Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

franek

Altair, myślę że lepiej te pieniądze przeznaczyć na piwo niż na tę grę. Chyba że jesteś zagorzałym wielbicielem "Diabolo".


Show Must Go On!!!

Altair

Nie, przygodę zacząłem z 3 częścią i nie żałuję. Trial jest genialny, skillowanie postaci, zbieranie itemów i rozczłonkowywanie monstrów nigdy nie było tak przyjemne. Barbarzyńcą leci się jak po maśle. ;)

Rafalinda


franek

Altair, jeżeli zacząłeś od 3 części to będziesz inaczej ją widział niż większość wszechświata w którym zaczynało się od jedynki lub dwójki, gdyby tak było u ciebie stwierdziłbyś że trójka to tanie ścierwo ;)

Rafalinda, słyszałem dużo dobrego o MGS ale nie grałem na PC.


Show Must Go On!!!

Altair

Grywałem troszkę w dwójeczkę z dodatkiem, ale właśnie tamte gry mnie jakoś odstraszały. Nie wiem czemu tak. ;)

Nowy MGS NIE będzie grą dobrą... Raczej wyj**** w kosmos. ;)

Post Merge: 02 Wrzesień  2012, 22:47:06

Ale wydaje mi się, że MGS 5 będzie grą na nową generację. :(

Patryk02099x

Podobno ten nowy MGS jest tylko prequelem/wstępem do piątki, która pewnie na obecną generację się nie pojawi, co zresztą w pewien sposób jest dobrym posunięciem marketingowym(dla Sony): stworzyć teraz mega grę, która będzie tylko wstępem do jeszcze lepszej historii, ale aby zagrać w to w całości należy kupić PS4 i to najlepiej zaraz po premierze, bo wtedy pewnie ukaże się MGS 5 i jego kampania marketingowa może być bardziej niż wystrzałowa.

Leon Kennedy

No to teraz si? trzymajcie... Wczoraj odwiedzi?em kumpla, którego dawno nie widzia?em i wzi??em ze sob? psx3... to by? mega b??d!! Na sam koniec imprezy musia?em przywróci? ustawienia domy?le, ju? to robi?em, ale pech chcia?, ?e palec mi si? jako? osun?? czy kumpel zagada?... nie wa?ne! Fakt jest taki, ?e zresetowa?em sobie ca?y dysk i wszystko zosta?o utracone. Dobre 8 miesi?cy posz?o w choler? :'(. Wyobra?cie sobie moj? z?o??...

Rafalinda


vincent

Złościsz się, bo straciłeś zapisy stanów z gierek?
Mi dwa tygodnie temu padł twardziel w PC. Straciłem moje opowiadania, teksty piosenek, 60 stron mojej książki (części nigdy nie odzyskam, pół biedy z materiałem, który komuś wysyłałem do oceny, bo gdzieś wisi w sieci, ale reszta poszła w piździec), zdjęcia z ostatnich 8 lat, moje filmy które pisałem, reżyserowałem i montowałem, dokumenty, materiały na studia. Pomijam już stany zapisów i postaci z gier, bo przy tym wszystkim co straciłem to nic nie znaczący shit.
Nauczka na przyszłość? Wszystko będę teraz trzymał w trzech miejscach: HDD, przenośny HDD, internet.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

jakura

Ja co mog? to zgryweam na p?yty i pendrive'y, bo ju? te? mi si? zdarza?o traci? wa?ne rzeczy.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Leon Kennedy

CytatZ?o?cisz si?, bo straci?e? zapisy stanów z gierek?

To boli najbardziej. Tyle grania, cholercia :'(. Oprócz tego masa tapet z Gackiem i z RE. Mnóstwo muzy, filmów oraz filmików z Batman i RE. Ogó?em ca?a masa czasu utracona bezpowrotnie z powodu takiego g?upiego b??du!!

CytatMi dwa tygodnie temu pad? twardziel w PC.

Wspó?czuje, ale jednak to nie twoja wina...

vincent

To nie by?a moja wina, ale pami?tam moj? z?o??, gdy po oko?o 200-300 godzinach w Oblivionie (mega wypasiona wersja, w?asna kompozycja modów, d?uga historia postaci) zachcia?o mi si? doinstalowa? dodatek Shivering Isles i.. straci?em wszystkie save game'y ;) To by? ból. Co prawda, grzeba?em par? dni w systemie i w ko?cu uda?o mi si? to odzyska?, ale by?o ci??ko.

No a jak ju? mamy si? rozdrabnia? na gry i to, co straci?em przez ten hdd to:

- Moje wszystkie postaci z Mass Effect 1, 2, 3 i zapisy stanów gry (grrrr!!!!!!!!)
- Oblivion (wszystkie mody, save'y - to co wy?ej, tylko tym razem tego nie odzyskam)
- Zapisy stanów gry z Wied?minów 1 i 2
- Postaci i save'y z Mount&Blade Native, Ogniem i Mieczem, Prophesy of Pendor (au? !)
- Jedi Knight 2 - gra, w któr? rypa?em po sieci 8 lat. Straci?em wszystkie screeny, demówki z klanówek, mody, skiny, au?!!!!!
- Stany z Half-Life 2 i epizodów
- Stany z Medieval Total War

So, I know the pain.
Nie przejmuj si?, to tylko gry. Pomy?l, ile czasu na nie straci?e? i co Ci po nich zosta?o. Nic. Zmusza do refleksji ;)

Pozdrawiam ciep?o.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

"But the memory remaaaaaaaains". ;)

Leon Kennedy

Kumpel ma X-Boxa. Nie dawno zakupił, używanego. Pograł tylko jeden dzień, bo na drugi wywalił mu czarny ekran z napisem "błąd systemu", jak myślicie co to w gruncie rzeczy może oznaczać i jak poważne to może być?? A najważniejsza warto naprawiać czy brać kasę z powrotem?

lady_ozzy

Przede wszystkim warto zapyta? kogo?, kto zajmuje si? napraw? takich rzeczy czy op?aca si? to naprawi?. Bo mo?e to by? g?upstwo. Trudno oceni? co to mo?e by?. Nawet ?le podpi?te kable powoduj? takie 'shocki' w?ród u?ytkowników... mówi? to z w?asnego do?wiadczenia.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]