Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

franek

Może bez tego loczka ale taki zaczes do tyłu... Mi jakoś nie odpowiada, ale to tylko moje zdanie.


Show Must Go On!!!


franek

Coś słaby jak dla mnie ten nowy plakat :/


Show Must Go On!!!

HUDY

Spot za to wymiata ;D Zod będzie miażdżastyczny ;]

Juby

Cytat: franek w 11 Maj  2013, 18:19:04
Coś słaby jak dla mnie ten nowy plakat :/

Jeszcze nie widziałem DOBREGO plakatu do tego filmu. Póki co 90% to gówno a pierwszy teaser-poster był dostatecznie przeciętny.

LelekPL

Plakat do Supermana to swoją drogą najłatwiejszy poster do zrobienia ever - wystarczy dać jego symbol na niebieskim tle. Ten symbol się sam sprzedaje

franek

Hahahahahaha you made my day :D Jest w tym racja, choć u nas ten symbol aż tak rozpoznawalny nie jest jak tam USA. W końcu tam to jest bohater narodowy.


Show Must Go On!!!

kelen

W Polsce to akurat symbol eSki jest wśród chyba trzech najbardziej rozpoznawalnych symboli superbohaterów - Batmana, Supermana i Punishera. Wystarczy sprawdzić ilość aukcji i sklepów fizycznych z koszulkami oraz ilością takich t-shirtów widzianych na ulicy.

A szkoda, że plakaty są strasznie nijakie. Taki z symbolem faktycznie by się sprawdził, tak jak ten z "Batmana" Burtona, który był po prostu genialny w swojej prostocie. Symbol wyraża więcej, niż jakieś, nie wiem, inne pierdoły? :)

Mr.G



A co ważniejsze, widzieliście już nowy zwiastun? Nie, to nie "po prostu kolejny trailer", ale coś naprawdę MEGA!

Ukaszek88

Jeśli chodzi ci o ten z generałem Zodem to widziałem i jest naprawdę MEGA. Jeszcze tylko miesiąc  ;D

Leon Kennedy

Jak oni mogą nas zmuszać do takiego czekania na najlepszy film roku...

camel

To tylko trailer, ale świetny. Odnosze wrażenie że jednak za dużo widzimy, i apel Zoda lepiej byłoby usłyszeć w kinie- i tak wiadomo że przybył na ziemię dla Kal-ela

Leon Kennedy

#492
Chyba nikt nie zapodał nowego spota http://stopklatka.pl/-/59278956,nowy-spot-do-czlowieka-ze-stali-

Post Merge: 28 Maj  2013, 17:32:53

Szperając po stopklatce znalazłem jeszcze jeden  ;) http://stopklatka.pl/-/59171557,russell-crowe-w-stroju-czlowieka-ze-stali-w-nowym-spocie

bart-allen

Ta twarz Zoda po prostu jest piękna... Wygląda jak zmutowana świnia.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

lucyfer

CytatTo tylko trailer, ale ?wietny. Odnosze wra?enie ?e jednak za du?o widzimy, i apel Zoda lepiej by?oby us?ysze? w kinie- i tak wiadomo ?e przyby? na ziemi? dla Kal-ela

Z tego co czyta?em z wywiadów, to Warner podobno ma?o udost?pnia. Ale kto wie, mo?e kampania promocyjna Iron Mana 3 ich troch? pobudzi?a do dzia?ania. Je?eli ilo?? materia?ów nie przekroczy tych, które pokazywa? Nolan przy 'The Dark Knight Rises' to naprawd? nie b?d? mia? na co narzeka?.

Na film czekam z niecierpliwo?ci?. By?em jednym z tych którzy ogl?dali 'Smallville' (mimo cz?stych zgrzytów, to mia?em sentyment do tej produkcji a? do ko?ca) i przez 10 lat ?rednio im wychodzi?o pokazanie drogi Clarka do zostania Supermanem. Potrafili pokaza? naprawd? dobre odcinki (zw?aszcza kiedy pisa? je Geoff Johns), ale do Supermana to dalej by?o im daleko, chyba ?e od pocz?tku mia? on s?u?y? tylko jako legenda, a serial mia? pokazywa? w?asna wersj? wydarze? - wtedy cofam wszystkie s?owa. Mam nadziej? ?e MoS poka?e w filmowe 2 godziny lepiej ni? robi? to serial przez dekad?. Krypto?czyk zawsze dla mnie mia? potencja?, który skutecznie zagrzebywany takimi potworkami jak 'Superman Returns' Singera (?e te? kto? kto tak dobrze zekranizowa? X-Men tak zawali? spraw? z Supermanem) i potrzebowa? kogo? takiego jak Snyder, kto nafaszeruje tak? produkcj? akcj?, walkami, i bardziej przyst?pnymi moralnymi gadkami. Nie oszukujmy si? te? ?e chodzi tu tylko o fabu?? (cho? ?eby nie by?o, ?e jestem typem popcorniaka - jest ona najwa?niejsza) niezwykle wa?na te? by?a oprawa wizualna. Troch? mnie ju? odrzucaj? lodowe komnaty i hologramy rodziców eSa, tym bardziej cieszy mnie to technologiczno-fantastyczne spojrzenie na Krypton tudzie? Fortece Samotno?ci, oraz ca?? t? inwazj? momentami zalatuj?c? klimatami a'la Mass Effect. Z pewno?ci? to lepsze rozwi?zanie ni? 3 osoby w lateksie, i 'kneel before the Zod' które mimo ?e wdar?o si? w popkultur?, to jednak Genera? Zod powinien by? pokazany jako zapatrzony w swoja ojczyzn? ?o?nierz - bez tej manii wielko?ci, a z realnymi motywacjami.