bless

Myślę że ten test ciążowy to był taki funny joke jak ten filmik z Jokerem o Batman Arkham World :)

Nietoperz

Bardzo mi?a wiadomo?? dla czekaj?cych na gr?. :D Wrzucam pierwszy! ;)

Z facebookowego fanpage'a https://www.facebook.com/BatmanArkham:

Multiplayer has been announced for Batman™: Arkham Origins!

3 vs. 3 vs. 2.

An epic online showdown where every match is different. Think you can take down criminals on your own? Show them what you've got as Batman or Robin.

Want to rule the Gotham gangland and take out the Boy Wonder or Dark Knight along the way? Defend your turf and fight as elite members of The Joker or Bane gang. Don't worry, when things get dire for your gang squad, players can call in the ultimate reinforcement by summoning - and playing as - The Joker or Bane.

This mode will be available at launch on October 25th.

http://www.youtube.com/watch?v=zRYHYJPhhxc#

Zatrakus

Hmm... Boj? si? troch? o rozgrywk? po stronie kryminalistów- a konkretnie o mechanik? strzelania. Jeszcze zobaczymy... Póki co nie b?d? si? martwi? na zapas, to tylko trailer, poczekamy do gameplay'u.
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

pingoo42

#140
Hmmm... Z traileru wynika, że mechanika strzelania będzie podobna do tej z Mafii II. Oby tak było naprawdę :)

Post Merge: 01 Sierpień  2013, 18:43:04

Tutaj daje link na ciekawy artykuł o trybie multiplayer w Batman Arkham Origins.

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-07-31-lowca-staje-sie-zwierzyna-w-trybie-sieciowym-batman-arkham-origins
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

pingoo42

Pytanie do moderatorów:
Czemu na stronie nie ma jeszcze newsa, że będzie multiplayer Batman Arkham Origins??
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

LelekPL

http://www.youtube.com/watch?v=U5vqDi6bzEg#

Nowe skiny. A? 4 tym razem. Nic wielce interesuj?cego, ale na pewno s? ró?norodne. Teraz bardzo licz? na "movie pack" i na "artist's pack" z kostiumami takich autorów jak Bermejo, Lee, Capullo, Bolland etc.

FileOff

Co do skinów, jeśli w ogóle, to będe grał albo Azraelowskim, lub Westa, bo one są po prostu dla mnie najlepsze. Nie ukrywam że jeszcze kilka innych strojów nietoperka z chęcią bym zobaczył ale dobre i to :P




@Edit:


A Co do multi, to jest wepchany na siłe, i taka prawda. Wątpie abym go włączył.

bart-allen

Ciekaw jestem czy Robin będzie nowym DLC  :o
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

LelekPL

#145
Batman: Arkham Origins - Firefly Trailer [Gamescom 2013]

Firefly bitches. Nowy trailer z nowym wrogiem.

Wygl?da to wszystko bardzo ciekawie pod wzgl?dem fabularnym. W samym zwiastunie dzieje si? tak wiele rzeczy i mamy mnóstwo informacji:
- ugryzienie Copperhead spowoduje jakie? halucynacje u Batmana, co przetestuje umiej?tno?ci gracza w walce z wi?ksz? ilo?ci? wrogów
- walka z Deathstrokiem b?dzie si? na pewno opiera?a na walce z MIstrzami Sztuk Walki, których spotkamy wcze?niej w grze
- Bane b?dzie testem naszej sprawno?ci w walce z opancerzonymi przeciwnikami
- Firefly przetestuje pewnie nasze umiej?tno?ci szybowania

Poza tym jest w ko?cu Alfred, bardzo fajna interakcja z nim, widzimy jaskini? (gdzie btw. b?dziemy mogli wraca?, zmienia? nasze dodatkowe kostiumy!) no i dostali?my tak?e Gordona oraz zapowied? walki z policj?, czyli co? na co bardzo liczy?em. Mam nadziej?, ?e w grze równie? spotkamy na swojej drodze Harveya Denta.

Ogólnie zauwa?y?em te? troch? elementów z filmów o Batmanie. Muzyka na pocz?tku przypomina motyw Bane'a z TDKR, potem mamy motyw Jokera z TDK w rozmowie z Gordonem, a tak?e kostium w bardzo podobnej skrzyni jak w TDKR. Poza tym, Batman patrz?cy prosto w kamer? przypomnia? mi Batmana Burtona i to jak robi? to Michael Keaton. Póki co, brak nawi?za? do Schumachera wi?c i to jest plusem.

Ogólnie wygl?da to niesamowicie, a moja jedyna obawa jest taka, ?e to jest zbyt niesamowite i podobnie jak Arkham City mo?e nie by? dopracowany pod wzgl?dem rozbudowania postaci, wykorzystania w pe?ni ich potencja?u. Póki co z?oczy?cy dobrani do gry prezentuj? si? niesamowicie, wi?c mam tym bardziej nadziej?, ?e ka?dy z nich dostanie szans? na zaprezentowanie w pe?ni swoich mo?liwo?ci i stworzy prawdziwe zagro?enie dla Batmana, nie to co Two-Face, Bane, Deadshot czy Mad Hatter, ktorych Batman bardziej w tamtej grze traktowa? jako niedogodno?? ni? pe?noprawnego przeciwnika.

pingoo42

To Deathstroke pojawił się w Batman Arkham City??
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

LelekPL

Zwykła pomyłka, chodzilo mi o Deadshota

Aczkolwiek Deathstroke pojawił się w Arkham City, a dokładniej w dodatku do Vity czyli Lockdown. No, ale naturalnie nie o niego mi chodziło w poście wyżej. Już poprawione.

Bless

Oszalałem ! Ciesze się jak cholera, że jest Firefly ! To jest mega nie doceniana postać a według mnie ma ona niesamowity potencjał ! Czekam na tą grę jak szalony :D

LelekPL

O to chodzi w?a?nie aby te postacie by?y dopracowane. Rocksteady fantastycznie zrobi?o Freeze'a, Pingwina, Ra'sa czy Jokera, ale z wieloma innymi postaciami nie mieli pomys?u co zrobi? wi?cej i zostali wrzuceni chyba tylko po to, aby podekscytowa? fanów na kupno gry. Jedn? spraw? jest pokaza? trailer nadgorliwym fanom, aby pomy?leli "O mój bo?e, b?dzie Bane, to musi by? najlepsza gra na ?wiecie", a drug? zrobi? co? naprawd? ciekawego z t? postaci?.

Na szcz??cie z wywiadów z pracownikami WBGM mog? wywnioskowa?, ?e wszystkie postacie chc? wprowadzi? z jakiego? powodu, jednak nadal wnioskuj? to tylko z wywiadów. Na faktyczny stan rzeczy musimy poczeka? do premiery.