Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Injustice: Gods Among Us

Zaczęty przez LelekPL, 31 Maj 2012, 23:14:07

BlackBat

Wydaje mi się, że to kwestia impactu. Jakby chcieli w 100% oddać stosunek siły, to Batman rzucałby batarangami z kryptonitu w dużego S i tyle by było z tłuczenia. Żeby wykorzystać w pełni możliwości otoczenia, musieli nieco przypakować te postaci no i bez tego jednak nie było by balansu pomiędzy nimi. Przejaskrawiony stosunek sił, bo przejaskrawiony ale niestety coś za coś. Gacka na Rocket Fuel można sobie tłumaczyć np. egzoszkieletem, który trochę mi przypomina jego armor :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Oczywiście pewne ustępstwa musiały być zrobione. Jeden cios Supermana to byłaby już śmierć Jokera, ale właśnie to gra byłaby chyba lepsza... gdyby zachowali pewne różnice w poziomie mocy. Batman czy Joker mogliby posyłać Supermana przez ścianę, ale przy użyciu jakiegoś gadżetu, a tak jak widzę, ze Joker jednym ciosem coś takiego robi no to wygląda to na dość leniwe wykonanie.

BlackBat

Jakby zadbali bardziej o indywidualną interakcję, wtedy to by miało sens. Batman miałby inne gadżety na każdego przeciwnika, co dobrze by pasowało do jego taktycznego podejścia, w końcu na każdego miał jakiś sposób. Tak samo Arrow. Tylko, że to bijatyka i twórcom nie zawsze chce się z tym bawić. Z tego co widziałam, special combo i finishery też nie zostały zindywidualizowane. Co prawda pokazano nam tylko elementy turniejowe, więc kto wie może fabularnie zafundują coś efektywnego. Jest też kwestia skomplikowania rozgrywki przez naukę osobnych kombinacji na daną postać, a wszyscy wiemy jakie obecnie jest podejście do trudnych gier...
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Adolf

Żeby zachować realizm, to takie postacie jak Superman czy Shazam nie powinny być grywalne. Do gry nie powinniśmy podchodzić w sposób jak u Nolana, za to z pewną rezerwą. Ostatnio ucieszyłem się, że moja ulubiona postać - Hawkgirl też się pojawiła. Na razie mamy za duży współczynnik osób powiązanych z Batmanem. Universum DC jest duże i szerokie, więc pewnie doczekamy się wielu paczek postaci DLC :D Jak będzie Lobo to ludzie i tak to zapłacą jeszcze raz.

LelekPL

Nie chodzi o realizm, a o zachowanie indywidualnych cech postaci.

Adolf

Ale w bijatykach chodzi też o balans. Nie wskazane jest, by pewne postacie były silniejsze niż inne. Zapewne cechy indywidualne będą eksponowane, ale z pominięciem siły.

bart-allen

Ten Joker od Mel mógłby być dobrym kostiumem do odblokowania. Klaun zabójca nie jest zniszczony ale szkoda że nie rzuca zaostrzonymi kartami. Batman, Joker, Green Lantern i Shazam mają dość fajne Super Combosy.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

LelekPL

Cytat: bart-allen w 12 Marzec  2013, 19:59:18
Ten Joker od Mel mógłby być dobrym kostiumem do odblokowania. Klaun zabójca nie jest zniszczony ale szkoda że nie rzuca zaostrzonymi kartami.

god no!
To już wolałbym wersje z New 52, skoro mamy już taki skin do Batmana

Mel

Też tak sądzę. Mimo pozbawionej twarzy i tak go szybciej byśmy go sobie przyswoili, bo kojarzy się z naprawdę świetnie napisaną wersją Jokera. Może i nie wygląda na fantastycznego badassa, jak ten concept, ale dla kumatych w New52 byłby to miły dodatek.

CrashKamil

@Air Jordan muszę cie za smucić ten skin jokera jest już w grze :-\
dodatkowa ta gra jest wzorowana na Mortal kombat gdzie takie kopniaki i walki typu bóg vs. człowiek były tam na porządku dziennym :P

Injustice News: Raven,Doomsday,Robin, BLACK F-ING ADAM!

Pełna Lista Postaci z Gry:
Bohaterowie(Już wszyscy):

Batman,
Nightwing,
Flash,
Superman,
Green Arrow,
Cyborg,
Wonder Woman,
Aqua Man,
Raven,
Green Lantern

Ci których nie ma na liście:
Shazam,
Hawk Girl

Bańdziory(Brakuje jednego):
Joker,
Harley,
Grundy,
Lex,
Kotka,
DeathStroke,
Black Adam,http://www.youtube.com/watch?v=baHYPiNkxFo
Bane

na liście niema:
Doomsday,
Sinestro

Zapowiedziana:

Killer Frost,http://www.youtube.com/watch?v=Jn5yGGkTA1g

Postacie spekulowane prze ze mnie:

Ares,http://www.youtube.com/watch?v=Jn5yGGkTA1g





Altair

Doomsday jest już od dawna oficjalnie zapowiedziany...

BlackBat

S.T.A.R Labs missions wyglądają cholernie fun :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


CrashKamil

Cytat: Altair w 28 Marzec  2013, 19:11:33
Doomsday jest już od dawna oficjalnie zapowiedziany...

Patrz na wszystkie linki.....(Chodzi o to że nie ma liście znajdującej się w filmie)


@Up Zgadzam się :)

PieSzy

Wczoraj pojawi?o si? demko Injustice na PS3.
Pogra?em dwie godziny i zamówi?em od razu kolekcjonersk? edycj?.  :)
W demie do wyboru s? trzy postacie: WW, Batman i Lex. Gra si? bardzo przyjemnie. Czu? ró?nic? w prowadzeniu poszczególnych charakterów.
Na postaciach w trakcie walki pojawiaj? si? rany. Kostiumy tak?e ulegaj? zniszczeniu. Areny s? wielopoziomowe i ulegaj? destrukcji w trakcie walki.
Gra bardzo przypomina Mortal Kombat. Jako, ?e mia?em kontakt z dwoma tymi grami stwierdzam, ?e Injustice jest bardziej dynamiczna, posiada wi?cej ciosów i jest ?adniejsza (jakby nie patrze? jest nowsza).
Ciosy specjalne s? fajnie wyre?yserowane, ale obawiam si? ?e mog? si? szybko nudzi?. Mo?e odczucie spowodowane jest ma?? liczb? postaci, jednak mam nadziej?, ?e w finalnej wersji gry b?d? co najmniej dwa 'specjale' do wyboru.
B?dzie dobra gra dla fanów DC. Czekam na premier?!

szymqw2

Zgadzam się z przedmówcą, system walki z Mortala z bohaterami DC. Szczerze w demko fajne, grę na pewno nabędę. Chociaż Batman wydaje mi się trochę Nolanowski  ;)